.
Отговор в тема
Страница 5 от 12 ПървиПърви 123456789 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 296
  1. #101
    извинете искам да попитам възможно ли е да имаш рак на матката(или там другите ракови заболявания на половата с-ма) ако все още не си водил полов живот??

  2. #102
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    И друго да добавя - гъбички има всяка една жена.
    Категорично НЕсъгласна! Или поне е повод за хипохондрия по начина, по който е написано!

    Инфекция от гъбички на пениса е по-често явление сред необрязаната част от мъжете и възниква в резултат от полов акт с инфектиран партньор.
    Макар и противогъбичните лекарства обикновено да се справят с проблема инфекцията може да се повтори, понякога в резултат на презаразяване от сексуален партньор. Следователно, лечението на двамата партньори понякога е необходимо за да има траен резултат.
    Източник http://medical.bg/dermatology/candida-albicans.html
    рецензент д-р Пънчев
    доц. Маринов, Майчин дом. Той ни чете лекциите по акушерство. amazing21, няма нищо срамно в посещението на гинеколог. Не се притеснявай. Ще бъдеш много по-спокойна, когато го посещаваш редовно

  3. #103
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Като говориш за гъбички, поне обясни, че кандиди по кожата има, но ролята на нормалната микрофлора е да не допуска прекомерното им размножаване до патология! Това имах предвид за хипохондрията.
    Държа на мнението си, че при кандидоза се лекуват и двамата партньори.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #104
    Макар и противогъбичните лекарства обикновено да се справят с проблема инфекцията може да се повтори, понякога в резултат на презаразяване от сексуален партньор. Следователно, лечението на двамата партньори понякога е необходимо за да има траен резултат.


    Не бях запознавата, че и двамата партньори трябва да се подлагат на лечение
    Never say hello,if you mean goodbye.Never look into my eyes if all you do is lie.
    Never say "i love you" if you don't really care.
    Never talk about feelings if they aren't really there..

  5. #105
    Na men mi te4e bqlo te4enie ot mnogo wreme i winagi sum go smqtala za normalno i ne sum my obur6tala wnimanie .... aa trqbwa li

  6. #106
    разрових се и намерих начини за лечение .. ето ги и тях
    Добре е преди прилагането на коя да е рецепта да споделите намеренията си с лекар, за да може да ви посъветва дали тя ще е подходяща във вашия случай.

    Ябълковият оцет е много благоприятен при интимни проблеми. В една чаша вода разтворете една лъжичка мед и една лъжичка ябълков оцет. 2-3 пъти на ден пийте по една такава чаша вода. Ябълковият оцет прочиства организма и е добър за профилактика и лечение при бяло течение.

    *****

    Пресни листа от невен се накисват в 400-500 мл зехтин в стъклен буркан. Оставя се буркана на слънчево място колко 1 седмица. След това се правят промивки на влагалището, като една лъжица от сместа разтваряте във водата за промиване.

    *****

    Предният чесън е много известно лекарство за всякакъв вид инфекции. Тъй като бялото течение може да се дължи на инфекции, гледайте в менюто ви да има повече от този полезен дар на природата.

    *****

    Една чаена лъжичка цариче се добавя към чаена чаша вряща вода. Престоява около половин час и се пие. Добре е този чай да се пие всеки ден.

    *****

    Вземат се по 30 гр от: листа от орех, цвят лайка, стръкове пача трева, кори от дъб, стръкове бял имел, стръкове червено подъбниче, листа коприва, стръкове от полски хвощ. 2 супени лъжици от сместа се варят в половин литър вода около 5-10 минути. След като се прецеди се пие по 1 к.ч. преди хранене.

    *****

    Смесват се 100 гр семе от пъпеш, 10 гр смрадлика, 30 гр бабини зъбки, 40 гр репей. Вземат се 3 супени лъжици от сместа и се варят с 1 литър вода около 20 минути. Три пъти на ден се пие по 100 гр от сместа

    *****

    2 супени лъжици бял равнец се залива в половин литър вряла вода и се оставят да покиснат 30 минути. Прецежда се и се пие четири пъти дневно по една винена чаша преди хранене.

