.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
  1. #26
    Здравейте! Миналия месец ми дойде цикълът на 25(юли),парвите 2 до 3 дена си вървеше кръв и след това едно тамно кафяво и този месец отново ми дойде (дори подрани с 1-2 дена),сега отново по сащия начин,както минали месец. Та въпросът ми е дали е нормално това и може ли да карам цветна бременност (не съм много запозната с тази бременност и за това се обръщам към вас) ? А за половите контакти: имам си приятел и на морето единя път просто си поиграхме малко,но той си свърши НЕ във мен,а иначе сме правили секс 1 път,от както ми е свършило миналия месец(юли) и то с презерватив (след финиша проверих презерватива дали не е спукан или нещо такова,както правя винаги и всичко си му беше на ред ).

  2. #27
    Ааа моля за помощ.Ако съм девствена и ако малко количество сперма е попаднало върху срамните устни възможно ли е да е станало нещо? Тоя месес ми дойде редовно,но е малко по различно смисъл по-малко е и е такова като чиста кръв. Аз попитах приятелката ми,тя каза,да не се притеснявам,че било нормално от времето,etc.Моля ви отговорете ми :Х

  3. #28
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Не е възможно, спокойно.

  4. #29
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    няма начин споко

  5. #30
    Най големия проблем на цветната бременност е че жената може да се разсее и да не е сигурна кога е забременява и от там понякога става гаф и се бърка термина на раждане, особено ако плода е по голям и го определят да се ражда в 8-ми месец и го водят преносено бебе след като то си е в 9-ти месец.

  6. #31
    nataliq890123
    Guest
    здравейте! искам да ви попитам ако мойе някой да ми обясни за цветната бременност.значи на 26 април ми дойде цикълът и попринцип ми е редовен а сега на 10 май ми дойде и ми кара много малко време като се има на предвид че първите 2 дни ми беше като само зацапване и после на 3 тия ден ми беше малко по силно но много светло че ржено и после на 4 тия ден ми стана пак така като в началото и ми спря искам да ви попитам дали е възможно да карам цветна бременост и като се има предвид че със съпругът ми от 3 месеца не се пазим.благодаря предварително за вашите коментари.

  7. #32
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Що не пишеш в бгмама?
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  8. #33
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от nataliq890123 Виж мнението
    здравейте! искам да ви попитам ако мойе някой да ми обясни за цветната бременност.значи на 26 април ми дойде цикълът и попринцип ми е редовен а сега на 10 май ми дойде и ми кара много малко време като се има на предвид че първите 2 дни ми беше като само зацапване и после на 3 тия ден ми беше малко по силно но много светло че ржено и после на 4 тия ден ми стана пак така като в началото и ми спря искам да ви попитам дали е възможно да карам цветна бременост и като се има предвид че със съпругът ми от 3 месеца не се пазим.благодаря предварително за вашите коментари.
    Вероятно САМО ти е зацапало /т. е. не е менструация изобщо/, защото от 26-ти април до 10-ти май са само 14 дни Ако ме разбираш, би следвало това да ти е овулацията. Цветната бременност е друга бира.

    Ако имаш излишни пари, си пусни ЧХГ.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #34
    chiquitaa
    Guest

    :)

    Имам въпрос възможно ли е да си ми идва горе долу нормално с 1-2 дни разлика в месеците, но този месец ми е някак си по странно и притеснено, поради причината, че не е много обилно както до сега и е не много светло, но все пак светло червено?
    ако някой е имал този проблем и знае нещо нека пише...
    Благодаря предварително
    Последно редактирано от chiquitaa : 04-23-2014 на 22:08 Причина: Недописано

  10. #35
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Напикай един тест с първа сутрешна урина, ако водиш рисков полов живот.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си