.
Отговор в тема
Страница 3 от 58 ПървиПърви 12345671353 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 1445
  1. #51
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Искам да ви попитам зле ли е че закусвам в 12.00, после в 16.00 обядвам и в 20.00 вечерям? Нямам възможност да се храня по-рано просто..

  2. #52
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    А я кажете кои колко е свалил до сега и за колко време ги свали гадните килограми ?

  3. #53
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Спрях да броя дните , така че може да излъжа / правех почивки да съграшавам / , но за горе-долу 11 дена - 5 килограма и малко.
    Envoi moi ! ;]

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    А я кажете кои колко е свалил до сега и за колко време ги свали гадните килограми ?
    а мойта тема я оплю, иначе тука питаш.. ха ха

  5. #55
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от zvezdichka2
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    А я кажете кои колко е свалил до сега и за колко време ги свали гадните килограми ?
    а мойта тема я оплю, иначе тука питаш.. ха ха
    еми ще питам, защо да не питам?!?! Ако и ти беше попитала тук, нямаше да имам нищо против, при условие че станаха 3 такива теми Само се пълни форума с излишни теми така...

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    Разбира се, че не. В диетата е казано, че ако огладнееш можеш да хапнеш една ябълка, или да изпиеш чаша хладка вода.
    ЕДИТ: Ох, има ли някой който е одържал фронта до 29-тия ден. Сега съм се премерила и съм решила да го направя отново чак след водният ден. Дано да има ефект.
    Аз изкарах 2 месеца с 2 водни дни Попринцип сутрин не закусвам плодове направо след 12 ям и след това към 6 7 4аса вечерям За мене водните дни не бяха тежки незнам при вас как ще е , то донякаде е и до психическа нагласа

  7. #57
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Ами като огладнееш? А да питам сега, мога ли да смуча ей ТАКИВА бонбонки?

  8. #58
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    А я кажете кои колко е свалил до сега и за колко време ги свали гадните килограми ?
    5 дни -3 кг
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  9. #59
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Според мен няма да е зле и да си пишем кой какво хапва.. Какво му е менюто за деня за да си помагаме, защото и аз реших да я започна, но изобщо не ми идва на ум какво да си направя

    Днес закусих ябълка и половина, в 13ч половин краставица, 2 яица и 1 ф. хляб, а довечера тъй като ще сме на язовир за 2 дни ще хапна малко риба на скара и по някоето време може да изпия 1 чаша мляко.

  10. #60
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Само да вметна, че най-правилното хранене е по 5 пъти на ден. понеже стана спор. Закусва се стабилно в 8. Обядва се на обяд около 12 и се вечеря не по-късно от 19 часа. В 10 и 16 се правят междинни закуски, които са само плод или зеленчук. Четох за тая диета и се чудя до 12 часа на обед какво прави метаболизма ми? че той се е успал тотално още в 21-22 часа(като си смели храната от вечеря) и се разсънва в 12. Закуската с плод е много вредно. Изведнъж се повишава кръвната захар, синтезира се много инсулин, чувстваш ситост, а като спадне нивото на инсулина...глад до 1-2 часа максимум. Бих спазвала тази диета, но не и в частта до 12 без храна. Едно на ръка, че тогава ми е най-активната част от деня и имам нужда от енергия. Другият въпрос е, че само си лашкам нивата на инсулин с тоя плод в двете крайности и изпитвам по-голямо чувство на глад от преди. Изключително вредно е да не се закусва. закуската трябва да е пълноценна-хляб(е, не бял), яйце, сирене, зеленчук. това ми спира да почна тази диета. Е, аз вече не искам да свалям кг, но утре приключвам моя режим и след 38 дни на ограничаване търся начин да не напълнея скорострелно. Хем сега съм на захранване уж. чудех се дали да почна 90-дневната, дали да отида на 4-та фаза на Дюкан, дали да правя плодово-зеленчуков ден всяка седмица или да мина не разделно. последното е най-доброто, но...ще помисля още малко.

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Според мен няма да е зле и да си пишем кой какво хапва.. Какво му е менюто за деня за да си помагаме, защото и аз реших да я започна, но изобщо не ми идва на ум какво да си направя

    Днес закусих ябълка и половина, в 13ч половин краставица, 2 яица и 1 ф. хляб, а довечера тъй като ще сме на язовир за 2 дни ще хапна малко риба на скара и по някоето време може да изпия 1 чаша мляко.

    Мда идеята не е лоша.Иначе аз закусвах с 2 кивита,обяд 1 пържола на скара със настърган кашкавал отгоре и малко салата от краставици и доматки, вечеря - 1/2 от обяда.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от Mihailova
    Спрях да броя дните , така че може да излъжа / правех почивки да съграшавам / , но за горе-долу 11 дена - 5 килограма и малко.
    е нали по-горе писа, че си свалила 4,5 за 7 дена, т.е. си спряла да сваляш или за още 4 дена си свалила 1 кг?

