.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Програма за триене на файл/ове

    Здравейте...Имам проблем с три файла, които не мога да изтрия... Изписва ми "Cannot delete file: Cannot read from the source file or disk" ..Пробвах през "safe mode" да го премахна.. пише същия текст...Предложете ми как да ги изтрия..Плюс това са ми на десктоп-а и ме дразнят..Също не мога да ги местя или преименувам.. Нуждая се от помощ..!!
    Има по-голяма вероятност бирата да произнесе “карбуратор” от жената.

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Гледай като триеш някой файл той да не е отворен и да не е в употреба.
    Е дай ми препоръка как да ги изтрия сега......нямаш ли някаква информация ??
    Има по-голяма вероятност бирата да произнесе “карбуратор” от жената.

  3. #3
    Мога да препоръчам за триене на "заключени" файлове, които според Windows се използват - Unlocker.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от m3talmania
    Мога да препоръчам за триене на "заключени" файлове, които според Windows се използват - Unlocker.
    Свалих програмата.. но не ми дава да я отворя....Все пак трябва да има решение...не вярвам да не може да се трият
    Има по-голяма вероятност бирата да произнесе “карбуратор” от жената.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Цитирай Първоначално написано от wentura
    Цитирай Първоначално написано от m3talmania
    Мога да препоръчам за триене на "заключени" файлове, които според Windows се използват - Unlocker.
    Свалих програмата.. но не ми дава да я отворя....Все пак трябва да има решение...не вярвам да не може да се трият
    Програмата се отваря, но по принцип мисля долу в трея. Активна е и след като се опиташ да изтриеш нещо и не стане тя се активира и те пита да изтриеш ли файла. Ако не тогава дессен бутон на файла и unlock/unlocker и тогава го отключва. Ако не стана и така пусни от Сейф Моде с Ф8 бутона след като прочете паметта помпай и Safe Mode тогава пробвай. Или в cmd от старт-рън и cmd пишеш ентър и в директорията където са файловете пишеш del "името на файла" .

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Samoten89
    Цитирай Първоначално написано от wentura
    Цитирай Първоначално написано от m3talmania
    Мога да препоръчам за триене на "заключени" файлове, които според Windows се използват - Unlocker.
    Свалих програмата.. но не ми дава да я отворя....Все пак трябва да има решение...не вярвам да не може да се трият
    Програмата се отваря, но по принцип мисля долу в трея. Активна е и след като се опиташ да изтриеш нещо и не стане тя се активира и те пита да изтриеш ли файла. Ако не тогава дессен бутон на файла и unlock/unlocker и тогава го отключва. Ако не стана и така пусни от Сейф Моде с Ф8 бутона след като прочете паметта помпай и Safe Mode тогава пробвай. Или в cmd от старт-рън и cmd пишеш ентър и в директорията където са файловете пишеш del "името на файла" .
    Готин прочети инфото... Дори и през сейф мод не можах да го премахна..... пробвах....За това с пуснах тема..с Ънлокер-а нищо не става.. Пробвах и с него вече..... Чакам още някой да се включи
    Има по-голяма вероятност бирата да произнесе “карбуратор” от жената.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на Samoten89
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    434
    Ace Utilities има опция Secure Erase. Успя да изтрие папка, която с Unlocker не успях. Но мисля, че трябва допълнително в контекстовото меню да се добави. Освен това 3-те файла на Десктопа с тарикатски начин можеш да ги преместиш на място където няма да ги виждаж. Увеличи разделителната способност на дисплея и ги премести на майната им. =) След това я върни разделителната способност като предварително махаш auto arrange icons.

  8. #8
    ХОРА УСПЯХ ДА ГИ ИЗТРИЯ.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОМОЩА.МАЛКО ИЛИ МНОГО МИ ПОМОГНАХТЕ.МЕРСИ )
    Има по-голяма вероятност бирата да произнесе “карбуратор” от жената.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си