.
Затворена тема
Страница 1 от 12 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 279
  1. #1
    Голям фен Аватара на glamouros
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    597

    Какво мислите за секса между брат и сестра ?

    Преди време едно момче ми разказа, че супер много го възбуждала мисълта да прави секс със сестра си. Останалите от компанията също казаха че са си представяли как правят секс със сетрите си. Един от тях дори го направи със собствената си сестра.. Преди малко също прочетoх няколко подобни теми. Моля ви кажете ми мислите ли че наистина е възможно такова нещо да възбуди някого.
    Разбира се тук трябва чуство,
    понякога и лицемерен плач
    Ебнята също е изкуство,
    не всеки е добър ебач.

  2. #2
    tova e super izvrateno imali takiva hora

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Според мен трябва нещо да си изперкал че да тръгнеш да чукаш брат си и самата идея поне на мен въобще не ми действа никак възбуждащо
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  4. #4

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    ИЗВРАТЕНО Е И НЕНОРМАЛНО!
    НЕ СТИГА ,ЧЕ СЕКС ПРАВЯТ НА ДЕТСКА ВЪЗРАСТ ,АМА ВЕЧЕ И БРАТЯТА И СЕСТРИТЕ СИ ЩЕЛИ ДА ЧУКАТ...
    ЛУДИ!
    Руса кукличка

  5. #5

    Re: Какво мислите за секса между брат и сестра ?

    Цитирай Първоначално написано от glamouros
    Преди време едно момче ми разказа, че супер много го възбуждала мисълта да прави секс със сестра си. Останалите от компанията също казаха че са си представяли как правят секс със сетрите си. Един от тях дори го направи със собствената си сестра.. Преди малко също прочетих няколко подобни теми. Моля ви кажете ми мислите ли че наистина е възможно такова нещо да възбуди някого.

    Не че е невъзможно,но не е нормално.Това си КРЪВОСМЕШЕНИЕ,а компанията ти е извратена...Ако не си станала още като тях ,бягай далече...

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Троян
    Мнения
    64
    Е баси отвратителната работа . Кой нормален би го направил с брат/сестра си
    Там ,където другите немогат !

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Всякакви хора има на този свят
    Както има хора, които се възбуждат от животни, от възрастни хора, така има и такива, на които не им пука, че това е брат му/сестра му и се възбуждат
    Според мен такива хора определено имат психически отклонения
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    Голям фен Аватара на glamouros
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    597
    Аз не намирам такова нещо за нормално, но след като няколко хора го направиха и се зачудих дали аз нещо не откачам. Не мисля че това става дори за фантазия...
    Разбира се тук трябва чуство,
    понякога и лицемерен плач
    Ебнята също е изкуство,
    не всеки е добър ебач.

  9. #9
    xaxa batiii iskash li da me peca6
    po temata..mislq 4e towa ne e normalno kolko trqbwa da si izwraten za da go naprawish .. dori ne moga da si go predstawq

  10. #10
    това са извратености не си го помисляйте!!!!!!!!!

  11. #11
    колкото и да е готина или секси сестра си,самата мисъл,че ти е сестра не трябва да позволява такива мисли и желания.
    тфа си е направо извратена работа за мен,която има нужда от лечение о.О
    още повече,когато желанията преминат в действия...ето тогава с лопатата по главата и това е.
    just be

    they say learning to love yourself is the first step,
    that you take when you want to be real..
    face up to the fact that you are who you are
    and nothing can change that belief

  12. #12
    За тези, чудещи се има ли такива хора - да вземат да прочетат малко история. И в литературата има подобни случаи. Не го намирам за нормално, най-малкото което е - ако си имат дете, то най-вероятно ще е с отклонения, може и да не оживее.
    Но както има хомосексуални, зоофили, некрофили, копрофили и незнам-си-там-какви-фили, има и такива.
    Greets

    Chupacabra кърти мивки, фаянс, теракота и т.н.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Еми аз не мисля че това е норомално.. Но явно за тях е норомално!
    П.С.В нашия град има една където е родила от брат си и сега живеят заедно

  14. #14
    Голям фен Аватара на glamouros
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    597
    Цитирай Първоначално написано от tqnko


    К'во трябва да мисля? Ти к'вО мислиш за секс с офци?
    Относно въпроса за овците - нарича се зоофия. Аз лично не съм зоофил.
    Пък има 3 вариянта: Да не одобряваш сеска със сестра си, да нямаш мнение по въпроса, или да ти се нрави на боцкаш сестра си. Аз не знам какво трябва да мислиш. Именно за това питам.
    Разбира се тук трябва чуство,
    понякога и лицемерен плач
    Ебнята също е изкуство,
    не всеки е добър ебач.

