.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 28 от общо 28
  1. #26
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от Hopegiver
    По темата - нямам представа ;д
    Офтопик - само скорпионите ли си имат цветове ? ;d
    Мне. Рибите пък се делим на толкоЗ много видове. Сомове,златни,шарани,изпъл яващи/неизпълняващи желания...каквтото се сетиш.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #27
    Androctonus Amoreuxi
    Guest
    Брат, аз съм скорпион роден на 6 ноември и за скорпионите мога да ви кажа, че наистина са много силна,опасна и също така добра в много отношения.. А това се дължи на това, че те са зодия която пречиства енергийте на другите около себеси... Стига да са в добро настроение към онези които заслужават... А за онези представители на други зодий с които скорпиона не се разбира си патят когато са около скорпиони... На Скорпиона за това му се мени настроението толкова лесно... И повечето хора които не са му близки никога не могат да ни разберат... Скорпиона ср разбира добре с козирог,телец,рак,риби,везн и,близнаци,дева,овен,лъв.. какво означава това,че се разбираме с земните и водните знаци но от въздушните и от огнените знаци имаме по 1 враг от 3 вида на сяка стихия... Нормално е водата и земята да се разбират защото на земята без вода няма да има живот... за разлика скорпиона от козирога той е по затворен докато козирога е със самочувствие което показва... понякога козирога прекалява с неговите надсмивки и критики към скорпиона като чрез тях успява да засегне скорпиона и да го накара да му е гадно но се търпят един друг в повечето случай ... Най- големия враг на скорпиона е водолея... просто двете зодий имат 2 различни виждания над нещата и в повечето случай не се търпят един друг... водолея изсмуква позитивната енергия на другите около него когато той е в лошо настроение и така отблъсква скорпиона но той не търпи егоизма от персонална страна на водолея и стават често недуразомения.. оф мързи ме сега да пиша повече за тва друг път може да разкажа още други неща които знам..

  3. #28
    Честно да ви кажа не вярвам много на това за бели и черни. Малко ама наистина малко като се поразрових за астрологията разбрах че нищо не се определяло от основната ти зодия имало планети под които си роден и всяка от тях определя различно нещо в човека едни външен вид друга любовен живот и т.н.т.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си