.
Затворена тема
Страница 11 от 91 ПървиПърви ... 7891011121314152161 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 2269
  1. #251
    Повече от фен Аватара на Lekov
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Pirdop BG
    Мнения
    476
    ми едно моче за да се хареса на едно момиче поне малко треа да се поддържа бе а не като излезне от тях и врабките от небето да попадат по земята от радиоактивно излъчване

  2. #252
    Ами да наистина трябва да се нагласи, но иначе тази тема е доста хубава и надявам се да помогне на доста хора

  3. #253

    аха !

    автора наистина е прав ! абсолютно бихте спечелили някоя дама ! аз самата съм момиче и имате успех ! браво ! май не вс сте еднакви ! все повече се убеждавам в това !

  4. #254
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    690
    Автора се явява като учител ама много от нещата споменати не са никак привлекателни..

  5. #255
    Аватара на Van4y
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Pleven d'gee
    Мнения
    122
    ДОбра тема ... амоя проблем е ,че забивам незнам ко да говора и съм някак по срамежлив от другите почвам да се Сдухвам.. Хелп
    Live In Peace!And Fu*k The Police!!!
    Jena i kola ne vartqt li dupe... ne mi gi xvali

  6. #256
    не теория, а практика
    Пинг-понг е главата ми, играеш си с нея. Как сладко с глупостта в мен си живея.
    Гледаш мен. Играеш с мен. Изтриваш последния ден от мен. Играеш с мен. Виждам как кървиш и мечтаеш. Пинг-понг

  7. #257
    Цитирай Първоначално написано от Van4y
    ДОбра тема ... амоя проблем е ,че забивам незнам ко да говора и съм някак по срамежлив от другите почвам да се Сдухвам.. Хелп
    Излез първо с някое момиче с което искаш да бъдеш приятел. Свикни в обстановката!

  8. #258
    Аватара на thelideto
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Near To Hell
    Мнения
    428
    Автора е прав
    I have super powers i just don't wanna show you.^^

  9. #259

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    313123
    Мнения
    7
    Имам въпрос когато се излиза с момиче на 1-ва срещт ае хубово да кажем да платя сметката ?
    12321321321321321313131

  10. #260
    хубаво е да предложиш, пък тя ако е човек, ще си плати нейната част
    Пинг-понг е главата ми, играеш си с нея. Как сладко с глупостта в мен си живея.
    Гледаш мен. Играеш с мен. Изтриваш последния ден от мен. Играеш с мен. Виждам как кървиш и мечтаеш. Пинг-понг

  11. #261
    Когато искате среща, няма проблем да питате. Приемайте го като все едно сте предложили на момичето дъвка примерно. Ако откаже света не свършва! Ако приеме пък най-голямата бариера вече е прескочена! Нататък следвайте инструкциите в темата, защото действително са полезни. И такам, пичове, ако сте тип "гийк" използвайте дори това свое качество като плюс. Би трявбало да ви се отдава да говорите за абстрактни теми - вселената, звездите, извънземните. Там където теорията е винаги интересна. Ако щете дори разкажте на мацката интересен урок по астрономия. Момичета обичат умните момчета! И нататък за срещите колкото повече - толкова повече!

  12. #262
    Репликата "айде на кафе" е повече от изтъркана. Почти всеки предлага с тази реплика, дали защото го мързи да измисли нещо по оригинално или просто защото не може. Затова директната покана не е удачна. Тя те слага веднага в графата на бройкаджиите. По уместно ще е да кажеш нещо от сорта: "Знам едно кафе където правят страхотен шейк/чай/мокачино/кафе/топъл шоколад/сладолед хайде да идем там да го опиташ и да си полафим." Или "Днес ще има изложба на картини/камъни/бижута/реликви, нека идем да ги разгледаме." Идеята е да не посочваш директно целта на излизането ви. От там нататък всичко е в твоите ръце

    ^
    не мисля без да се обиждаш ама тва е малко тъпичко ...мнението на експерта
    you say im going nowhere
    and thats what keeps me dreaming
    you wish i would just shut-up
    and thats what keeps me screaming ;d

  13. #263
    Голям фен Аватара на Axe_vs_Sword
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    981

    Re: Как да се харесаме на момиче?

