.
Затворена тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Бременна ли съм?

    zdraveite! pritesnqva me edin problem, ta na4i pravim s priqtelq mi sex ot 1 mesec nqkade i svyr6va v mene i kaza 4e nqma opasnost da zabremeneq ako spermata ne se iztrelvala navutre. ne izpolzvame kondomi i dr saltanati. ima li opasnost ot ne6to ? toi mi kaza 4e q puskal bavno i tq nemojela da se iztrelq navutre i da stigne do qi4nicite. na po 16 sme i 2mata.

  2. #2
    Ебахти тъпаците..., че бавно, че бързо Идиоти !!!!
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  3. #3
    Аватара на aka6a_vamp
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Дълбините на канала :D
    Мнения
    2 458
    да му се изстрелва спермата?Кура му да не е къртечница?

  4. #4
    Няма смисъл да обиждам,всеки ден има такива теми .Това не бях го виждал ...... впрочем как така си на 16 а ония та лъже че неможе да забременееш.

  5. #5
    АХХАхахаха... по- тъпо нещо не бях чувал.
    Сигурна ли си, че си на 16 или някой просто ти каза така и ти му повярва?!

  6. #6
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    смятам,че темата е абсолютен базик .Не мисля,че въобще може някой да се върже.

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    On top Drugs of choice: Nicotine Caffeine and Gaming
    Мнения
    916
    Цитирай Първоначално написано от SoFarSoG00d
    смятам,че темата е абсолютен базик .Не мисля,че въобще може някой да се върже.

  8. #8
    za6to da sym 4ula ot nqkogo? prosto kogato sym v ovolaciq nepravim ni6to , a prez drugoto vreme nqmalo po4ti nikakva opasnost, pak i spermata nali se bila iztrelvala navutre za da stane ne6to. toi kaza 4e ne q iztrelva mi q puska bavno na plitkoto taka da kaja. 4etoh predi malko nqkakvi forumi za razni maiki koito ne zabremenqvat nikak lesno i samo v ovolaciq. kajete ima li opasnost ot ne6to?

  9. #9

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 559
    Цитирай Първоначално написано от Schneeflocke
    Цитирай Първоначално написано от SoFarSoG00d
    смятам,че темата е абсолютен базик .Не мисля,че въобще може някой да се върже.
    + ако пък не е бъзик ,то знай че си бременна
    Руса кукличка

  10. #10
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Цитирай Първоначално написано от deksitaaa
    za6to da sym 4ula ot nqkogo? prosto kogato sym v ovolaciq nepravim ni6to , a prez drugoto vreme nqmalo po4ti nikakva opasnost, pak i spermata nali se bila iztrelvala navutre za da stane ne6to. toi kaza 4e ne q iztrelva mi q puska bavno na plitkoto taka da kaja. 4etoh predi malko nqkakvi forumi za razni maiki koito ne zabremenqvat nikak lesno i samo v ovolaciq. kajete ima li opasnost ot ne6to?
    Виж сега,тези твърдения са повече от смешни.Не може да прецениш кога точно е овУлацията ти,не мисля,че имаш достатъчно сексуална култура за да правиш секс при положение,4е използваш изрази,че спермата се изтрелва,на плиткото и се пише овУлация с У.

  11. #11
    Както е казал великият пич с избухнала прическа А.Айнщайн "Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен"....................спермат не се изстрелвала и падала в плиткото...

  12. #12
    Голям фен Аватара на PoisoNGirL
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [BuRNinG-iN-HeLL]
    Мнения
    616
    Leleeee sedni da prochetesh malko literatura ili kato oshte ne razbirate ot nishto izpolzvaite predpazni sredstva.
    Chestoto ako ne si bremenna to ili priqtelqt ti e negoden ili ti si super kysmetliika.Spri da si pravish takiva eksperimenti za da ne se iznenadash nepriqtno ot "izstrelvaneto v plitkoto"
    Ako nqkoi te popita kakvo e liubovta,kaji mu,che e mechta,koqto vodi do smyrtta!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от deksitaaa
    za6to da sym 4ula ot nqkogo? prosto kogato sym v ovolaciq nepravim ni6to , a prez drugoto vreme nqmalo po4ti nikakva opasnost, pak i spermata nali se bila iztrelvala navutre za da stane ne6to. toi kaza 4e ne q iztrelva mi q puska bavno na plitkoto taka da kaja. 4etoh predi malko nqkakvi forumi za razni maiki koito ne zabremenqvat nikak lesno i samo v ovolaciq. kajete ima li opasnost ot ne6to?

    hahahahhahaha tolkova ne se bqh smql nikogaa izstrelvala ti si zle ima6 nijda ot nekav lekar ina4e temata e ebavka

  14. #14
    Милото момиче... Абе вие страдате от синдрома на щрауса - окото ви е по-голямо от мозъка!!!

