.
Отговор в тема
Страница 52 от 58 ПървиПърви ... 242484950515253545556 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 276 до 1 300 от общо 1445
  1. #1276
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    а така ли
    виждала съм ти снимки и определно не са ти много ! даже си слаба

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  2. #1277
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    нз аз си имам 1 идеал 45 кила
    ама това си го говоря от супер много време и супер не ми се занимава ....
    Пък и не знам как да стана толкова да си призная чесно
    защото спортувам стремя се да ям правелно и не свалям ...
    Явна тялото ми се чувства здраво на тези кила и не иска да сваля
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  3. #1278
    Голям фен Аватара на Stellsy
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    534
    Здравейте и аз започвам диетата, искам да сваля 10-15кг.. Започвам я от утре.
    `..Не съжелявам за хората от моето минало... Има причина да не са в моето бъдеще!!

  4. #1279
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    ........

  5. #1280
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    чудех се понеже аз не ям доста неща (не ги обичам) може ли примерно 1я ден да ям само кисело мляко, в тоя с варивата само варени картофи? т.е. дали ще повлияе негативно на ефекта на диетата това, че храната е еднообразна (става дума само за тези 2 дни, демек половината ) просто не мога да си помисля да ям яйца, да пия прясно мляко и прочие
    То така и трябва.
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  6. #1281
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Никъде не е казано какво точно да ядеш... :P
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  7. #1282
    Супер фен Аватара на PIF
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 330
    захарта не мога ли да я заменя с подсладител (захарин примерно)
    Just because she comes off strong,
    doesn’t mean she didn’t fall asleep crying.
    And even though she acts like nothing’s wrong,
    maybe she’s just really good at lying.

  8. #1283
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Аз започнах диетата от днес,после ще ви пиша менюто

  9. #1284
    а има ли някой тук който да си е върнал килцата след диетата, щото аз от тва се притеснявам да не ми се случи, нищо че се храня здравословно

  10. #1285
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    По кое време на белтъчния ден може да се пие прясно мляко? Например може ли 30 минути след обяда?
    И дали за следобедна закуска, да кажем пак за белтъчния ден, може да се яде кисело мляко или активиа?

  11. #1286
    здравейте ! искам да почна диетата,но имам няколко притеснения може ли да ми помогнете ?
    1. Мога ли да ям пилешка супа по време на диетата и в кой от дните ?
    2. ако спра диетата по-рано може ли някой да ми каже върнал ли си е килограмите като познатият йо-йо ефект ? или поне килограмите за 2 месеца или колкото време сте я правили не всички са я правили цялата и се интересувам именно от това,ако се прекъсне врущат ли се ? благодаря предварително ще чакам отговор иначе от утре почвам диетата

  12. #1287
    а може ли беЗ хляб по време на диетата, или не

  13. #1288
    Аз от 1 месец съм на тази диета и съм отслабнала само 2 -3 кг. а имам поне още 7 ! Не знам вече ефикасна ли ее.. или нее.. направо съм отчаяна и демотивирана ! Има ли друг с моя проблем.. и знаете ли дали по-нататък ще ги сваля тези кг ? Вече се чудя дали има смисъл да продължавам..
    Целта оправдава средствата !

  14. #1289
    Супер фен Аватара на katericArofl
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 093
    разбира се, че ще ги свалиш.. какво очакваш 1 седмица и хайдее .. модел.. не става само с яденеее, трябва и спорт
    продължавай, тепърва ще слабееш

  15. #1290
    Цитирай Първоначално написано от MidnightLove
    Аз от 1 месец съм на тази диета и съм отслабнала само 2 -3 кг. а имам поне още 7 ! Не знам вече ефикасна ли ее.. или нее.. направо съм отчаяна и демотивирана ! Има ли друг с моя проблем.. и знаете ли дали по-нататък ще ги сваля тези кг ? Вече се чудя дали има смисъл да продължавам..
    За пръв път ли правиш диетата ?Аз като я правих 2рия и 3тия път за 2-3 седмици не ми мърдаха килограмите,защото организма вече е свикнал на тоя режим на хранене и не е склонен към сваляне.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  16. #1291
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    Ох, аз напълнях с два килограма...Пък и без тва и преди не бях перфектна, така че сега искам да сваля 3кг за да стана перфектните 53кг. 1.70 съм висока и мисля, че ще е добре така. Така, че от утре почвам диетата и забравям за шоколадите и сладките работи. Не знам как ще издържа предвид това, че последните няколко дни ям като разпрана(но е обяснимо, защото съм в цикъл). Както и да е. Почвам я и дано издържа поне 1 седмица да има ефект.
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  17. #1292
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Цитирай Първоначално написано от MidnightLove
    Аз от 1 месец съм на тази диета и съм отслабнала само 2 -3 кг. а имам поне още 7 ! Не знам вече ефикасна ли ее.. или нее.. направо съм отчаяна и демотивирана ! Има ли друг с моя проблем.. и знаете ли дали по-нататък ще ги сваля тези кг ? Вече се чудя дали има смисъл да продължавам..
    За пръв път ли правиш диетата ?Аз като я правих 2рия и 3тия път за 2-3 седмици не ми мърдаха килограмите,защото организма вече е свикнал на тоя режим на хранене и не е склонен към сваляне.
    Охх,де да беше за пръв път.. Цял живот съм си гладна и дебела / както се казва / Откакто се помня все съм на тези пусти диети, и спорт и всичко.. Просто имам ужасна структура и за да съм слаба трябва постоянно да се лишавам от всичко,което обичам и така.. един кръговрат постоянен.. но все пак не се отказвам.. Ще се преборя с тези пусти кг. ! Чисто се отплеснах