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    378
    angelcheeee_93 +1

  16. #16
    Тва са съвсем нормални пуберски фантазии(не говора за овцете ) , нищо чак толкова ненормално няма в тва. Стига сте се правили на света вода ненапита, на големите перфектционисти. 100% съм сигурен, че който е имал сестра, която да прилича на нещо, началото на пубертета е имал фантазии с нея не можете да ме убедите в обратното. Но всичко трябва да си остане само в главата на въпросните хора

  17. #17

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    261
    Масово изразено е при евреите. Те се женят брат за сестра или най много братовчеди за да запазят парите в семейството. Аномалиите са като 11 пръста на ръцете или краката и стигат до 3-та ръка. Познавам един такъв - с 6 пръста на дясната ръка. Първоначално е много стряскащо да се здрависаш с ръка с 2 палеца

    По темата. Човек изпитва физическо и душевно удоволствие по време на секс. Някои се наслаждават повече на физическото, накои повече на душевното но и в двата случая сестра/брат ти са хора които са силно свързани с теб. Приличат на теб, имате много общи неща и се случва в пубертета взаимно да откривате секса. Това изчезва с възрастта.
    Имам приятелки които са учили малките си братчета. Правили са им свирки или една беше събрала 3-4 нейни приятелки и всичките - заедно с нея правили секс с малкия и брат.

    От гледна точка на цивилизацията и здравият разум не е правилно. От гледна точка на първобитното в човека нормално. Има го при всичките животински видове.

  18. #18
    Голям фен Аватара на glamouros
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    597
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Цитирай Първоначално написано от glamouros
    Цитирай Първоначално написано от tqnko


    К'во трябва да мисля? Ти к'вО мислиш за секс с офци?
    Относно въпроса за овците - нарича се зоофия. Аз лично не съм зоофил.
    Пък има 3 вариянта: Да не одобряваш сеска със сестра си, да нямаш мнение по въпроса, или да ти се нрави на боцкаш сестра си. Аз не знам какво трябва да мислиш. Именно за това питам.
    Знам как се наричат такива привърженици. Има повече варианти!
    O ми аз очаквам един от тея. Ако имаш нещо друго кажеш моля заповядай.
    Разбира се тук трябва чуство,
    понякога и лицемерен плач
    Ебнята също е изкуство,
    не всеки е добър ебач.

  19. #19
    Аз съм за ... !!! мислете ме за извратен не ме интересува ако имах сестра щях да я моля да правим секс

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    stz/Varna
    Мнения
    719
    Цитирай Първоначално написано от atscata
    100% съм сигурен, че който е имал сестра, която да прилича на нещо, началото на пубертета е имал фантазии с нея не можете да ме убедите в обратното. Но всичко трябва да си остане само в главата на въпросните хора
    ~ EviL DeViL ~




  21. #21
    Няква друга шибана и тъпа тема няма ли да измислите

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от LiPs_of_an_AnGeL
    Няква друга шибана и тъпа тема няма ли да измислите
    6to be ima takiwa oligofreni deto sa go prawili ;]

  23. #23
    тва е от фразата х*и род не признава че е възможно възможно е ама е адски извратено и аз съм чувала такива истории,а за братовчеди няма да коментирам тама вече се е получило ежедневие...пален ужас

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Rofl4e
    Еми аз не мисля че това е норомално.. Но явно за тях е норомално!
    П.С.В нашия град има една където е родила от брат си и сега живеят заедно
    werno li be hahaha .. ebasiii

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от iv4oiv
    Имам приятелки които са учили малките си братчета. Правили са им свирки или една беше събрала 3-4 нейни приятелки и всичките - заедно с нея правили секс с малкия и брат.
    no comment

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си