    Независимо дали си в овулация, има шанс да забременееш! Няма плитко хвърляне! Сигурна съм, че не можеш да си смяташ овулацията! Не му позволявай да свършва в теб и отиди на гинеколог, за да те провери за болести! Играете си на руска рулетка! Не може ли да сте малко по-отговорни!? Дано не си бременна! Направи си тест и не си прави експерименти повече...

  15. #15
    ако ми кажеш как твоя приятел си контролира скороста на "изтрелване" ще му се кланям цял живот ..
    Рийд моор бифор дуинг секс

  16. #16
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Според мен авторката още не е правила секс. И от нямане на какво да прави седнала да чете тийнфорум и да пише глупости понеже е закрастена компютърна задръстенячка.
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  17. #17

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    893
    Единствено бих казала,мисли с главата си
    Of empty lies I know your heart broken a long time. Only only only the body will give you all night to stay there.Everything is a lie and deception deception deception is all a lie again I used to know but burn, burn, let but I'm with you again.

  18. #18

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    893

    Re: Бременна ли съм?

    Цитирай Първоначално написано от NaiQkiqt
    Цитирай Първоначално написано от deksitaaa
    zdraveite! pritesnqva me edin problem, ta na4i pravim s priqtelq mi sex ot 1 mesec nqkade i svyr6va v mene i kaza 4e nqma opasnost da zabremeneq ako spermata ne se iztrelvala navutre. ne izpolzvame kondomi i dr saltanati. ima li opasnost ot ne6to ? toi mi kaza 4e q puskal bavno i tq nemojela da se iztrelq navutre i da stigne do qi4nicite. na po 16 sme i 2mata.
    Не се притеснявай за нищо. Правете си секс, нека свършва в теб... няма опасност от това да забременееш. Приятелят ти е прав. Само когато ти изстреля спермата много навътре, може да се забременее
    Ти просто си нямаш друга работа освен да окуражаваш,пишлеметата...то ти не мислиш....
    Of empty lies I know your heart broken a long time. Only only only the body will give you all night to stay there.Everything is a lie and deception deception deception is all a lie again I used to know but burn, burn, let but I'm with you again.

  19. #19
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Цитирай Първоначално написано от aka6a_vamp
    да му се изстрелва спермата?"мъжкия полов орган" му да не е къртечница?


    Цитирай Първоначално написано от ThereIsNoWayOut
    ако ми кажеш как твоя приятел си контролира скороста на "изтрелване" ще му се кланям цял живот ..
    Рийд моор бифор дуинг секс

  20. #20
    pove4eto ot vas sa pulni kompleksari. az nikoga ne sym obidila nikogo ot vas. i ako pro4etete 6te vidite 4e struqta se iztrelva a ne prosto da pokape. az otkade da znam dali moje da se kontrolira? horata se opitvat da pravqt bebeta s meseci i ni6to ne se polu4ava, a i s dumite na priqtelq mi si pomislih 4e vsi4ko e nared.

  21. #21
    Е това ме уби!

    Абе момиче, ти в часовете по биология някога влизала ли си? И как знаеш кога си в овулация на 16, като и на по 25 има хора с нередовен цикъл и не знаят точния ден на овулация. В какъв свят живееш?! Малко се образовай и прочети малко книжки или ако не ти се чете книжка питай гугъл. Направо ме разбивате...

    Във всеки един ден от месеца може да ти се падне овулацията докато си в пубертета, в този период още узряваш и нищо не е по точна схема. Сперматозоида живее около 72 часа и е способен да оплоди яйцеклетката... Поне в часовете по математика се надявам да си влизала да видиш на колко е равен "Х". Така че и в който и да е от случайте не си правете ебавка и го зарежи тоя дебил дето "не изстрелва" спермата, а я пуска бавно(едвам се сдържам да не се измея на глупостта), защото такъв филм няма и те е хванал за рибка.

    Като изключим забременяването идва момента на венерическите болести и ако отношението към тях ви е същото тежко и горко на следващите ви партньори....

  22. #22
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Цитирай Първоначално написано от deksitaaa
    pove4eto ot vas sa pulni kompleksari. az nikoga ne sym obidila nikogo ot vas. i ako pro4etete 6te vidite 4e struqta se iztrelva a ne prosto da pokape. az otkade da znam dali moje da se kontrolira? horata se opitvat da pravqt bebeta s meseci i ni6to ne se polu4ava, a i s dumite na priqtelq mi si pomislih 4e vsi4ko e nared.
    Нямаш и елементарна сексуална култура!!!!

  23. #23
    Абе еии момиче какви са тия глупости ти нормална ли си на 16 ли искаш да забременееш айде осъзнайте се малко приятеля ти и той колкото тебе знае ....на 16 незнам къде да си мушне оная работа ти ми говориш за забремеяване

  24. #24
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ако темата не е шега, отивай направо на гинеколог да ти каже дали си бременна или не. Няма такова нещо като изстрелване, плитко и т.н. Ограмоти се..

    Няма какво да се коментира повече.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си