.
Отговор в тема
Страница 58 от 58 ПървиПърви ... 8485455565758
Резултати от 1 426 до 1 445 от общо 1445
  1. #1426
    Цитирай Първоначално написано от VampireLover3
    Nestea не пречи една приятелка пиеше всеки ден и пак си слабееше.
    Днес ми е белтъчен ден, за обяд ядох кренвирши и за малко не повърнах бяха отврат. Довечера съм на рибка
    +1 И аз ядох кренвирши отначало добре, но после ми стана малко лошо. Относно студеният чай, аз пия много (плюс това има захар вътре), но не ми е проблем... Довечера май само ще си взема една Активия...

  2. #1427
    може ли да не се закусва?

  3. #1428
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    ^ препоръчително е да се закусва. Ако искаш можеш да си правиш фреш от плодовете- пак се смята за закуска.
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  4. #1429
    еее...ами аз вече я изпуснах закуската

  5. #1430
    Доколкото разбрах през диетата са забранени газираните напитки и по-точно алкохола...Възможно ли е примерно да се изпие едно шише (500мл) бира вместо някое ядене? Тъй като доста често, докато се излиза с приятели е някак си тъпо да стоиш и да гледаш отстрани..

  6. #1431
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Попринцип не може, но ако толкова не издържиш...


    Аз спирам диетата според всички около мен съм прекалено слаба и никой не ме харесва по този начин всеки който ме види реагира по един и същи начин "леле колко си отслабнала" дори вече учителите ме карат да ям . Майка ми е много притеснена за мен защото съм имала болен вид и съм приличала на скелет. И сега явно ще трябва да надебелявам след всичките усилия, но все пак ще пиша и ако мога ще помагам.

  7. #1432
    Голям фен Аватара на RainBerry
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    ..някъде там..
    Мнения
    525
    Момичета, днес ми е белтъчен ден и се чудим с една приятелка за обяд, ако хапнем една печена пилешка пържола - около 100гр, заедно с малка салатка от краставички и яйце[!], но ни се струва, че ще смесим много.. Дали пречи това или..? Благодаря предварително! =]

    edit: Вече обядвах, пропуснах яйцето.

  8. #1433
    Аз за месец и половина свалих 10-11 кг. Но искам още толкова, а свалянето е толкова бавноо ;(

  9. #1434
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Офф, аз пак разбърках всичко мега мощно. Пак свикнах да огладнявам вечер и след цял ден пазене... вечерта прецаквам всичко. После си лекувам съвестта с час и половина интензивно кардио. Обаче трябва да се стегна. Остана ми още малко... искам да повторя резултата от първите 7 седмици.

  10. #1435
    Аз също я почнах от днес.. :3 И преди съм я спазвала (даже не цялата.. може би.. 1-2 седмици д/г ? ) и смъкнах 2-3кг.. Този път реших да я изкарам до края и с минимални (даже смея да кажа и БЕЗ никакви) прегрешения. хД Но имам малък въпрос .. Проблем ли ще е, ако обядвам преди 12? (към 11:30 най-късно?) Защото всеки ден имам СИП-ове и в 12 без 15 трябва да съм на училище... Та проблем ли е, ако хапна за обяд половин час по-рано? Естествено ще закусвам по-рано за да спазя интервалите между храненията.. И естествено няма да се тъпча.. хДД Дано не е проблем.. Че иначе обяда ми се пада чак към 16 часа..

  11. #1436
    Повече от фен Аватара на Sunrisee
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    441
    И аз искам да питам същото като момичето от горния пост. : )) Ако ям в 11, примерно, дали ще се отрази на ефекта от диетата?
    П.С Какво ядете докато сте на училище в съответните дни от диетата? (:

  12. #1437
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    534
    Няма да се отрази .Аз лично ям в 10: 30 ,11:00 .В даскало ям каквото има солети,плодове си купувам и си нося,хубаво е че имаме и готвени храни в едно магазинче до училище (правят страхотен ориз) и си взимам във ден варива
    love is gone!

  13. #1438
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    140
    здравейте, малко ми е трудно на прегледам 58 страници за това може и да го има въпроса ми- след като 3 ден е въглехидратен ден и пише, че може да се хапва торта тя нали съдържа мляко,яйца и неща, които са от белтъчния ден това не пречи ли ? и пак за въглехидратния след като може да се прави тесто за пица или за друго може ли да се слага -мая.,тя пак не съдържа ли съставки като сухо мляко или други съставки които пак са от белтъчния? благодаря

  14. #1439
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Пречи ,ама никого не го ебе,защото диетата е смешна,а принципите не можеш да ги спазваш (особено с препоръчаните от драги съфорумници храни..

  15. #1440
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    140
    не е смешна никак даже. и не гледам препоръчаните храни от тук! а само някои мнения.

  16. #1441
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869

    Маята не съдържа белтъчини, споко, муай си пици.

  17. #1442
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    ми тая диета е най-малко абсурдна от всички. има хиляди примери за отслабнали с нея и здравословно здрави.
    да, не е написано хубаво за въглехидратния ден - естествено, ако през 3 дни нагъваш пици, торти и тн. ефект няма да е налице. ^ankata поразгледай тук мненията на мацките, помня дори има албум с рецепти и тн. : http://www.dieti-otslabvane.com/90-%...B0%D0%BD%D0%B5

  18. #1443
    тая диета за колко годишни става ?

  19. #1444
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от smil3_sun1 Виж мнението
    тая диета за колко годишни става ?
    Диетите като цяло НЕ СТАВАТ за 12 годишни!!!
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  20. #1445
    Голям фен Аватара на Slobbery
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    617
    Аз имам въпрос- понеже съм от време на време с ниско кръвно... диетата подходяща ли е? Защото след тези коледни празници съм се разпуснала много и съм качила около 5-6кг.. а и също пушенето ще ми пречи ли?

    ~

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си