.
Отговор в тема
Страница 6 от 58 ПървиПърви ... 23456789101656 ... ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 1445
  1. #126
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    UnBelievable, смисъл?
    zvezdichkaaa, поправих си пост-а извинявай.
    Просто ми беше странно, как лягам с едни килограми, и на сутринта съм други!?

  2. #127
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    ^rauwkost тя има предвид да си следиш обиколките,дали слабееш не само по кг-ми.

    П.П.Пише се смисЪл
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  3. #128
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    А между другото, корема и бедрата ми намаляха малко, но защо килограмите не го показват?

  4. #129
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    А между другото, корема и бедрата ми намаляха малко, но защо килограмите не го показват?
    Спортуваш ли? Ако натрупваш мускулна маса, е възможно теглото ти да не мърда, а реално да отслабваш - просто мазнините тежат по-малко от мускулите.

  5. #130
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    А между другото, корема и бедрата ми намаляха малко, но защо килограмите не го показват?
    Спортуваш ли? Ако натрупваш мускулна маса, е възможно теглото ти да не мърда, а реално да отслабваш - просто мазнините тежат по-малко от мускулите.
    Не спортувам. Пия доста вода а и ям по-воднисти плодове и няма оправия. Няма да се отказвам де, но явно се иска бая инат.
    Щях да забравя, да ви питам сега през плодовия ден мога ли да ям и нещо друго, защото просто не издържам цял ден само на плодове, умирам от глад през плодовите дни и ми е адски скапано настроението, а за момента дните ми са доста натоварени и ми е нужна доста енергия.

  6. #131
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    rauwkost Не зная дали знаеш , но можеш да ядеш домати през плодовия ден , тъй като те не са зеленчук , а се водят сладко-кисел плод. Това ще те разнообрази.
    Envoi moi ! ;]

  7. #132
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Цитирай Първоначално написано от Mihailova
    rauwkost Не зная дали знаеш , но можеш да ядеш домати през плодовия ден , тъй като те не са зеленчук , а се водят сладко-кисел плод. Това ще те разнообрази.
    Доматите заместват едно хранене нали? Или мога да ги ям когато си поискам?

  8. #133
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    rauwkost През плодовия ден можеш да ядеш плод през два часа , съответно домата е плод и можеш да го ядеш , когато искаш.
    Envoi moi ! ;]

  9. #134
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Сутрин човек тежи повече...поотича се. Най-добре е да се теглиш 16-17 часа следобед. Аз лично го правя винаги по това време и разбера се да съм ходила по голяма нужда през деня...Реалното ти тегло е това в 16-17 часа. 1 кг си го сложи плаващ-в зависимост от количеството течности, ходене до тоалетна и прочие този килограм ту го има, ту го няма. Мери мерките си. Последните 2 седмици не свалих много на кг, но на см разликата беше очевидна... Не се тегли и мери всеки ден, а най-много 2-3 пъти седмично, за да отбелязваш не моментно състояние, а тенденция.

  10. #135
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Сутрин човек тежи повече...поотича се. Най-добре е да се теглиш 16-17 часа следобед. Аз лично го правя винаги по това време и разбера се да съм ходила по голяма нужда през деня...Реалното ти тегло е това в 16-17 часа. 1 кг си го сложи плаващ-в зависимост от количеството течности, ходене до тоалетна и прочие този килограм ту го има, ту го няма. Мери мерките си. Последните 2 седмици не свалих много на кг, но на см разликата беше очевидна... Не се тегли и мери всеки ден, а най-много 2-3 пъти седмично, за да отбелязваш не моментно състояние, а тенденция.
    Благодаря ви за отговорите! Това за меренето в определени часове и доматите не го знаех, но не мога да се меря в 16-17ч. защото съм втора смяна на училище. Важното е, че наистина краката ми се постопиха малко, двойната брадичка я няма вече, а и корема - бавно, но си заминава. Благодаря ви още веднъж!

  11. #136
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Като се върнеш или преди да тръгнеш от училище също става. Или просто остави тегленето само за уикенда...

  12. #137
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    За 2 седмици на тази диета и съм 1 номер панталони надолу.

  13. #138
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    За 2 седмици на тази диета и съм 1 номер панталони надолу.
    И аз съм така,но тия дни нещо се отпуснах ,и наруших диетата 2-3 пъти,ама сега се стягам и няма да я нарушавам повече.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  14. #139
    Йо-йо ефект има при всички случаи.. от личен опит споделям, независимо, че се хранех разделно и когато я спрях

  15. #140
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    При мен няма йо-йо ефект. Продължих с разделно хранене и пиене на много вода.
    Envoi moi ! ;]

  16. #141
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Без да съм на раздлено хранене 2 седмици след края на моята диета (на Байкова, която в основата си също е разделно хранене) не съм качила НИЩО, а на см още намалявам.

  17. #142
    Момичета как върви диетата,спазвате ли я още има ли ефект споделяйте....при мен след 3 дни ми е първия воден ден ,надявам се да го издържа.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  18. #143
    авторке, колко кг си свалила?

  19. #144
    Цитирай Първоначално написано от zvezdichka2
    авторке, колко кг си свалила?
    7
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  20. #145
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    аз ако спазвам такава диета после тря да пребърна хладилника на 360 градуса..

  21. #146
    Ехааа издържах го този воден ден!! Сега се чувствам много по-добре даже и по-лека
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  22. #147
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Ехааа издържах го този воден ден!! Сега се чувствам много по-добре даже и по-лека
    +1 вчера ми беше 1-вият воден ден и направо не съм на себе си, бях по магазините за лятни дрехи и се оказа, че съм смъкнала от L на М и от 32 на 29-30 панталони.. е направо нямам думи!

  23. #148
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    И аз от днес пак я започнах,напоследък направих голямо ядене и най-хубавото е че не съм качила изобщо
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  24. #149
    Искам да попитам вие кога имахте видим ефект.Аз примерно когато бях 61кг си влизах в един панталон,сега съм 59 и не мога.Аз икам да сваля 5-6 кг и прим за около 2 седмици,защото чета че сваляте по 5 за 1 седмица.А и попринцип много не издържам на разделно хранене.Та на кратко питам дали до 2-3 седмици ще имам видим ефект :P

  25. #150
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Цитирай Първоначално написано от sweetyto_93
    Искам да попитам вие кога имахте видим ефект.Аз примерно когато бях 61кг си влизах в един панталон,сега съм 59 и не мога.Аз икам да сваля 5-6 кг и прим за около 2 седмици,защото чета че сваляте по 5 за 1 седмица.А и попринцип много не издържам на разделно хранене.Та на кратко питам дали до 2-3 седмици ще имам видим ефект :P
    За 3 седмици аз лично забелязах ОГРОМНА промяна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си