.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Как се използва Гарниер Пюр 3 в 1

    Взех си го, ама не знам как се използва от зад пише как се използват маската и това за черните точки, ама нещо пак не ми е ясно Help?

  2. #2
    Има поне 10 такива теми бе
    Можеш да се намажеш с него и да изчакаш да се втвърди и после да го отмиеш- маска.
    Можеш да го натъркаш на влажна кожа и след това почти веднага да го измиеш- все едно е скраб.
    Сигурно съм пропуснала нещо...допълнете ме

  3. #3
    Не ти е ясно? Трябва ти ДВД с клип как се ползва ли?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    В рекламата му го казват най-точно
    To infinity and beyond.

  5. #5
    Az go izpolzvam,kato eksfoliant vsqka sutrin,po4istvam liceto si s nego.
    Vednuj v sedmicata go izpolzvam-kato maska,stoq 4-5 minuti s nego,sled kato go otstranq nanasqm hidratanten krem.
    Ako kojata ti e mnogo suha,izbqgvai da go izpolzva6,kato maska pove4e ot 1 put sedmi4no,sled kato vsqka sutrin po4istva6 liceto si s nego!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    На мен третата част ми се губимиене и маска...и кфоо

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    На мен третата част ми се губимиене и маска...и кфоо
    Мда мда и на мен така,затова казах да ме допълнят

  8. #8
    Отзад на опаковката не пишеше
    И като гледах рекламата казваха "...Разтъркай нежно и...черните точки премахнати...." .... според мен трябва да е измито лицето и подушена кожата и просто като пилинг, другото е на влажна кожа за измиване и третото като маска дано да съм права (:

  9. #9
    Ползвах го 2 поредни седмици, от който 4-5 дена като маска.. и кожата ми все е мазна..

  10. #10
    Ми, аз нямам 3 в 1, а само Гарниер Пюр, ама то почти същата работа xD Ми, то си пише на опаковката - слага се на мокра кожа, няколко пъти в седмицата и така.
    "It's better to burn out than to fade away-Kurt Cobain"

  11. #11
    Голям фен Аватара на myHeartIsOnlyForYou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    In Your Heart
    Мнения
    517
    Аз си спомням,че в рекламата казват нещо,че сеползва за маска,като измиващ гел(на мокра кожа се нанася и се маха)и накрая казваха втъркан(втрит)..тоест без отмиване сиг Ама не съм мн сигурна ....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си