.
Отговор в тема
Страница 5 от 58 ПървиПърви 1234567891555 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 1445
  1. #101
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Днес съм на първи ден утре съм на бобови и варива.

  2. #102
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    Днес съм на първи ден утре съм на бобови и варива.
    днес интервала между храненията е 4 часа..смятай

  3. #103
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Mihailova
    zvezdichka2 Изяж една лъжица захар , а не вафла.
    А най-доброто е парче натурален шоколад. Иначе кръвното се вдига най-лесно със солен айран.

  4. #104
    как сте девойки как върви диетата аз днеска съм на въглехидратен ден, закусих ябълка , обядвах пица с домат и маслини

  5. #105
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    6 дни, от които 1 "почивка", защото изпуснах храненията и съм 2кг надолу. През този един ден ядох каквото ми се ядеше (без да се тъпча) и явно не ми се е отразило.

  6. #106
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Днес я започнах отначало,защото бях болна и я спрях след третия ден бях свалила 3кг. и аз нз как стана тоя номер,но сега се надявам да успея да издържа повече време имам да свалям още 3-4 кг.
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  7. #107

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    The Paradise
    Мнения
    101
    за всяка диета е задължително едно-да се спазва т.н. четвърта фаза, в която самата диета вече е приключила, свалили сте излишното или просто онова, което сте искали да свалите. в тази четвърта фаза трябва да спазвате още една мини диета, като за всеки 1 свален килограм-10 дена диета. това е единствения начин да не си върнете килограмите, особено ако те са повече.
    Good girl gone bad

  8. #108
    днеска се премерих..имам фобия от кантари по принцип..но се премерих! Тежа 58 кг.. 1.60 съм висока изглеждам зле..имам голям корем..но 3 дни съм на 90 дневната и нямам нито 1 прегрешение..искам да сваля 10 кг ..дано с нея стане .. и естествено със спорт..утре ми е плодов ден ..ии мамка му ще издържа!!! не ми се яде хич, особено след кантара. днес съм на ябълка и пица с маслини. след 6 не ям .. чувствам се добре и мисля че поне 1 кг съм свалила .. а дано.. стискайте ми палции..

  9. #109
    хора мисля че тоя веглехидратен ден много ни отваря апетита billytalent каза че е изяла торта, аз уж щях да издържа ама хапнах..не няма да кажа какво няма ноо сега ще направя 100 коревни преси и дано не ми се отрази много

  10. #110
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Ами на мен след въглехидратния ден не ми се ядеше нищо,бях изяла само 2 портокала и още ме е яд 1 Активия
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  11. #111
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    И аз реших да я пробвам тази диета, ама нещо не съм особено мотивирана още... Днес си изтеглих малко въглехидратния ден С други думи - изядох едно парче бисквитена торта извън всички правила, мога да смятам, че хич не съм я спазила до тук диетата. Но продължавам... да видим дали ще удържа фронта следващите дни.

  12. #112
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    toy, това не е Дюкан все пак. А и той това го казва през 3-та фаза. 90 дневната има само 1 фаза-90 дни и до там. Всичко е в главата. Аз лично свърших моята диета. Последния етап от 10 дни беше захранващ и пак свалих малко. Сега ще се стремя да хапвам предимно разделно. Днес съм на въглехидрати, а вчера бях на белтъчини. Идеята всъщност е не да се нахвърлиш като невидял на храната, а да хапваш умерено и нормално и после. Исках да ям шоколад. Пазя си 1 от месец и половина, но снощи с 1 чиния миш-маш(без хляб) преядох, стана ми лошо и не можах да хапна нищо повече. Просто организмът ми отхвърля многото храна. Да, трябва да има захранване. Но по-важно е да се изградят навици, които да спазваш цял живот. Разбера се може да имаш прегрешения по повод, но като цяло да се храниш според някакви правила. При мен са:без смесване на белтъчини и въглехидрати, стабилна закуска, често хранене, без хляб и газирано, сладкото на жизнения минимум. Никакви буклочиви храни-снакс, чипс, вафли...Така смятам, че ще задържа постигнатото без особени усилия.

  13. #113
    момичета как върви диетата? на мене ми е 5ти ден- около 2 кг май съм свалила нз..

