.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 52

Hybrid View

  1. #1

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    BourgaSS
    Мнения
    2

    Може ли да се забременее по време на цикъл?

    С приятеля ми правихме секс без презерватив, а аз съм в цикъл и той свърши в мен. Има ли вероятност да се забременее по време на цикъла?
    Бира, Ой! и побОй!

  2. #2
    Аватара на Mr_Crowley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Кофите до парламента, лявата със затворения капак и надпис - Тук охранявам аз!
    Мнения
    563
    Има
    Най-много мразим чалга и McDonald's!!!

    Есть только миг между прошлым и будущим.
    Именно он называется жизнь!

  3. #3
    hottie
    Guest
    да !!

  4. #4
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Бягай за Ескапел и не си правете експерименти.. Аман от такива като вас!!!

  5. #5
    ima moje i da e malka veroqtnostta no ima

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    В нас
    Мнения
    177
    Измислихте ли му име вече

  7. #7

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    BourgaSS
    Мнения
    2
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Бягай за Ескапел и не си правете експерименти.. Аман от такива като вас!!!
    Да си чувала за отделяне на яйцеклетки и неактивни такива?? Тия неща не стават просто така - има жени, при които всичко си е наред, но с години не могат да забременеят. Не знам за кого се отнася това "аман от такива като вас" - дали до мен или до теб.. Добре е да прочетеш малко повече литература, на колко години си миличка?
    Вие с лека ръка обаче пиете Ескапел - това да не са ви карамелени бонбони? Случайно да знаеш, че се пият най-много 2 на година? Или ти обичаш да си бъркаш в хормоните Успех! Както си я подкарала, може и да изплашиш някое малко момиченце и да му преобърнеш женската система..
    Вероятността от забременяване е,ако овулацията ти е скоро след цикъла, докато все още са съхранени сперматозоидите в жената.
    Бира, Ой! и побОй!

  8. #8
    Да, има !
    Ако не са минали 3 дни отивай да си купуваш Ескапел и гледай това да не се случва отново ...
    A.D.I.D.A.S.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от verarscht
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Бягай за Ескапел и не си правете експерименти.. Аман от такива като вас!!!
    Да си чувала за отделяне на яйцеклетки и неактивни такива?? Тия неща не стават просто така - има жени, при които всичко си е наред, но с години не могат да забременеят. Не знам за кого се отнася това "аман от такива като вас" - дали до мен или до теб.. Добре е да прочетеш малко повече литература, на колко години си миличка?
    Вие с лека ръка обаче пиете Ескапел - това да не са ви карамелени бонбони? Случайно да знаеш, че се пият най-много 2 на година? Или ти обичаш да си бъркаш в хормоните Успех! Както си я подкарала, може и да изплашиш някое малко момиченце и да му преобърнеш женската система..
    Вероятността от забременяване е,ако овулацията ти е скоро след цикъла, докато все още са съхранени сперматозоидите в жената.
    А ти като си толкова знаеща защо пишеш такива теми във форума ?!?

    И ДА,винаги има вероятност да се забременее !!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    verarscht, принципно е така, НО...Ние говорим за малки момичета с все още нерегулирани докрай хормони от еднпа страна и силни млади маже с добри"плувци" от друга. Ако жената не си прави тест за овулация, няма как да разбере кога точно е тя. Възможно е в рамките на 1 МЦ да има повече от 1 овулации(как според теб стават двуяйчните близнаци). Възможтно е овулацията й да е ранна и да съвпада с период на менструация, предизвикана от овоцит от другия яйчник. Изобщо нищо сигурно няма. Опасни и безопасни дни се изчисляват, когато искаш да имаш бебе, а не когато не искаш.

  11. #11
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от verarscht
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Бягай за Ескапел и не си правете експерименти.. Аман от такива като вас!!!
    Да си чувала за отделяне на яйцеклетки и неактивни такива?? Тия неща не стават просто така - има жени, при които всичко си е наред, но с години не могат да забременеят. Не знам за кого се отнася това "аман от такива като вас" - дали до мен или до теб.. Добре е да прочетеш малко повече литература, на колко години си миличка?
    Вие с лека ръка обаче пиете Ескапел - това да не са ви карамелени бонбони? Случайно да знаеш, че се пият най-много 2 на година? Или ти обичаш да си бъркаш в хормоните Успех! Както си я подкарала, може и да изплашиш някое малко момиченце и да му преобърнеш женската система..
    Вероятността от забременяване е,ако овулацията ти е скоро след цикъла, докато все още са съхранени сперматозоидите в жената.