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Според мен няма да е зле и да си пишем кой какво хапва.. Какво му е менюто за деня за да си помагаме, защото и аз реших да я започна, но изобщо не ми идва на ум какво да си направя

    Днес закусих ябълка и половина, в 13ч половин краставица, 2 яица и 1 ф. хляб, а довечера тъй като ще сме на язовир за 2 дни ще хапна малко риба на скара и по някоето време може да изпия 1 чаша мляко.

    Мда идеята не е лоша.Иначе аз закусвах с 2 кивита,обяд 1 пържола на скара със настърган кашкавал отгоре и малко салата от краставици и доматки, вечеря - 1/2 от обяда.

    аз закусих 2 ябълки, обядвах 2 варени яйца и 1 домат и смятам да не вечерям. ако пропусна вечерята значи ли че съм нарушила диетата?

    п.п. за утре планирам леща

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от adkis
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    Разбира се, че не. В диетата е казано, че ако огладнееш можеш да хапнеш една ябълка, или да изпиеш чаша хладка вода.
    ЕДИТ: Ох, има ли някой който е одържал фронта до 29-тия ден. Сега съм се премерила и съм решила да го направя отново чак след водният ден. Дано да има ефект.
    Аз изкарах 2 месеца с 2 водни дни Попринцип сутрин не закусвам плодове направо след 12 ям и след това към 6 7 4аса вечерям За мене водните дни не бяха тежки незнам при вас как ще е , то донякаде е и до психическа нагласа
    adkis колко казваш си свалила за 2та месеца? Стриктно ли я спазва или имаше съгрешения?

  15. #65
    мога ли през деня за варивата и бобовите растения да си изпека 5 картофа примерно ии да хапна 1 домат? нали пише неотраничено кол. зеленчуци..?

  16. #66
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Цитирай Първоначално написано от zvezdichka2
    мога ли през деня за варивата и бобовите растения да си изпека 5 картофа примерно ии да хапна 1 домат? нали пише неотраничено кол. зеленчуци..?
    Мисля че не би било проблем,ама аз неска се улях 1ви ден ми е и нали си закуских с ябълка и половина и на обяд там 1ф хляб с 2 яица и 1/2 краставица, ама бяхме на кауфланд с приятеля ми и той си взе понички със шоколад и аз не се удържах и хапнах една. И после ядох шишче на скара със малко лютеницА и 2 гръцки бонбона... Мисля утре на ново че неска нещо...

  17. #67
    ох пак съм аз а ако вечерям няколко лъжички кисело мляко нали няма да наруша диетата? щото пише същото като на обяд ама аз яйца не обичам и насила ги хапнах за обяд и..

  18. #68
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Защо не ядете неща, които са ви вкусни? Вместо яйца да беше яла пилешко шишче или пържола, печено пиленце...нещо, което обичаш. Аз лично, когато преди година бях на Дюкан в белтъчни дни си правех пастет от риба тон и извара, може и 1 яйца вътре, малко подправки и лимонов сок. 1-2 супени лъжици от това и друго не ти се яде...
    Иначе не мен ми се ядат 1000 неща, но не го правя, защото не искам да бъда както преди. В крайна сметка всичко е въпрос на воля. И моя приятел си взе сладолед вчера, но аз само си близнах да ми мине мерака и до там. Ако нещо вкусно се сготви си вземам 1 залъче(даже и половин) и толкова. След втората хапка от която и да е храна си е жива лакомия. Искам да ям пица. Умирам за това. Побърквам се, но няма да го направя. Най-вероятно в събота ще ям, защото половинката има РД, в неделя ще съм на пържолка и салатка, защото имам аз РД и понеделника го давам разтоварващ....Трябва воля. Пийте вода и не мислете за храната....

  19. #69
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    Аз просто винаги съм имала голям апетит, всички в семейството ми са така.Обичам да ям абсолютно всичко Не ме питайте с какви усилия и мъки съм свалила 6-7 кг, направо искам да умра... Яде ми се, когато имам нпримерно 1 свободен час и седна да си почина само храна ми е в главата, защото каквото не мога да ям, това ми се яде най- много и вече се отчаях.. Незнам сега рекламират едни хапчета за намяляне на апетита и си мисля да си взема.. Просто незнам как ще я карам и майка ми постоянно ми се кара за тези диети и ще взема да се побъркам вече.. И на всичкото отгоре и теглото ми варира ужасно бързо.. Преди горе долу седмица се теглих - 67.3, преди 2 дни бях - 67.8 , а сега съм 68.2 ... Качвам и незнам какво да пваря а нито се нахвърлям на храната, нито нищо, ядох предимно салатки и нищо газитрани и нищо мазно, но.. качвам. Побърквам се...

  20. #70
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Аз имам нужда да сваля до 5 кг, но мисля да почна диетата.
    Утре планирам да хапна ябълка, мляко или 2 сварени яйца и на вечеря, половината, което съм яла на обяд. Добре ли е?