  14. #114
    При мен засега е супер,8ми ден съм и съм -4 кг. А искам да попитам утре съм на варива и бобови храни, може ли да ям гъби с масло ?
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  15. #115
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    При мен засега е супер,8ми ден съм и съм -4 кг. А искам да попитам утре съм на варива и бобови храни, може ли да ям гъби с масло ?
    ами мисля ,че да обаче маслото не е полезно може би само да припечеш ва скаричката

    з като едно момиче вече свършило диета е не я спазвах цялата око 2 седмици и половина и не съм напълняла за вече около месец така ,че продължавайте
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  16. #116
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Цитирай Първоначално написано от zvezdichka2
    днеска се премерих..имам фобия от кантари по принцип..но се премерих! Тежа 58 кг.. 1.60 съм висока изглеждам зле..имам голям корем..но 3 дни съм на 90 дневната и нямам нито 1 прегрешение..искам да сваля 10 кг ..дано с нея стане .. и естествено със спорт..утре ми е плодов ден ..ии мамка му ще издържа!!! не ми се яде хич, особено след кантара. днес съм на ябълка и пица с маслини. след 6 не ям .. чувствам се добре и мисля че поне 1 кг съм свалила .. а дано.. стискайте ми палции..
    спортувай това с коремните е супер идея
    Иначе килограмите са ти супер нямаш нужда от диети..

  17. #117
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Идеалното тегло за жена е ръста-110. за мъж е раста-100. но все пак тук говорим за мъже и жени, а не за деца. Във възрастта, в която растете просто не трябва да лишавате тялото си от нищо. Всеки един ден. А и на всеки човек кг му стоят различно. Може би е добре да пуснете снимки.

    Най-важното е да се чувствате добре в собственото си тяло. Аз съм 166 по лк, но реално може и малко по-малко. Трябва да тежа между 53 и 57 кг. Преди месец и половина бях 60. Еми......не ми харесваше. Сега съм 54 и мисля, че това е оптималното ми тегло. Може леко да върна на 55. Може и да отслабна още. Предстои ми другарска среща след месец и трябва да съм във върховна форма. И все пак съм се примирила, че съм закръглена, че няма да имам никога слаби крака, че винаги ще трябва да се съобразявам с дрехите, които нося, че не мога да облека всичко, а само подходящото за фигурата ми...Била съм и 46 кг и пак имам едни характерни женствени заоблености на бедрата. Всъщност от 13 годишна ги имам...
    Хубаво е да си слаб, но и здрав. Прекрасно е да носиш всичко, но е хубаво и ако не мжеш да го правиш да се съобразяваш. Аз впити ластични поли, рокли и панталони не мога да нося. не мога да нося дънки с тесни крачоли. Просто задника ми изглежда 100 декара. Нося си прави панталони или даже леко разкроени...Полите ми също трябва да са леко клош....писнало ми е да се съобразявам, но просто няма начин. Човек трябва да умее да прикрива слабостите си...В крайна сметка не е важно колко тежиш, а как изглеждаш. никой няма да те кара да се качваш на кантар, но всеки ще те гледа.

  18. #118
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    По всички таблици излиза, че съм с тегло под нормата ...
    А щом за жена идеалното тегло е ръстта -110 как е за тийнейджър?

  19. #119
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Може би -100.

  20. #120
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Тийновете по принцип са по-слаби от зрелите хора...

  21. #121
    Чувала съм, че се отслабва от напрегнато ежедневие, почистване на дома, тичане насам натам, по важни дела.
    Също така и от дискотеките
    debelanata shishkolanata


  22. #122
    И винаги се чудя, ако някой може да ми обясни, как пък като влизам в баничарницата все слаби жени ядат, ама слаби ви казвам, наистина и не дебелеят?
    Знам, че всеки има различна структура, ама чак пък такова плюскане на тея клечки да им се отразява слабително?
    Искам и аззззззззз, много им завиждам
    debelanata shishkolanata


  23. #123
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Сега са млади и всичко бързо им минава през стомаха...Виж ги след 5 години с какъв целулит и какъв корем ще са...

  24. #124
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Ох хора, вече съм 12 дни на диетата и съм само 1 кг. надолу, това нормално ли е? Вчера се мерих и бях по-малко, днес се премерих пак и съм +1 кг. а я спазвам стриктно.. като че ли качвам!? Има ли такова нещо или е нормално това?

  25. #125
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    Ох хора, вече съм 12 дни на диетата и съм само 1 кг. надолу, това нормално ли е? Вчера се мерих и бях по-малко, днес се премерих пак и съм +1 кг. а я спазвам стриктно.. като че ли качвам!? Има ли такова нещо или е нормално това?
    Бих те посъветвала да изпозлваш метъра

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си