.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Моля споделете

    Здравейте бъдещи мами ! Предполагам, че сте омъжени или имате сериозен партньор до себе си, за това публикувам тази тема тук. Моля споделете как се разбирате със свекървите си и дайте някакви съвети ако може. Споделете личен опит. Лично моята бъдеща свекърва ме мрази в червата или поне с такова впечатление съм останала аз, но женицата искрено не може да ме понася. Лично аз мисля, че е малко пресилено след като дори не си е направила труда да ме опознае като човек... Не е особено приятно и се питам дали съм единствената или има и други в моята ситуация. Знам, че жената иска най-доброто за сина си, но не можеш да съдиш един човек и да имаш мнение за него, без да го познаваш. Споделете при вас как стоят нещата и ако може тези от вас, които имат момченца да се престрашат да споделят очакванията си за снаха някой ден )))

  2. #2
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Във форума на мамите има една тема "С какво ви дразнят свекървите" в подраздел "Семейни отношения" Ако искаш й хвърли едно око за успокоение, че не си единствената
    И спокойно, кандидат-свекървите са така понякога. А ако са отглеждали и възпитавали мамини синчета е почти невъзможно да им се харесаш, дори и да си по-по-най от повечето момичета
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  3. #3
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    C

  4. #4

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy Виж мнението
    Във форума на мамите има една тема "С какво ви дразнят свекървите" в подраздел "Семейни отношения" Ако искаш й хвърли едно око за успокоение, че не си единствената
    И спокойно, кандидат-свекървите са така понякога. А ако са отглеждали и възпитавали мамини синчета е почти невъзможно да им се харесаш, дори и да си по-по-най от повечето момичета
    Много точно казано!
    Къде са емотиконите в тоз форум???

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от mihaela86 Виж мнението
    Къде са емотиконите в тоз форум???
    google.bg -> усмивки teenproblem -> цъкаш на първия резултат

    Елементарно, Уотсън.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7
    mir4eto_1992
    Guest
    da 4udq se 3 meseca mi zakasnqva xodq po doktori razli4ni imax problemi imax kista pravixa mi laparoskopiq nqma6e efekt pak zakasnqva6e otidox pri druk pix xap4eta za predizvikvane nez imato zabravix go posle edni dr djazz 4 meseca redovno si mi idva6e menzisa pak sprq sega pravq tesove za bremednost nqma bebe qi4nicite mi se dobre imam 7 qicekletni na 1niq molq kajete mi kakvo da piq pomognete iskam bebe

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Само ми е странно кака са ти изброили яйцеклетките в яйчника

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    Само 7 яйцеклетки?? Та това е ужасно малко?!?Като гледам и как пишеш или ние разбираме или ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си