.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    172

    Скайп хронология

    Някой да знае къде стоят хронологиите от скайп...и вообще стоят ли някъде в компа или си имам някаква витруална памет ?

    Moderated by slun4ice
    т.1 от правилника

  2. #2
    аз до колкото знам си стоят в скайп
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    172
    Ако може нещо по точно...някак си ми е спешно ...и спамове не ми се четат .....затова ако може ...точно и ясно да ми се каже има ли вариант да видя хронологията от скайп .....по принцип все някъде трябва да се записва...и се чудя къде точно .
    Затова моля ако ще пишете, пишете информацията който се нуждая

  4. #4
    Фен Аватара на Duvessa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    222
    C:\Users\акаунта ти\AppData\Roaming\Skype\скайп име\chatsync (за виста), за xp трябва да е някъде в C:\Documents and Settings\акаунта ти\Application Data\Skype , файловете обаче са криптирани.
    Ако искаш да намериш нещо от хронологията, най-добре си търси в самия скайп.

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    172
    Цитирай Първоначално написано от Duvessa
    C:\Users\акаунта ти\AppData\Roaming\Skype\скайп име\chatsync (за виста), за xp трябва да е някъде в C:\Documents and Settings\акаунта ти\Application Data\Skype , файловете обаче са криптирани.
    Ако искаш да намериш нещо от хронологията, най-добре си търси в самия скайп.
    Там е работата че не от моя скайп искам хронологията....има ли вариант за ги разкриптирам .

  6. #6
    C:\Documents and Settings\[user]\Application Data\Skype\[skype user]\chatsync

    Тук стоят хронологиите. Има обаче няколко проблема:
    1. Папките с хронологиите към потребителите са с произволни цифри и букви и ще ти бъде много трудно да намериш правилната.
    2.За да намериш папката която ти трябва, трябва да прегледаш някой файл от папката макар ,че файла е закодиран с нотпад или уърдпад се отваря и се разчита твоя и скайпа към които е писано.
    3.Трябва да изключиш системата на Windows която възстановява загубени данни защото изтриеш ли папката при следващо стартиране Windows ще изпише че е имало загуба на системни файлове и за де предотврати критична грешка са били възстановени.

    УСПЕХ

  7. #7

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    172
    Цитирай Първоначално написано от Burn94
    C:\Documents and Settings\[user]\Application Data\Skype\[skype user]\chatsync

    Тук стоят хронологиите. Има обаче няколко проблема:
    1. Папките с хронологиите към потребителите са с произволни цифри и букви и ще ти бъде много трудно да намериш правилната.
    2.За да намериш папката която ти трябва, трябва да прегледаш някой файл от папката макар ,че файла е закодиран с нотпад или уърдпад се отваря и се разчита твоя и скайпа към които е писано.
    3.Трябва да изключиш системата на Windows която възстановява загубени данни защото изтриеш ли папката при следващо стартиране Windows ще изпише че е имало загуба на системни файлове и за де предотврати критична грешка са били възстановени.

    УСПЕХ
    Така:
    "1. Папките с хронологиите към потребителите са с произволни цифри и букви и ще ти бъде много трудно да намериш правилната."...дали ще стане с датата на папката...
    Четели нещо като отворя даден чат с ноутпат ?

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    172
    Нищо не се чете ...сега няма как да не задам въпроса ....Как да го прочета

  9. #9
    kikomiko1191110
    Guest
    Знам че темата е много стара но.... аз съм с xp и разчитам макар и малко по трудно отваряш произволна папка след това в полето доге пишеш %appdata%/skype влизаш в папката със името на скайпа който искаш Posle chatsync и сега е трудната част... но когато го отвориш примерно с word ili notepad някъде горе ще видиш името на човека и търсиш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си