    Не мисля, че годините ми са от толкова голямо значение, но.. на 17 съм. И да, чувала съм за отделянето на яйцеклетките... Чела съм достатъчно и съм разговаряла със вещи лица. За твое сведение никого не ми се е налагало да пия Ескапел, защото имам глава на раменете си и знам какво правя! Дали си в цикъл или не- вероятноста от забременяване е една и съща. Така че не ми говори колко много знаеш и колко много си чела, защото явно щом си рискуваш и ти така си напълно безмозъчна.. Давай, прави си секс докато си в цикъл, нека си свършва в тебе, но не очаквай съвети от нас като пуснеш тема "Бременна съм"

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от verarscht
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Бягай за Ескапел и не си правете експерименти.. Аман от такива като вас!!!
    Да си чувала за отделяне на яйцеклетки и неактивни такива?? Тия неща не стават просто така - има жени, при които всичко си е наред, но с години не могат да забременеят. Не знам за кого се отнася това "аман от такива като вас" - дали до мен или до теб.. Добре е да прочетеш малко повече литература, на колко години си миличка?
    Вие с лека ръка обаче пиете Ескапел - това да не са ви карамелени бонбони? Случайно да знаеш, че се пият най-много 2 на година? Или ти обичаш да си бъркаш в хормоните Успех! Както си я подкарала, може и да изплашиш някое малко момиченце и да му преобърнеш женската система..
    Вероятността от забременяване е,ако овулацията ти е скоро след цикъла, докато все още са съхранени сперматозоидите в жената.
    А ти от къде можеш да си сигурна, че яйцеклетките ти са неактивни ? Някой жени забременяват трудно, но някой забременяват от гафчета, ти това знаеш ли го ? Да, не са карамелени бонбони и едва ли ни е мечта да си "бъркаме в хормоните", но понякога стават гафове нали ?
    Като сте толкова всезнаещи не пишете бе, като си знаеш, че МОЖЕ да има неактивни яйцеклетни окей. После да не си блъскаш главата и да пишеш теми "Бременна съм, какво да правя". Не сме ти виновни ние.
    И с какво t1n4e7o "ще преобърне женската полова система на някое момиченце" , може би като и каже, че може да забременее докато е в менструация ли ? И да знаеш, че цикъл е периодът, когато НЕ си в менструация
    A.D.I.D.A.S.

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Тинче, не че нещо, но и ти не си съвсем права. Вероятността менструацията(спрете с тоя цикъл де) да съвпадне с овулацията е доста малка. Има я, но е малка. Забременява се само и единстквено в дните около овулацията-2-3 дни преди нея и най-много ден след нея. Въпросът е-тя в овулация ли е, а не дали е в менструация.
    sadsad, цикъл е периода от началото на една менструация до началато на другата. Обхваща всички фази на зреене, развитие и смърт на овоцита.

  14. #14
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    И между другото щом се мислиш за толкова всезнаеща и можеща, защо питаш нас???

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Тинче, не че нещо, но и ти не си съвсем права. Вероятността менструацията(спрете с тоя цикъл де) да съвпадне с овулацията е доста малка. Има я, но е малка. Забременява се само и единстквено в дните около овулацията-2-3 дни преди нея и най-много ден след нея. Въпросът е-тя в овулация ли е, а не дали е в менструация.
    sadsad, цикъл е периода от началото на една менструация до началато на другата. Обхваща всички фази на зреене, развитие и смърт на овоцита.
    Не е ли от края на едната менструация, до началото на другата ?
    A.D.I.D.A.S.

  16. #16
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Не! От намалото на 1 до началото на следващата. То иначе цикъла щеше да е 20-23 дни, а обикновено е 28.

  17. #17
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Тинче, не че нещо, но и ти не си съвсем права. Вероятността менструацията(спрете с тоя цикъл де) да съвпадне с овулацията е доста малка. Има я, но е малка. Забременява се само и единстквено в дните около овулацията-2-3 дни преди нея и най-много ден след нея. Въпросът е-тя в овулация ли е, а не дали е в менструация.
    sadsad, цикъл е периода от началото на една менструация до началато на другата. Обхваща всички фази на зреене, развитие и смърт на овоцита.

    А ти от къде по- точно го разбра това нещо, че се забременява само и единствено по време на овулация? Вярно е, че на всеки организма е различен, но също така не съм и съгласна, че трябва да си правиш експерименти... Трябва да си се пазиш във всеки един ден, а не да си свършват в тебе когато си поискат без никакви предпазни средства и на единственото основание, че не си в овулация... Не е правилно според мен...

  18. #18
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    От учебника по биология и от гинеколога ми, от интернет, от студенти медицина....навсякъде. Хайде малко прочети за менструалния цикъл и овулацията и ела тогава да говорим пак. Без да има овоцит, който да овулира в деня на рисковия акт(или много близки до него дни), няма как да стане бебе, защото яйцето не е зряло преди това, а после губи онази си част, която би хранила плода. Като за начало ти препоръчвам следното:
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%...86%D0%B8%D1%8F
    http://www.zachatie.org/index.php?It...tent&task=view
    http://www.mamaibebe.com/?id=86

    Да съм казала да свършват в теб? Казах, че изчисляване на опасни и безопасни дни се прави, когато искаш бебе. Календарният метод е несигурен, защото овулацията се мести, а не защото ти произвеждаш по 1000 овоцита на месец. Произвеждаш 1(2-3) в много редки случаи месечно и те са годни да бъдат оплодени 12-24 часа.

