.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Аватара на kalashnik
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    934

    Езикови сертификати

    Някой може ли да ми даде информация кой сертификат се взима след 8 клас, А1, А2 или от В категорията. А и ако може каква е разликата между тях.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OKF7g5XD5iU[/youtube]

  2. #2
    Повече от фен Аватара на bishop
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    338
    А1, A2, B1, B2, C1 и С2 са различни нива (това е разликата). А какъв се взима зависи какво имаш предвид. От училище не съм сигурен дали ти дават някакъв който ще ти признае някой някъде. А ако искаш да вземеш някой Cambridge сертификат, TOEFL или IELTS (или Теst DAF или някой друг сертификат по някой друг език) няма никакво значение кой клас си, а колко знаеш. По принцип мисля че в 8 клас се учат А1, А2 и В1 (в подготве по съответния предмет).
    Welcome to the end of the thought process.

  3. #3
    Аватара на kalashnik
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    934
    Благодаря за информацията, въпреки че мен не ме интересуват Тойфела и другите, просто ми е интересно с какво ниво ще завърша осми
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OKF7g5XD5iU[/youtube]

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    Цитирай Първоначално написано от kalashnik
    Благодаря за информацията, въпреки че мен не ме интересуват Тойфела и другите, просто ми е интересно с какво ниво ще завърша осми
    нулево

  5. #5
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    kalashnik Нивото не се определя само от училището , а от голяма степен зависи от ученика. Някои могат да завършат 8 клас със знания за 1 ниво ,а други за 3-то.
    Envoi moi ! ;]

  6. #6
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Предполагам, 4е с В
    но както ти казаха вече-строго индивидуално е.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  7. #7
    Аз завърших 8. клас с ниво В2 по език, който не съм учил в даскало. Зависи от учебниците ви, ако приемем, че знаеш всичко, което пише вътре. Повечето са разделени на нива спрямо европейската езикова рамка, т.е. а1, а2 и т.н. За руски не съм сигурен, че важи тая рамка. Не знам дали най-накрая го сметанаха за европейски език или не чак дотам. Та можеш да попиташ учителката ти за кво ниво е учебника. Иначе, за да получиш сертификат, трябва да се явиш на изпит, в училище не са компетентни за да ти издават сертификати, а за да ти дават знания.

  8. #8
    никъв език не се учи в редовното даскало.

  9. #9
    В редовното даскало, като си нередовен ученик, нищо не можеш да научиш. Зависи си от учител и ученик. Не генерализирайте така, след като не познавате всички первподаватели по чужди езици.

  10. #10
    Аватара на kalashnik
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    934
    Класната каза, че ако имам на изпита оценка между 5 и 6, за което тя е уверене, че ще стане (изчислява се до стотни) ще имам ниво В1, а ако с по-ниска оценка с А2.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OKF7g5XD5iU[/youtube]

  11. #11
    За учене в училище, 8. клас В1 не е малко, да ти кажа...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си