.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Hybrid View

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    481

    Предварителни изпити (СУ)

    Искам да ви попитам за предварителните изпити иска ли ми се някакво удостоверение,че съм ученичка-всмисъл такъв-справка с оценките от училище и ако да-от кои години или няма подобно изискване ? Или само с лична карта се подава, че искаш да се явиш на кандидатстудентски изпит ? Къде във Варна мога да се запиша за предварителен изпит и какви документи верно са ми нужни ? Мерси.

  2. #2
    Ами не ти се иска удостоверение за предварителния изпит. Трябва ти лична карта, квитанция за платена такса (която ще получиш, като платиш таксата) и едно картонче, което също ще ти дадат да попълниш. Незнам как Точно стоят нещата за тези, които не са от София. Аз например, предпочетох да ида на място в СУ и там се записах. Иначе намерих това като адрес във Варна: Варна, ул. "Хр. Ботев” 3 А, / ЦИО “Вектор” зад Полиграфията /, тел. 052 / 602 183 и 052 / 612 266. Това е регионално бюро на центърът за кандидатстудентска подготовка и информация

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Аз днес ходих да се запиша. Ако наистина става въпрос за София, то първо се качваш на 4ти етаж и си плащаш изпитите на гишето, след това слизаш на първи етаж при стая 228. Там ще видиш кандидат-студентски картончета, които трябва да попълниш. След това влизаш в 228 заедно с лична карта и бележката от касата и това е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си