.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Подборен преразказ

    Моля, ви! Ужасно спешно е.. Подборен прерзказ "Образът на Македонски" върху 1, 2, 3, 5, 10 и 17 глава от "Немили-недраги"
    Предварително благодаря!

  2. #2
    Как подробен преразказ върху образа на някого, да нямаш предивд интерпретативно съчинение разсъждение или нешо друго на избрана от теб глава от "Немили-недраги"?

  3. #3
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    не си се уточнила, нем оже да е праразказ щом ще е на много глави върху нечий образ
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  4. #4
    Явно е имал\а предвид от имто на Македонски от глава по избор. Аз те съветвам на тази с боя при хълма, не я помна вече. Там има няй-много действие и е динамична, гарантирам на даскалите ти ще им хареса, а ако разкажеш последната ще си кажат виж я\го тоя\тая мързеливец\ка. Гледай да пишеш в правилното време, не ги сменяй на всяка дума.

  5. #5

    преразказ на немили недраги 10 глава подборен

    Моля ви.. Трябва ми преразказ на немили недраги 10 глава подборен .. Ако някой знае да ми пише или да го напише.. Спешно ми трябва .. Мерси предварително

  6. #6
    Повече от фен Аватара на bbabyy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    322

    Re: преразказ на немили недраги 10 глава подборен

    Цитирай Първоначално написано от krisity33
    Моля ви.. Трябва ми преразказ на немили недраги 10 глава подборен .. Ако някой знае да ми пише или да го напише.. Спешно ми трябва .. Мерси предварително
    A като ти е казано, че трябва да направиш, не се ли замисляш че трябва ТИ да го направиш. На изпита кой ще ти помага?!

  7. #7
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938

    Re: преразказ на немили недраги 10 глава подборен

    Цитирай Първоначално написано от krisity33
    Моля ви.. Трябва ми преразказ на немили недраги 10 глава подборен .. Ако някой знае да ми пише или да го напише.. Спешно ми трябва .. Мерси предварително
    аз ще ти помогна - в един сайт доста бързо успях да намеря първо инструкции как се пише такъв текст, второ мостри на същата тема ама от други глави и трето САМИЯТ ПРЕРАЗКАЗ

    трябваха ми около 30-ина секунди да се докопам до това инфо.

    сайтът се казва гугъл



    успех в титаничната битка с мързела
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  8. #8
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Подборен? Никога не съм писал такова нещо.
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от BGRUForever Виж мнението
    Как подробен преразказ върху образа на някого, да нямаш предивд интерпретативно съчинение разсъждение или нешо друго на избрана от теб глава от "Немили-недраги"?
    и на мен ми трябва Подборен прерзказ "Образът на Македонски" върху 1, 2, 3, 5, 10 глава от "Немили-недраги" ии лично на мен ми трябва от всичките тези 1,2,3,5 и 10 глава там качествата му да са описани например в едната глава е описан като нехранимайко като човек който е способен да те обере а в друга пък като смел като човек който ще направи всичко за родината си !! и трябва там да опишем тези две лица който са представени за него !!

  10. #10
    Едно нещо ми е много интересно: как смятате, че някой ще седне да ви чете ей така 5 глави от Немили-недраги и ще ви напише подборен преразказ!? А такъв преразказ съм писала преди години, но не помня да е бил за образ. (дори си нямам на представа как ще стане това или пък бъркам вида на преразказа) Имате цяла седмица и чичко Гугъл и текстове. Разбирам да беше някакво есе, ама вие и текст готов си имате.
    "Million feelings,thousand thoughts, hundreds of memories all for that ONE person!" <3

  11. #11
    Едва ли някой ще седне да ти пише домашните, всички ги имаме и вместо да де оплакваме сядаме и ги пишем Ще е хубаво и ти да го направиш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си