    Пожелавам добри резултати на всички ! Дано в скоро време да можем да се похвалим с новите си мерки
    Целта оправдава средствата !

  18. #1293
    а момичета от диетата мазнинка ли се сваля или мускул и да не стане така, че кантара да показва, че съм отслабнала а то да не личи

  19. #1294
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    пф аз от тая диета си докарах малко проблеми,но сега пак я ппочнах
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  20. #1295
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    пф аз от тая диета си докарах малко проблеми,но сега пак я ппочнах
    какви проблеми

  21. #1296
    НА мен ми се отрази мн добре - за месец - 4,5 кг.. оба4е я спрях .. и сега пак по4нах - за седмица някъде още - 1 .. общо -6 кг до тук е признавам 4е менюто ми беше доста оскъдно по време на диетата - но резултата си заслужава определено

  22. #1297
    Момичета, от утре съм с вас ^.^

  23. #1298
    Супер фен Аватара на katericArofl
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 093
    Цитирай Първоначално написано от vlubenasum
    НА мен ми се отрази мн добре - за месец - 4,5 кг.. оба4е я спрях .. и сега пак по4нах - за седмица някъде още - 1 .. общо -6 кг до тук е признавам 4е менюто ми беше доста оскъдно по време на диетата - но резултата си заслужава определено
    да ти кажа и аз отслабнах 5 кг за месец (като не съм била в никакъв случай закръглена) и на мой си измислен режим като е имало моменти на глад, но пък и дояждало ли ми се е нещо съм си взимала.. и сега близо месец не съм върнала и грам.

  24. #1299
    Цитирай Първоначално написано от katericArofl
    Цитирай Първоначално написано от vlubenasum
    НА мен ми се отрази мн добре - за месец - 4,5 кг.. оба4е я спрях .. и сега пак по4нах - за седмица някъде още - 1 .. общо -6 кг до тук е признавам 4е менюто ми беше доста оскъдно по време на диетата - но резултата си заслужава определено
    да ти кажа и аз отслабнах 5 кг за месец (като не съм била в никакъв случай закръглена) и на мой си измислен режим като е имало моменти на глад, но пък и дояждало ли ми се е нещо съм си взимала.. и сега близо месец не съм върнала и грам.
    а спортува ли нещо и разкажи малко по-подробно за режима

  25. #1300
    Супер фен Аватара на katericArofl
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 093
    такам.. режим, режим колко да е бил режим.
    Като за начало следвах всички онези банални съвети, към които всеки се отнася с пренебрежение.. - спрях газираното, сладкото ( не ми е било проблем като цяло не обичам мн мн ), тестеното, пърженото и изобщо всякакви калорични храни. Ям плодове и зеленчуци, месо, млечни продукти, малко хляб от време на време и главно това.
    В момента горе долу следвам поговорката - закуската изяж сам, обяда раздели с приятел,а вечерята дай на врага си. Вечер най-много да ям салата със сирене.
    Течности и сега не пия особено много, но нямам навика..
    А за упражненията - първите 2 седмици и половина всяка свободна минута правех упражнения - отново типичните коремни преси, вдигания на краката и т.н. нищо специално. Има едно клипче в youtube - 8 мин тренировка за корем и за крака и тях като се сетя ги правя. Отделно ходя много, парвя си дълги разходки по 3-4 часа в парка и доста добре ми се отразяват. И най-важна е психиката и нали, когато човек си каже,че е на диета и почва по цял ден да мисли за храна, тегло и т.н. и това натоварване е излишно. Ако мога да ви помогна с др кажете.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си