.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223

    1 месец продължителен цикъл....

    Значи на една моя приятелка цикълът й продължава вече цял месец, а я е срам да каже на майка си или да отиде на лекар защото я е страх да не й кажел нещо лошо... Аз съм ходила на гинеколог и не е страшно, повтарях й го хиляди пъти, но тя не иска и да чуе.. Моля някой ако знае нещо по въпроса да каже.. или майка му или баща мъ ако е лекар в тази сфера.. Просто нз кои друг да попитам...

  2. #2
    Как ше я е срам да каже на майка си бе..трябва да и каже...а и да отиде на гинеколог също не е толкова страшно..аз съм ходила 2 пъти..в началото е малко плашешто и неудобно .... а и на колко години е?! в първите 1-2 че дори и 3 години цикъла не се е стабилизирал...така че не е задължително това да е проблем..на мен също ми се е случвало по 2 седмици че дори и малко повече...е ест не през цялото време е така силно както в началото... като за начало да каже на майка си...


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

  3. #3
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    1 mesec?I tq si sedi i chaka - kakvo chaka da stane chudo li?
    Ot sram shte si dokara neshto, osven ako veche go nqma (ne dai si Boje) i posle shte se chudi kakvo da pravi.
    Nqma sram, nqma nishto.Zdraveto e nai-vajnoto!
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  4. #4
    Ако продължава дане казва на майка си кажи й ти ( на майка й).. Ще ти се сърди за известно време, но после ще ти е благодарна!

  5. #5
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903

    :

    срам не срам здравето е на първо място!!!!

  6. #6
    А стига бе... аз едвам издържам 5 дни, пък тя-месец ... убеди я колко опасно може да бъде това (гледай да не я наплашиш пък съвсем )

  7. #7
    лудост к'во чака да и изтече кръвта ли
    [imghttp://breathe.blog.bg/photos/26135/red_heart.gif[/img]

  8. #8
    На една моя фр й продължи да й тече повече от месец и половина, накрая отиде на лекар и той й каза хормонален дисбаланс. Изписа й някакви лекарства и след няколко дни всичко се оправи.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цикъл един месец /31 дни/ или менструация един месец?!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  10. #10
    Абе още ли не е свършил тоя цикъл..то станаха вече 2 месеца


    You're singing the songs
    Thinking this is the life
    And you wake up in the morning
    and your head feels twice the size...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си