    *****

    В една чаша се слагат 2 с. л. лимонов сок,1 ч. л. мед,1 скилидка чесън. Допълва се чашата с вряла вода. Изпива се чашата на малки глътки. Това се прави всеки ден в продължение на 10 дни.

    *****

    Във вряща вода се слага смрадлика, около 2-3 лъжици и оставяте да поври 3-4 минути. Изсипвате водата в леген и клякате над него, така че парата да се издига към влагалището. Внимавайте да не се опарите, но стойте максимално близо до водата. Стоите около 10-15 минути и след това се измивате със сместа, след като сте я прецедили.

    Дано да съм ви помогнала

  7. #107
    Някакви идеи на какво може да се дължи слузесто бяло течение, без особена миризма и не предизвикващо парене или сърбеж. Появи ми се от няколко дни и започна да ме притеснява, че от тогава го има почти постоянно. Нямала съм полови контакти, но все пак не знам...
    Предварително благодаря за отговора.

  8. #108
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ^ ако наподобява белтъка на яйце, най - вероятно е течение вследствие на това, че си в овулация

  9. #109
    Ами да, донякъде наподобява. Мерси за отговора, понеже какво ли не изчетох в нета и малко се поуплаших.

  10. #110
    daru6a1- Разбирам те напълно.. И аз се къпя всяка сутрин и вечер.. лятото повече и имам бяло течение.. При мен е просто наистина невъзможно да е от нечистоплътност дори и дамски душ си правя.. Дано да не е някоя болест защото започнах да се плаша вече

  11. #111
    Аз имам проблем с бялото течение от 11 годишна, а сега съм на 14. Отначало мислех,че наближава датата на която ще ми дойде за първи път. Постоянно имах дамска превръзка в джоба си. Миналата година имах ужасен сърбеж по половите органи. Посъветвах се с майка ми и тя ми каза, че единственото решение е да отида на гинеколог. Отначало се дърпах, но всичко това със сърбежа стана нетърпимо и се склоних да отида на преглед (между другото не е страшно ). От там ми изписаха едни хапчета, които започнах да приемам. Минаха няколко месеца, през които ми нямаше нищо - само бяло течение. Тази година ми дойде (за тези, които се притесняват, че не им е дошло искам да кажа,че не е никак хубаво - не можеш да: дивееш, се миеш с по - топла вода. Трябва да търпиш стомашните болки. Не е хубаво не се притеснявайте, рано или късно ще ви дойде. Аз например много исках да ми дойде а сега съжалявам), таа да продължа.. Сега отново имам сърбежи и чувствам парене. Не знам какво да правя.. Може ли да ми дадете съвет как да постъпя,защото това вече става нетърпимо.. ;(

  12. #112
    Ще ви кажа едно лекарство - смисъл то не лекарство, не се взима с лекарско предписание и не е само за бялото течение, а и за редица други заболявания, даже помня, че личният ми лекра каза, че мога да го пия вместо ваксина.Казва се цитросепт.Потърсете в чичо гугъл и ще видите много инф за него.Аз след половин месец пиене нямах никакаво бяло течение.

    Искам да попитам: личният ми лекар преди време ми беше предисал за бялото течение разтвор за ежедневна хигиена и ми помогна.Беше син с оранжева капачка и в синия опаковка.Моля да ми помогнете с името.

  13. #113
    Тъкмо смятах да пиша тема по този въпрос.Благодаря за информацията !!!

  14. #114

    Re: Помощ!

