.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Бременност

    Здравейте!На 21 април правих секс с приятеля си,презерватива се скъса.Не съм пила хапче за спешна контрацепсия.Направих си тест за бременност 2 седмици след това и излезе отрицателен.На 9-ти май ходих на гинеколог,но не заради това и си мисля,че ако съм бременна,той щеше да ми каже.А изследванията от секрет от влагалището могат ли да установят бременност?Не вярвам да съм бременна,защото ми дойде цикълът,но от 1-2 седмици всеки ден ми се гади...Ей така от нищо.Не знам,да си правя ли тест отново?

  2. #2
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Еми щом ти е дошъл цикълът и теста е отрицателен малко трудно да си бременна...

  3. #3
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    А да си болна?! Настинала?!
    Тест отрицателен + наличие на менструация...не мисля.
    maDamn

  4. #4
    Може да е цветна бременност . При нея теста мисля, че не отчиташе правилно, а цикълът пак си идва, но е в по-малко количество, но не съм сигурна.

  5. #5
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от nikchi Виж мнението
    Може да е цветна бременност . При нея теста мисля, че не отчиташе правилно, а цикълът пак си идва, но е в по-малко количество, но не съм сигурна.
    Тестовете отчитат и цветна бременност!!! Не го плаши момичето излишно
    Щом теста е отрицателен, и ти е дошло, значи не си бременна. А гаденето може да е от настинка, вирус, стомашни проблеми и тн. други здравословни проблеми.
    Иначе изследвания за бременност при гинеколог мисля, че са само кръвни.

  6. #6
    Май утре ще изтичам до аптеката да си взема един тест вместо да го мисля.Благодаря за отговорите!

  7. #7
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114
    Еми да, давай си парите от глупост.
    Моето момиче, не си бременна.
    Но, самовнушението е голямо нещо. Понеже се панираш, започваш да си откриваш нови и нови симптоми на бременност. Случайно да ти се подува корема и гърдите да те наболяват?

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  8. #8
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от MojoJojo88 Виж мнението
    Случайно да ти се подува корема и гърдите да те наболяват?
    Ей шшшшшшт недей бута фитили
    по темата: Няма смисъл от втори тест, при положение, че ти е дошло и не е имало изменения в цвета, продължителността, или консистенцията.

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от DragonLady Виж мнението
    Иначе изследвания за бременност при гинеколог мисля, че са само кръвни.
    Тц. Може и уринен тест да направи по негова препоръка.
    Доколкото разбрах авторката, скрития смисъл е, че гинекологът не е видял плоден сак и не е казал нищо по въпроса.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си