    Айде и аз аз пръв път да се разпиша в темата.


    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Нещо което ще ти помогне е преплитането на теми. Например - "Знаеш ли онзи ден с Митко ходихме на концерта на Металика. Беше супер яко, металика ми е една от любимите групи. А Митко пък видя един негов стар съученик, та отидохме в "Бай Гроздан" да се видим. Аз се запознах с него, страшно забавен човек, прилича малко на Майкъл Джордан и Бил Клинтън едновременно. Да се върна към концерта - около 3 часа класика и добро настроение. Съученика се казваше Янко, веселяк и половина, преди няколко дена се върнал от Африка. Спомням си че аз исках като малък да отида там, защото ми е интересно да науча за зулусите и техните обичаи. А искам да видя и слон. Което ми напомня че майка ми има колие от слонова кост....." И така можеш да скачаш от тема на тема колкото си искаш. добре де, сега си мислиш сигурно - "девойката като ме слуша, няма ли да си каже че съм някакъв хахо, и че няма връзка, почвам от металика и стигам до слоновете?" Не приятелю, девойката изобщо не те слуша какво говориш. Девойката анализира как говориш и начина по който се държиш по това време. Понякога съзнателно, понякога несъзнателно. Затова е много важно да не играете на мълчанка. Ако един мъж не може да говори и да поддържа разговор той автоматично се класира като - скучен и непривлекателен. Жените обръщат основно внимание на гласа, начина на говорене и жестовете на мъжете.
    Така ли бе? Момичета?

  14. #264
    така ами
    толкова съм тъпа, че даже и сега не мога да асимилирам какво се случва
    даже не знам какво значи "асимилирам" - чух думата по телевизора и ми хареса как звучи
    Пинг-понг е главата ми, играеш си с нея. Как сладко с глупостта в мен си живея.
    Гледаш мен. Играеш с мен. Изтриваш последния ден от мен. Играеш с мен. Виждам как кървиш и мечтаеш. Пинг-понг

  15. #265
    ок де дакажем има и хора като мен които са супер притеснителни и срамежливи и искат да се поправят ама е тъпо ако си супер притеснителен да излизаш на първа среща и да се осереш отсякъде трябва да си преодолееш малко това си притеснение и как е наи добре според вас да излизаш повече с представители на другия пол които са просто твои пряители или приятели ан твои приятели и така да си говорите и постепенно да несе притесняваш като говориш с момиче ли дали това би помогнало писна ми да съм толкова мълчалив към др пол мисля че точно затова и неми се получи първата любов затова че бях прекалено пасивен и объркан та как да се променя
    Life is simple we make choices and never look back.

  16. #266

    e... sq

    da oba4e ako e direkto se gubi interesa... kak 6te ti e po interesno predstavi si situaciqta: pred negoviq blok ste se ozovali nqkak si i toi ti kaje "iska6 li da se ka4i6 gore da piem po ne6to" ili "vyri v nas da te 4u**m" ? kak 6te ti e po priqtno
    Човек получава обратно това което е дал, но от друг човек

  17. #267
    Цитирай Първоначално написано от ZOne92
    Имам въпрос когато се излиза с момиче на 1-ва срещт ае хубово да кажем да платя сметката ?
    kakvo da ti kaja ... vqko momi4e e razli4no na men primerno ne mi e priqtno drug da mi pla6ta smetkata no ne vsi4ki sa taka nai dobre e pone da opita6 da q plati6 a ako tq ti se opre q ostavi da si plati sama
    Човек получава обратно това което е дал, но от друг човек

  18. #268

    ...

    Хубави неща си написал,един истински човек би ги оценил,но не забравяй в какви времена живеем и че не зависи само от действията на момчето,а и от това как отсрещния ще ги възприеме Най-важното е човек да усеща какво кара момичето да се чувства добре и да се старае да я задоволява...емоционално и физически...