    Цитирай Първоначално написано от mimimimi
    Хора моля ви помогнете ми.На 13 години съм и още не ми е дошло.Имам приятелки,които са по-малки от мен и вече им е дошло.Моето още го няма,а съм с бяло течение.Преди 2 месеца една приятелка,1 година по-малка то мен,ми каза 4е и тя има бяло течение,а онзи ден ми каза че вече и е дощло.
    при всяко момиче е различно!!!недей да се притесняваш и btw..като ти дойде ще ти се прииска да не ти е идвало ама няма начин!
    Skype: sweet_59kiss!!!

    Haters Make Me Famous!


    НЕ СЪМ ЕМО!

  15. #115
    и аз имам бяло те4ение от около 1 година спазвам добра ли4на хигиена .... но от преди няколко дни започна да се появява и неприятна миразма . мия се сяка сутрин и ве4ер . но миразмата пак се появава .. иначе нямам сърбеж ......... и нз какво да правя ...дали е възможно да имам някаква инфекция или гъбички .. . .

  16. #116
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Цитирай Първоначално написано от e7y7o
    daru6a1- Разбирам те напълно.. И аз се къпя всяка сутрин и вечер.. лятото повече и имам бяло течение.. При мен е просто наистина невъзможно да е от нечистоплътност дори и дамски душ си правя.. Дано да не е някоя болест защото започнах да се плаша вече
    Дамският душ е вреден. Мий се с мек сапун с ниско Ph или хубав интимен гел (във форума само хвалят Лактацид). Разгледай останалите страници на темата и виж да не правиш някое от нещата, които го предизвикват.

  17. #117
    Аватара на sunnY961
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    София ^^
    Мнения
    93
    Ммм..имам сърбеж, миризма, и ваобще всички симптоми от около 1 година...че може и повече..на 13 съм..та искам да попитам нещо. Задължително ли е , това да е опасно?? Аз пробвах какво ли не, ама нищо не стана, проблема си остана и..се примирих Дали ще отмине с времето или?!

  18. #118
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Дали ще отмине с времето ли? Категорично не!Ти си имаш класическите симптоми- сърбеж, миризма, течение.

    Само не разбирам защо си играете със сексуалното си здраве /и родителство- на по-късен етап/ ?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от MissMurderr

    Искам да попитам: личният ми лекар преди време ми беше предисал за бялото течение разтвор за ежедневна хигиена и ми помогна.Беше син с оранжева капачка и в синия опаковка.Моля да ми помогнете с името.



    Мисля,че се казва калиев перманганат, но не съм сиигурна.. И с такова съм се лекувала, но без резултат

  20. #120
    сега съм 7ми ама има бяло течение от 4ти клас, но сега ее увеличило дръстично, трябва ли да утида на генеколог ?
    cant tell my nothing now
    baby i know how to fly

    nothing hold me down
    im going tuch the sky





    dydzzz <3



    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...530&highlight=

  21. #121
    Аз ставам на 13 на 14 Юли, но нямам бяло течения все още. Проблем ли е ?

  22. #122
    Аватара на hrisikelly
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ~ България, Варна ~
    Мнения
    89

    Re: Помощ!

    Цитирай Първоначално написано от mimimimi
    Хора моля ви помогнете ми.На 13 години съм и още не ми е дошло.Имам приятелки,които са по-малки от мен и вече им е дошло.Моето още го няма,а съм с бяло течение.Преди 2 месеца една приятелка,1 година по-малка то мен,ми каза 4е и тя има бяло течение,а онзи ден ми каза че вече и е дощло.
    На всеки му идва различно, не трябва да се притесняваш. Аз съм на 12 и ми е дошло вече ама според мен е по хубаво да ти дойде по късно щото не е особено приятно
    ♥ I love music ♥

  23. #123
    мс за инфо-то мн полезно наистина..

  24. #124
    а аз съм чула че бялото течение е 1-2 години преди менструацията
    това вярно ли е ?

  25. #125
    Много полезна тема Браво =]
    Hай-лесното нещо е да се предадеш,защото за да продължиш трябва да знаеш,защо искаш да не се отказваш =]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си