.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Маски за коса и лице с хума тривитаминол и трици

    Здравейте,
    напоследък доста често виждам във форумите маски за коса с тривитаминол обаче всеки един казва различни дози .Един казва по 1 супена лъжица с други съставки за 2 месеца 1 път седми1но други по два пъти седмично други по две с.л. и нацяло се обърках...не знам вече кой да слушам на всичкото отгоре не мога да разбера тази маска:2 сл тривитаминол 1сл оцет 1сл бадемово масло 1сл 1 сл ръкия за какво -за растеж или за здравина На мен ми трябва маска за коса с АД3Е за ЗДРАВИНА!!!!

    Другото за което исках да ви помоля е да ми кажете някакви ефикасни маски за лице и коса с хума и трици ...

    Благодаря ви!

  2. #2
    о0о0 мерси много за ползотворните ви отговори

  3. #3
    Ами незнам, не съм я ползвала тази маска за коса. Аз ползвам Хининова вода за растеж, почти през ден,два си я пръскам, а след всяко миене си мажа върховете с бадемово масло, но слагам изключително малко,защото един път бях прекалила и стоеше като мокра
    Също един път в седмицата си правя маска за растеж и здравина на косъма

    Рициново масло(ако сте с дълга коса,цялото шише,а ако сте с къса половината)
    витамин А
    1с.л.алкохол(без значение)
    1жълтък
    Начин на прилагане:

    Маже се на току що измита коса, втрива се добре в корените.
    Оставя се да действа 2h и се измива обилно със шампоан.
    Приятно мацане.
    Успех !!! Аз съм доволна
    Това е едно пътуване в звука на скоростта !!!

    http://www.vbox7.com/play:fc89111c


  4. #4
    За тривитаминола мога да ти кажа, че при всеки е различно.
    Реши си по колко да си слагаш в зависимост от това колко ти е дълга косата. И колко често в зависимост от това колко често се омазнява, през колко време я миеш.. ти трябва сама да прецениш колко да ползваш. Ние няма как да ти кажем, но спокойно, нищо няма да ти стане, ако си сложиш повече или по- малко.


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си