  19. #19
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    От учебника по биология и от гинеколога ми, от интернет, от студенти медицина....навсякъде. Хайде малко прочети за менструалния цикъл и овулацията и ела тогава да говорим пак. Без да има овоцит, който да овулира в деня на рисковия акт(или много близки до него дни), няма как да стане бебе, защото яйцето не е зряло преди това, а после губи онази си част, която би хранила плода. Като за нчало ти препоръчвам следното:
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%...86%D0%B8%D1%8F
    http://www.zachatie.org/index.php?It...tent&task=view
    http://www.mamaibebe.com/?id=86
    Да, та затова ли на най- добрата ми приятелка й се наложи да прави аборт? Защото разсъждаваше точно като тебе.. Не била в овулация, значи нямало смисъл от паника... Но после като направи тестчето и...
    Винаги има вероятност, то ако нямаше опасност, нямаше хората да са измислили най- различни контрацептиви, защото всяка жена щеше да знае кога може да прави секс като разпрана без предпазни средства и без да има последици...

  20. #20
    Ашли е хубаво име..
    98 % от младото поколение незнаят да смятат,ако си от останалите 24 % сложи това на подписа си (sun) oбичайте сеее

  21. #21
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Просто Е била в овулация. Не е задължително тя да бъде 14 дни преди началото на новия цикъл. Има жени, коитоовулират веднага след края на менструацията, а дорри и по време на нея. Твоята приятелка просто е с кратка Фоликуларна и дълга лутеална фаза.

    Никой не съветвам да се пази така. Само ми отговори на 1 въпрос, след като си изчела материалите, които ти предоставих? Може ли да се забременее ако не си в овулация или дните около нея. Преди овулация овоцитът не е годен за оплождане, защото е все още в яйчника и е нзрял. След овулация няма жълто тяло, което да произвежда прогестерон и матката става неблагоприятна среда. Овоцитът се превръща в съединиктелна тъкан.....да те чуя сега?

    Всяка жена, която знае кога е овулацията й и се пази от контакти тези дни е защитена. Но това не става ей така от въздуха да си го знаеш. Прави се тест за овулация. Твоята прияятелка правила ли е такъв, за да знае, че НЕ Е в овулация. Ти правила ли си си?

  22. #22
    Айде пак кремчето най компетентна . Стига лъгала децата! То е хубаво населението да расте, но не по този начин . За да забременее жената, не е задължително да е в овулация! Има много документирани случай на оплождане на яйцеклетката, която току що се е отделила, а понякога и след попадането й в матката! С две думи можеш да им кажеш на студентчетата и на гинеколога ти да си скъсат дипломите...
    http://zrockbg.com - 89.1 MhZ

    Не съм се изкачил на върха на хранителната верига, за да ям домати и краставици

  23. #23
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от Alderis
    Айде пак кремчето най компетентна . Стига лъгала децата! То е хубаво населението да расте, но не по този начин . За да забременее жената, не е задължително да е в овулация! Има много документирани случай на оплождане на яйцеклетката, която току що се е отделила, а понякога и след попадането й в матката! С две думи можеш да им кажеш на студентчетата и на гинеколога ти да си скъсат дипломите...
    Ето един човек дето да каже нещо по- смислено... Я дай сега сички а ходим да си праим изследвания за да знаем кога да се лашкаме като за последно

  24. #24
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    ima i ne mn malka kakto pove4eto kazvat

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от verarscht
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Бягай за Ескапел и не си правете експерименти.. Аман от такива като вас!!!
    Да си чувала за отделяне на яйцеклетки и неактивни такива?? Тия неща не стават просто така - има жени, при които всичко си е наред, но с години не могат да забременеят. Не знам за кого се отнася това "аман от такива като вас" - дали до мен или до теб.. Добре е да прочетеш малко повече литература, на колко години си миличка?
    Вие с лека ръка обаче пиете Ескапел - това да не са ви карамелени бонбони? Случайно да знаеш, че се пият най-много 2 на година? Или ти обичаш да си бъркаш в хормоните Успех! Както си я подкарала, може и да изплашиш някое малко момиченце и да му преобърнеш женската система..
    Вероятността от забременяване е,ако овулацията ти е скоро след цикъла, докато все още са съхранени сперматозоидите в жената.

    Евала мен ме мързеше да пиша и ето на- един здраво мислещ човек
    Колкото до въпроса няма шанс- почти, по-добре вместо да си взимаш онази отрова за мишки, вземи си един тест и това е! :P Успех

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си