.
Отговор в тема
Страница 2 от 12 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 296
  1. #26
    Аватара на krasteva
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Някъде Там :]
    Мнения
    48
    благодаря много

  2. #27
    Със сигурност е най-добре да се посъветваш с гинеколог, но не се притеснявай толкова. То е индивидуално

  3. #28
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Добрата хигиена не е гаранция,че не можеш да имаш бяло течение.То,както пише по-горе, може да бъде причинено от много фактори.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  4. #29
    Аватара на amfetamink1a
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    21
    Ами нормално ли е да си на 16 и от някъде 2г да имаш цикъл и да имаш и бяло течение и на какво може да се дължи? Една приятелка е мн разтревожена и искам да й помогна моля ви кажете ...помогнете много е притеснена а на генеколог не иска и няма да отиде ....

  5. #30
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Цитирай Първоначално написано от amfetamink1a
    Ами нормално ли е да си на 16 и от някъде 2г да имаш цикъл и да имаш и бяло течение и на какво може да се дължи? Една приятелка е мн разтревожена и искам да й помогна моля ви кажете ...помогнете много е притеснена а на генеколог не иска и няма да отиде ....
    ако приятелката ти иска да се погрижи за здравето си да отиде при гинеколог за всеки случай!

  6. #31
    Здравейте! Имам 1 въпрос свързан с тези течения...За втори път ми се случва след полов контакт да имам розово течение...1-вия път като отидох на лекар казаха че сичко си ми е ок сега пак се получава същата история някои мойе ли да каже нещо по този въпрос ....Благодаря предварително

  7. #32
    Аватара на amfetamink1a
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    21
    Но тя не иска да отиде....уффф мн ми е гадно за нея,а пък едва ли на нея й е приятно....дайте съвет ..моляя вии
    Всичко хубаво се постига с цената на голямата болка!!!

  8. #33
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Цитирай Първоначално написано от amfetamink1a
    Но тя не иска да отиде....уффф мн ми е гадно за нея,а пък едва ли на нея й е приятно....дайте съвет ..моляя вии
    ми щом не иска да отиде на лекар-1 мога да кажа за нея
    не й пука за здравето си!
    кажи й го

  9. #34
    Аватара на Trumi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Stara Zagora,Graz
    Мнения
    71
    Tuk v tazi tema pi6at glavno momi4eta,no neka vi kaja za dve moi biv6i priatelki.Na ednata 4i4o i i lelq i bqha ginekolozi i tq ima6e bqlo te4enie e me uverqva6e 4e e hodila 4e vs e ok,i qvno e bilo taka.Pravih sex s neq(unikalen btw) i sled moje biii 1 dni edna sutrin stavam i 4uvstva edna tejest v penisa si,edno tegavo .Izstiskah bibata i izleze edna goolqma kakpka ne6to si sled 2 dni otidoh na lekar,na urolog toq vze ot sekreta(po gania na4in) i mikaza 4e sa levkociti i mi dade da pia hap4eta i da se maja.I kvo se okaza 4e tva bqlo te4enie me e zarazilo s nqkva infekcia qvno GOLQM KEF!!!!Posle drugata mi priatelka i tq sas te4enie..po vreme na seks penisut mi i tq se poocapvahme,no ne mnogo.Otide na lekar i toi i kaza 4e ne moje da se izlekuva 4e e taka prosto i tam nqkvi promivki i predpisa ama kaza 4e prosto za momenta ina4e 6te si e taka.
    taka 4e spoko dami,ni6to vi nqma.Higiena pove4ko i da ne vi puka mnoo mnoo!

  10. #35
    мерси много, темата е страшно полезна!!!

  11. #36
    Аватара на Trumi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Stara Zagora,Graz
    Мнения
    71
    6te se opitam da ti dam suvet
    Purvo za6to analnia sex e nai riskovaniat za prenasqne na bolest....-za6toto pri nego se polu4avat malki razkusvania vutre i e mnogo mnogo riskovano,po4ti nqma varioant ako drugiat e bolen da ne te zarazi,dokato pri vaginalniat ne e zadaljitelno da se prihvane.Ideqta mi e razkusvaniata koito stavat(zvu4i seriozno no ne e),predpolagam 4e e ot tqh nqma ot kakvo drugo da e,ina4e pri hodene do toaletba 6te6e da ti napravi vpe4atlenie ili drugiat variznt e da te odraskal bez da iska!
    Ne se pritesnqvai i na men mi se e slu4valo s moite priatelki i moi priateli sa mi spodelqli za takiva slu4ai.....prosto izvestno vreme se nabliudavai kato si do toaletna i si pomisli dali si zaslujava tozi vid sex i dali ti dopada(ako ne si probvala do sega,opitai,znae li 4ovek moje puk da ti haresa)
    Pozdravi i pi6i kakvo e stanalo ne se sramuvai :P

  12. #37
    ох, мн ме успокои!!!
    пък и вече ми мина, не ме боли и май нищо ми няма!
    мерси още веднъж

  13. #38
    а да попитам само....


    ако лечение не се започне какво ще стане? имам предвид дали нещата може да се влошат или инфекцията си остава само до това...?
    just be

    they say learning to love yourself is the first step,
    that you take when you want to be real..
    face up to the fact that you are who you are
    and nothing can change that belief

  14. #39
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152

    Re: Помощ!