    А сега моят въпрос е,колко от познатите ви момичета правят такива неща за ближния?Повечето мъже са ви вързани когато имате хубав фейс и тяло с красиви форми,и мислите,че това е повече от достатъчно...Много рядко една жена кара мъж да се чувства специален...

  19. #269
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    много ме дразнят некви,които не знаят как да си поискат (каквото всъщност искат).

    обичам директността. не се кефя на увъртания и намеци.

  20. #270
    ni6to i polovina
    Сладък ангел с непоносимо чувство за хумор
    алергичен към безперспективни хора...

  21. #271
    Привет!
    Благодаря Ви много за темата, прочетох я внимателно, но не и въпросите, които хората задават тъй като са доста. Значи и аз имам един въпрос и той е следния.
    Значи преди 2 дена бях на математическо състезание в моето училище. Бяхме в отбор по четири човека...Имаше едно момиче в което се влюбих. Лошото само е, че е по-голяма от мен, не на ръст, а на години В училище я засичам, но по-рядко, тъй като сме в различни сгради. Та искам да Ви попитам какво да сторя, за да и привлека вниманието? Ако трябва да обеснявам по-подробно кажете.

    Благодаря предварително!!!

  22. #272
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от BeatIt
    Привет!
    Благодаря Ви много за темата, прочетох я внимателно, но не и въпросите, които хората задават тъй като са доста. Значи и аз имам един въпрос и той е следния.
    Значи преди 2 дена бях на математическо състезание в моето училище. Бяхме в отбор по четири човека...Имаше едно момиче в което се влюбих. Лошото само е, че е по-голяма от мен, не на ръст, а на години В училище я засичам, но по-рядко, тъй като сме в различни сгради. Та искам да Ви попитам какво да сторя, за да и привлека вниманието? Ако трябва да обеснявам по-подробно кажете.

    Благодаря предварително!!!
    Питай я колко е корен квадратен от експонентата на 3.14 делено на логаритъм десетичен от гръдната и обиколка. Веднага ще се впечатли че се интересуваш от ..... гръдната и обиколка и че едновременно с това си добър в математиката ...

  23. #273
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Цитирай Първоначално написано от BeatIt
    Привет!
    Благодаря Ви много за темата, прочетох я внимателно, но не и въпросите, които хората задават тъй като са доста. Значи и аз имам един въпрос и той е следния.
    Значи преди 2 дена бях на математическо състезание в моето училище. Бяхме в отбор по четири човека...Имаше едно момиче в което се влюбих. Лошото само е, че е по-голяма от мен, не на ръст, а на години В училище я засичам, но по-рядко, тъй като сме в различни сгради. Та искам да Ви попитам какво да сторя, за да и привлека вниманието? Ако трябва да обеснявам по-подробно кажете.

    Благодаря предварително!!!
    Питай я колко е корен квадратен от експонентата на 3.14 делено на логаритъм десетичен от гръдната и обиколка. Веднага ще се впечатли че се интересуваш от ..... гръдната и обиколка и че едновременно с това си добър в математиката ...
    Хахахахахахахаха
    Готин съвет, мерси Други съвети ?

  24. #274
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Стегни се ! Хвани я някъде като е сама и кажи - харесваш ми ! Ако те пита колко - кажи безкрайност на степен безкрайност - пак има математика

    И не се притеснявай, че ще я излъжеш

    Също така приеми, че има 50% вероятност да те отреже

    Ама ако не те отреже ... сещай се

  25. #275
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Стегни се ! Хвани я някъде като е сама и кажи - харесваш ми ! Ако те пита колко - кажи безкрайност на степен безкрайност - пак има математика

    И не се притеснявай, че ще я излъжеш

    Също така приеми, че има 50% вероятност да те отреже

    Ама ако не те отреже ... сещай се
    А ако не ме пита колко ? Апък нея никога немога да я видя сама ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си