.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Дънки [!]

  1. #1

    Дънки [!]

    От 1 месец се чудя какви дънки да си взема..дори незнам кой са на мода в момента дали изчистени или...с някви глупости по тях Вече не мога да видя нещо хубаво по магазините като преди.Давам пари само за някакви боклуци и то само и само да си взема нещо.Та въпроса ми е кой дънки в момента са хит....така да се изразя и вие на какво се спирате.И ако може и снимки.Мерси предварително

  2. #2
    Не знам за хитовете,ама аз обичам изчистени и сини.
    С малки джобове или джобове с капаци..черни също може ама по-рядко.
    Иначе широките са ми слабост.

  3. #3
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    Когато си купувам дънки по скоро се интересувам от две неща-да ми харесват и да ми стоят добре!Сега дали са мега хита на сезона за мен нямо особено значение.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Аз харесвам прави, тъмни дънки или широки. Важното е да нямат пайети, бродерийки и т.н...Модата няма значение.

  5. #5
    hottie
    Guest
    Аз имам тесни изчистени и едни класически(не много тесни), но пак изчистени

    Иначе сега са на мода тези

  6. #6
    Сега са на мода изчистените модели с тясни крачоли

  7. #7
    .... Не мислиш ли, че е по добре да си купиш нещо, което на теб ти харесва, а не защото е "хит" както го каза? .. Най- добре ще се чувстваш в дрехите които харесваш.. Друг е въпроса , че ако стане модерно да излизате с чували навън, всичките ще се затичате за чувалчета..
    Хах.. аз лично винаги си купувам широки дънки.. Мъжки най- често.. Няма значение че съм момиче.. Винаги съм харесвала повече мъжките дънки.. Имам и едни женски с много джобове и пак са широки..

    Моят съвет: Купи си нещо, което ти харесва и знаеш че като го носиш, ще се чувстваш супер секси и красива, а не супер "фешън и модерна"

  8. #8
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Цитирай Първоначално написано от Madness
    Не знам за хитовете,ама аз обичам изчистени и сини.
    С малки джобове или джобове с капаци..черни също може ама по-рядко.
    Иначе широките са ми слабост.
    me 2

    Повтаря се вече за не знам кой път, но по-добре да се водиш повече от своя вкус, отколкото от тенденциите.
    mindscan

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си