.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 57 от общо 57
  1. #51
    Супер фен Аватара на SiSsKkAa
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 188
    прегледа е 20-25 лева а не 10

  2. #52
    ем щом си била девствена и ти е било за първи път e така както ти казах в предния си пост... всичко е наред . при мен беше също и аз така се притеснявах и ми закъсняваше,но след като спрях да мисля за това,че съм бременна и такива ми ти работи всичко си беше наред и ми дойде ... така че споко а тва за кръвта е индивидуално при всеки човек.. при теб е нямало,но при мен имаше

  3. #53
    Da ti prilicham na ginekolog?! Kupi si test za bremennost ili otidi na lekar... Ne e nujmo maika ti da znae..wzawisimost ot rezultata 6te precenish dali da goworish s neq ;]]

  4. #54
    emi..pisala sm v foruma sht predpolagam che niakoi moje da pomogne s neshto..no opr ima dosta hora koyto se darjat mng grybo..se pak iskreno blagodarq za otgoworite

  5. #55

  6. #56
    EE pak shte tria da vi spodelq problema si..prodaljawa obache da mi teche towa kafqwo techenie..za koeto wi goworih prdi wreme i pak zapochna da mi teche..testowete sa otricatelni..ne znam prosto kakwo da prawq weche..realno li e towa koeto se poluchwa..imam i leka bolka w krasta sashto ne zabrawqite che towa mi e bilo za praf pat da spq s momche

  7. #57
    В крайна сметка беше ли бременна ???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си