.
Отговор в тема
Страница 12 от 58 ПървиПърви ... 2891011121314151622 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 1445
  1. #276
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от YouCantStopMe
    Според мен само плодовия ден малко куца..
    Там не е казано,че трябва да се яде само три пъти плод.
    Дори може през един или два часа.
    на мен той мн ми допада е аз още не съм се подложилана тази диета, но и това ще стане :P
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  2. #277
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от YouCantStopMe
    Според мен само плодовия ден малко куца..
    Там не е казано,че трябва да се яде само три пъти плод.
    Дори може през един или два часа.
    на мен той мн ми допада е аз още не съм се подложилана тази диета, но и това ще стане :P
    Мда..то плодовия ден е хубаво нещо ,но аз говориех,че куца при менюто,което си е съставила miminka__94.

  3. #278
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Бананът не е много подходящ за диета.
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  4. #279
    спешноооо ...
    днес ми е първи ден и пише след всяко ядене бульон обаче само след обяда ли защото аз сега обядвах и пия зеленчуков,но за закуска не съм пила само плодове и сега за вечеря трябва ли пак да го пия това чудо вие пиете ли го изобщо плс за отговориии

  5. #280
    Цитирай Първоначално написано от miminka__94
    спешноооо ...
    днес ми е първи ден и пише след всяко ядене бульон обаче само след обяда ли защото аз сега обядвах и пия зеленчуков,но за закуска не съм пила само плодове и сега за вечеря трябва ли пак да го пия това чудо вие пиете ли го изобщо плс за отговориии
    Аз лично през цялата диета сам пила най-много 4-5 пъти.Нищо ,че си го пила на обяд,вечерта не пий друг.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  6. #281
    мерси за бързия отговор ... радвам се това чудо е отвратително едвам го изпих наобяд

  7. #282
    аз от утре също я почвам защото наистина имам нужда
    ...it's the first day of the rest of your life!

  8. #283
    да попитам има ли ден в който мога да си хапна бейкролс(със сирене)

  9. #284
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    ^въглехидратният?
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  10. #285
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    ^въглехидратният?
    Да, ама тя иска със сирене. А сиренето е във белтъчния ден.
    ^^ Ако толкова ти се яде бейкролс вземи си например със сметана и гъби,май е по добре. :/
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  11. #286
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    ееееееее "със сирене" то пък едното сирене мани мани.. топнат хляба в суроватка и вече сирене имал хич не се притеснявай ръфай бейкролсо без никакви угризения
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  12. #287
    днес ми е въглехидратния ден и се чудя мога ли да си хапна малко пудинг (нали се води за сладкиш) или е по-добре да си хапна 2 сладкишчета република или бейкролс или да гледам в менюто една филмия със сладко

  13. #288
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    еее хубаво има и бейкролс със сол толкова като ви е страх от "сиренето"
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  14. #289
    ох аз вече съм 4ти ден-плодовия на тази диета,нито едно прегрешение и въпреки тва и грам не съмм свалила
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  15. #290
    Цитирай Първоначално написано от Alli
    ох аз вече съм 4ти ден-плодовия на тази диета,нито едно прегрешение и въпреки тва и грам не съмм свалила
    Спокойно,де.Има време.
    Аз съм от днес на нея.
    Обаче за обяд още се чудя какво да измайсторя набързо.
    Идеи?
    Миналия път много се изнервих,че не можах да я продължа(бях я правила няколко дена),ама пусти грип.

  16. #291
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    От днес и аз съм на тази диета!
    btw,менюто ми за днес е:
    Закуска - 12:00 - 2 банана
    Обяд - 15: 00 - 2 бъркани яйца + домат
    Вечеря - 18-19:00 - 1 бъркано яйце + домат

    ПП - Сега е 17:00 и отивам след около 30 мин. на кафе и ще пия 1 сок портокал.

  17. #292

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    Спорт,не диети,СПОРТ !
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  18. #293
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от tonie__
    Спорт,не диети,СПОРТ !
    Карането на каруца се води за спорт,нали?
    Шегувам се,аз карам по 30км. с колелото на ден,че за друго не става тоя стар,ръждясал боклук..

  19. #294
    е то за какво друго да става едно колело иначе доколкото знам не трябва да се пие сок,само ако е фреш от плод и то при условие ако замества едно хранене на мен днеска ми е плодов изядох я нектарина 1 банан малко сурови ядки и няколко грозденца
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  20. #295
    Днес ми е третия ден от диетата и съм -2кг
    Medicus curat, natura sanat!

  21. #296
    Струва ми се, че на повечето тук ви супер лесно да спазвате диетата... като гледам в темата "менюто ви за днес" по колко ядете...

  22. #297
    а аз не отслабвам,дори и след плодовия ден-нищо
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  23. #298
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от Alli
    е то за какво друго да става едно колело иначе доколкото знам не трябва да се пие сок,само ако е фреш от плод и то при условие ако замества едно хранене на мен днеска ми е плодов изядох я нектарина 1 банан малко сурови ядки и няколко грозденца
    Може ли skype,за да следим кой колко е свалил,на мен ми е 2рия ден от диетата и все още съм си +-0 кг. Не се и отчайвам,някои на 2-рия ден са -1кг сиг. но аз по-бавно отслабвам...

  24. #299
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Така е като няма какво да сваляте
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  25. #300
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от TeenSpirit
    Струва ми се, че на повечето тук ви супер лесно да спазвате диетата... като гледам в темата "менюто ви за днес" по колко ядете...
    Ами братле ето ти линк http://www.dieti-otslabvane.com/90-%...B0%D0%BD%D0%B5

    Не е няква от типа:
    " закуска - сфарете едно яйце
    обяд - обелете го
    вечеря - дайте го на съседа "

    А е просто един вид режим на хранене. Погледни примерните меню-та и ще видиш. Изключително добра диета,според мен!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си