  21. #71
    Цитирай Първоначално написано от t1n4e7o
    Аз просто винаги съм имала голям апетит, всички в семейството ми са така.Обичам да ям абсолютно всичко Не ме питайте с какви усилия и мъки съм свалила 6-7 кг, направо искам да умра... Яде ми се, когато имам нпримерно 1 свободен час и седна да си почина само храна ми е в главата, защото каквото не мога да ям, това ми се яде най- много и вече се отчаях.. Незнам сега рекламират едни хапчета за намяляне на апетита и си мисля да си взема.. Просто незнам как ще я карам и майка ми постоянно ми се кара за тези диети и ще взема да се побъркам вече.. И на всичкото отгоре и теглото ми варира ужасно бързо.. Преди горе долу седмица се теглих - 67.3, преди 2 дни бях - 67.8 , а сега съм 68.2 ... Качвам и незнам какво да пваря а нито се нахвърлям на храната, нито нищо, ядох предимно салатки и нищо газитрани и нищо мазно, но.. качвам. Побърквам се...
    Спортуваш ли? Ако не, започни..ще засили метаболизма ти, няма да налиташ толкова на храна.когато ти се дояде някаде бях чела че може да се смуче малко ледче. или когато искаш да хапнеш нещо направи 50 коремни преси и след това едва ли ще искаш да го хапнеш. Аз пък имах един начин..малко гаден ама.. когато искаш да хапнеш нещо си представи върху него нещо гадно като мишка хлебарка или косъм и друго- НЕ СИ ВЗИМАЙ ХАПЧЕТА!!! няма смисъл от тях. Мама дъвчеше едни дъвки.. вита слим май.. от тях не и се ядеше ама са мн скъпи. Ох и аз нз, просто не се отказвай, спортувай, наложи си воля, представи си колко ще си щастлива от хилядите коментари на гаджето че тялото ти е супер, въпреки че съм убедена че той и така те харесва .. намери си снимка по бански на любимата ти певица или тв звезда, лепни я на хладилника и всеки път като се засилиш на там..я поглеждай не се отказвай!

  22. #72
    отваряш роттен сайта като отгладнееш и немисля че ще ти се яде .. аз не го правя щото неискам да губя апетит за месец ужасен сайт
    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.

  23. #73
    момичета вижте какво видях в коментарите на диетата от един др сайт-

    Здравейте момичета и момчета!Искам най-искрено да се извиня, че не съм отговаряла, но я публикувах преди 2-3 месеца и след като не я качиха, помислих,че не са я одобрили. Значи,от това, което видях като коментар, разбрах, че не съм я написала много ясно. Всеки един цикъл се повтаря 4 дни - 4 дни на месо, 4 дни на варива, 4 дни на въглехидрати и 4 дни на плодове.След тези 4 дни продължавате пак с месото и след като изкарате до плодовете 29-я ден сте на вода. Относно интервалите - дадено е примерно меню за обяд и вечеря, но в зависимост от вида на храненето се определя дали се яде на 2 часа или на 4 часа.4 часа е интервалът само при месото. А при плодовете е само 1 час.много е важно да се храним до 20ч. Ако трябва да съм честна не съм спазвала стриктно диетата. Не се отказах от захарта в кафето (пия захар с малко кафе) и във въглехидратния ден ядях нормална пица, а не със зеленчуци. Но разтоварването с плодовете си го правех задължително. Започнах диетата на 62кг, а я завърших на 55. И аз съм страшно доволна! Успех на всички и азко има още въпроси - пишете!

    това е от авторката. как така 4 дена месо, 4 така, 4 иначе??? нещо не разбрах! демек- 4 дена караме на белтъчини, после 4 на варива, 4 на плодове .. не схващам!

  24. #74
    ето още едно-
    първите 4 дни на месо, 5ти, 6ти,7ми и 8ми ден на варива, 9ти,10ти, 11ти и 12ти ден на въглехидрати, 13ти,14ти, 15ти и 16ти на плодове изкарваш още веднъж цикъла от 16 дни и се получават общо 28.29тия ден си на вода

    ?!?!?! втф .. НЕ СХВАЩАМ!

  25. #75
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Цитирай Първоначално написано от zvezdichka2
    ето още едно-
    първите 4 дни на месо, 5ти, 6ти,7ми и 8ми ден на варива, 9ти,10ти, 11ти и 12ти ден на въглехидрати, 13ти,14ти, 15ти и 16ти на плодове изкарваш още веднъж цикъла от 16 дни и се получават общо 28.29тия ден си на вода

    ?!?!?! втф .. НЕ СХВАЩАМ!
    Физически и психически невъзможно е да се искарат 4 дни подред само на плодове. При положение, че по този начин на един ден - един цикъл помага, защо да се правят тези безсмислени неща, а и още повече, забележете тя е свалила 7 кг. за всичките 90 дни а момичета тук казват, че са свалили 5 кг примерно за 7 дни.. БЕЗСМИСЛЕНО Е !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си