.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379

    Гади ми се, бе хора!

    Ами гади ми се от 4-5 дни примерно. Без причина...не, не съм бременна. Някакъв съвет ще дадете ли?

  2. #2
    Спри да ядеш боклуци, ако го правиш (чипс и всякакви изкуствени неща). Изяж или си изцеждай всяка сутрин по някой цитрусов плод и си вземи витамин Б-комплекс... Обикновено съм се чувствала така когато организма ми е изтощен и не доспивам. Дано да ти помогна общо взето умората и липсата на витамини предизвикват такава реакция.
    Да пазиш тайна е изкуство, което изисква много лъжи изречени по великолепен начин.

  3. #3
    наблягай на здравословната храна и пий витамини
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Ами опитвам се доколкото мога- всеки знае какви боклуци се продават в училище.

  5. #5
    Спри да си даваш парите за тях. Толкова ли е трудно да си направиш един сандвич и да го хапнеш, вместо да ядеш все Е330 примерно. Видите ли на опаковката на нещо да съдържа Е..., там нищо полезно няма всичко с Е е химия.
    Да пазиш тайна е изкуство, което изисква много лъжи изречени по великолепен начин.

  6. #6
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Яж здравословна храна,повече плодове и зеленчуци,плодови сокове обаче ти си ги прави,не копувай от магазина щото са само боклуци.

  7. #7
    Голям фен Аватара на SkyEatsAirplane
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Dreamland
    Мнения
    574
    аз съм така.. даже и повръщам от 4 дена... ако те боли стомаха дуспаталин помага
    (#) ...thats a cookie...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Яж здравословна храна,повече плодове и зеленчуци,плодови сокове обаче ти си ги прави,не копувай от магазина щото са само боклуци.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от varnen4e
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Яж здравословна храна,повече плодове и зеленчуци,плодови сокове обаче ти си ги прави,не копувай от магазина щото са само боклуци.
    True love stories never have a happy ending,because true love stories never end

  10. #10
    moje da si izjivqla nqkakav golqm stres i az sam taka zashtoto i ot tova moje da ti stava taka
    Понякога поставяш стени около себе си,
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно,за да ги разбие

  11. #11
    Голям фен Аватара на SkyEatsAirplane
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Dreamland
    Мнения
    574
    нервен стомах ... внимавай какво ядеш или най-добре тичай на лекар
    (#) ...thats a cookie...

  12. #12
    Иди на лекар...
    това може и да е хранително натравяне..и може да не е от НЕздравословната храна, както всички се изредиха да кажат
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си