    Цитирай Първоначално написано от mimimimi
    Хора моля ви помогнете ми.На 13 години съм и още не ми е дошло.Имам приятелки,които са по-малки от мен и вече им е дошло.Моето още го няма,а съм с бяло течение.Преди 2 месеца една приятелка,1 година по-малка то мен,ми каза 4е и тя има бяло течение,а онзи ден ми каза че вече и е дощло.

    стига бе ... не разбрахте ли че е гадно да имаш! пък и сичко с времето си ...потрайте малко


    сори ама вече ме нервите с ващо бързане лапешка му работа

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от NeverTheSame
    а да попитам само....


    ако лечение не се започне какво ще стане? имам предвид дали нещата може да се влошат или инфекцията си остава само до това...?
    Предполагам че е индивидуално и че зависи от т'ва к'во точно ти има. По-добре отиди на лекар, ако толко се притесняваш.
    Чиста любов.
    Усмивка на дете.
    Изведнъж кръв
    и груби мъжки ръце.
    ~*~

  16. #41
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Цитирай Първоначално написано от marmozet4e
    мерси много, темата е страшно полезна!!!

    и имам нужда някой да ме посъветва как да постъпя...
    ам... малко ми е неудобно... така де...
    гаджето ми бръкна в дупето с пръст... мен не ме болеше... беше даже по някакъв начин приятно............ и после опитахме да гравим анален секс... оначе на него не му влизаше... и той се опита с пръст, обаче изведнъж спря, щот по ръката му имаше кръв... с една дума, в задника ми имам кръв, ама тя не тече... ами е някъде по-навътре... и ся нямам идея какво да правя... не мога да кажа на нашите... може би трябва да отида на лекар... плс, помогнете ми!!! мн съм объркана и уплашена....
    Ейиии,осрахте темата!
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  17. #42
    какъв ти е проблема??
    човек има нужда от съвет и мисли, че тук може да попита.
    а това, че според теб темата е "осрана", само говори, че си пълен идиот, който не би помогнал и на себе си!!!

  18. #43
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Цитирай Първоначално написано от marmozet4e
    какъв ти е проблема??
    човек има нужда от съвет и мисли, че тук може да попита.
    а това, че според теб темата е "осрана", само говори, че си пълен идиот, който не би помогнал и на себе си!!!
    Темата е за гинекологичен проблем,не за анален секс. Като незнаеш какво правиш не го прави. И това, което си писала все едно го е писало 10-годишно лапе: "В задника ми има кръв,ама не тече,ами е някъдсе по-навътре" ?!
    Пусни си отделна тема, недей да пишеш където ти падне.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  19. #44
    Хей clever, ти си момче, нали... Защото явно не разбираш какво значи думата срам... на повечето момичета не им е толкова лесно просто да отидат, да се съблекат голи, да легнат на магарето и да се разкрачат пред някав си там доктор (сори за гадния език). Не е толко лесно, колкото си въобразяваш...

  20. #45
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от adizitk1
    Хей clever, ти си момче, нали... Защото явно не разбираш какво значи думата срам... на повечето момичета не им е толкова лесно просто да отидат, да се съблекат голи, да легнат на магарето и да се разкрачат пред някав си там доктор (сори за гадния език). Не е толко лесно, колкото си въобразяваш...
    а в качеството си на Мъж, категория АГ- дядка, ще ти кажа, че ЦЯЛАТА ТВОЯ ПОСТАНОВКА Е КРАЙНО ПОГРЕШНА И ПОДВЕЖДАЩА!

    гнусно ми е дори да чета подобни неща
    ".... на повечето момичета не им е толкова лесно просто да отидат, да се съблекат голи, да легнат на магарето и да се разкрачат пред някав си там доктор (сори за гадния език). Не е толко лесно, колкото си въобразяваш... " - разбира се, че е далеч по лесно "да легнат ......и да се разкрачат пред" поредният пенис! - идиотка!!!

    ах, не го правят?!
    ! - е то заради това хапът "ескейп", бивший "постинор" е най-харченото НЕЩО е БГ аптеки........

  21. #46
    Голям фен Аватара на sssladuranka
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Outta Space =]
    Мнения
    501
    ^aми ако до сега не са се "разкрачвали" пред никого и девствени ходят при гинеколози не слагайте всички под един знаменател

  22. #47
    впрочем аз също имам бяло течение...искам да отида на генеколог ,но ме е страх защото мисля че съм "отворена" макар че съм девствена и просто не знам какво би си помислила майка ми ако и кажат че съм "отворена"и нещо такова ...на 14 съм

  23. #48
    Голям фен Аватара на PurpleSand
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    891
    ------
    Незнам вече кой да мразя и кой да обичам.
    В кого да се вричам и приятел да наричам.

  24. #49
    Ми значи и аз имах течение. Ходих на генеколог и ми направиха преглед. Не искам да наплаша някой, но не е приятно. Бъркат ти във влагалището с нещо като клечка за уши, ама е по-дълго . Сега пак ми предстои преглед и като се сетя за това " ми настръхва косата ".

  25. #50
    Цитирай Първоначално написано от Smileygirl
    впрочем аз също имам бяло течение...искам да отида на генеколог ,но ме е страх защото мисля че съм "отворена" макар че съм девствена и просто не знам какво би си помислила майка ми ако и кажат че съм "отворена"и нещо такова ...на 14 съм

    Не ми се вярва да и кажат, ако освен генекологът ти не е толкова гаден.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си