.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    как да забавя менструацията с няколко дни?!

    На първи април заминавам на екскурзия и ще има дълги походи през планината и е малко неудобно да съм в цикъл , а трябва да ми дойде точно тогава , което си значи , че може и да не излезна от хотела . Искам да си отложа менструацията с няколко дни някакви предложения ?

  2. #2
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    еми пробвай с калции, то е за спиране на кървенето, ама не си прави експерименти по добре.. посъветвай се с лекар

  3. #3
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Има хапченца за изместване на цикъла.
    Търси в аптеките.;
    Не е полезно, ама понякога е наложително.
    Според фармацевтите не вреди.

  4. #4
    s vitamini NO vnimavai za6toto moje drugiqt mesec da ne ti doide ne se pritesnqvai ako stane taka za6toto cikalat ti 6te si napravi novo shema zaradi vitaminite

  5. #5
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: как да забавя менструацията с няколко дни?!

    Цитирай Първоначално написано от djuki
    На първи април заминавам на екскурзия и ще има дълги походи през планината и е малко неудобно да съм в цикъл , а трябва да ми дойде точно тогава , което си значи , че може и да не излезна от хотела . Искам да си отложа менструацията с няколко дни някакви предложения ?
    тази отвратителна тема под всякакви благовидни предлози е коментирана милион пъти!

    ползвай търсачката!

    и типично в моя жлъчен стил - защо не поискаш и средство да не пикаеш?! две в едно! защо да се "мърсиш" и с това...

    сбъркани деца сте вие...

  6. #6

    Re: как да забавя менструацията с няколко дни?!

    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от djuki
    На първи април заминавам на екскурзия и ще има дълги походи през планината и е малко неудобно да съм в цикъл , а трябва да ми дойде точно тогава , което си значи , че може и да не излезна от хотела . Искам да си отложа менструацията с няколко дни някакви предложения ?
    тази отвратителна тема под всякакви благовидни предлози е коментирана милион пъти!

    ползвай търсачката!

    и типично в моя жлъчен стил - защо не поискаш и средство да не пикаеш?! две в едно! защо да се "мърсиш" и с това...

    сбъркани деца сте вие...
    не съм искала да спра да пикая ... а на екскурзия с училище и супер болки в корема не е много добра комбинация поисках да го забавя с 2-3 дни за да може да си изкарам добре пък после да си ми идва !

  7. #7
    Mislq, 4e hap4etata za zabavqne na cikala se kazvaha Promulut Nor ili ne6to ot tozi rod bqha.

  8. #8
    По темата е писано многократно!

    НЕ приемай НИКАКВИ съвети и предложения за хапчета, калций и прочие, защото са опасни в някои случаи и имат странични ефекти!

    НЕ си слагай насила таралеж в гащите с изместването, не си играй с хормоните си - ще съжаляваш!

    Забранено е всякакво предписване и даване на съвети за определени хапчета и рецепти без истинско лекарско компетентни мнение!!! Не си го позволяввайте.

    Евентуално, ако е много спешно - при лекар, защото всичко трябва да бъде съобразено с възрастта и килограмите ти!!!
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си