.
Отговор в тема
Страница 22 от 58 ПървиПърви ... 1218192021222324252632 ... ПоследнаПърви
Резултати от 526 до 550 от общо 1445
  1. #526
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Днес ми е първият воден ден,засега минава добре, само дано не се изкуша.
    колко кг смъкна за 29 дни :P
    6.
    а иначе мн ли имаш за смъкване?
    oщe 3-4
    ясно а иначе колко кг БЕШЕ и колко си висока? (интересно ми е)
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  2. #527
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Днес ми е първият воден ден,засега минава добре, само дано не се изкуша.
    колко кг смъкна за 29 дни :P
    6.
    а иначе мн ли имаш за смъкване?
    oщe 3-4
    ясно а иначе колко кг БЕШЕ и колко си висока? (интересно ми е)
    1.71 - 70кг
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  3. #528
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Днес ми е първият воден ден,засега минава добре, само дано не се изкуша.
    колко кг смъкна за 29 дни :P
    6.
    въйй мн малка аз зя 2 седмици отсрабнах 5 кг ама то натура
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  4. #529
    Днес ми беше въглехидратен,за закуска ядох половин праскова,за обяд корни и послее ... ядох зеле,след час ядох семки и за вечеря диня дали оплесках нещата
    Обичам Калоян завинагиии !!!!!

  5. #530
    Цитирай Първоначално написано от KristinCavallari
    Днес ми беше въглехидратен,за закуска ядох половин праскова,за обяд корни и послее ... ядох зеле,след час ядох семки и за вечеря диня дали оплесках нещата
    Малко. И аз днес бях на въглехидратен и опесках нещата. Ядох лазаня с кайма и кашкавал. И за вечеря сладолед, обаче съм мнгоо гладна и мсиля да ям малко картофи. Просто не издържам. От няколко месеца не ям след 6, но явно ще трябва. Пък като гледам във форума за 'мамите' те доста прегрешават, бо пак свалят, така че не мисля, че е огромен проблем.

  6. #531
    Аз до сега нито веднъж не съм сгрешила за 5 дни... Едвам издържах току що да гледам сестра ми как се тъпче с к'вото й падне... но след като виждам, че има ефект диетата, не мисля че ще я зарежа...

  7. #532
    Цитирай Първоначално написано от TeenSpirit
    Аз до сега нито веднъж не съм сгрешила за 5 дни... Едвам издържах току що да гледам сестра ми как се тъпче с к'вото й падне... но след като виждам, че има ефект диетата, не мисля че ще я зарежа...
    То и аз няма да я зарежа и т'ва мсиля, че е единсвената ми грешка +един бонбон в белтъчен ден май беше, 'щото някой имаше РД. И определено няма да я зарежа. За 2 месеца номера на дънките е -2. Ама и спортувам доста..
    Успех на всички.

  8. #533
    имам само едно въпросче....кажете горе долу какво ядете в деня за варива...може ли например пълнени постни чушки с боб?
    Момиче съм

  9. #534
    Цитирай Първоначално написано от trittico
    имам само едно въпросче....кажете горе долу какво ядете в деня за варива...може ли например пълнени постни чушки с боб?
    Може.
    Аз ям боб, картофи или ориз.

  10. #535
    благодаря ти много
    Момиче съм

  11. #536
    Цитирай Първоначално написано от trittico
    благодаря ти много
    Няма защо.

  12. #537
    Аз днес съм на бобена салата....

  13. #538
    Аз на плодове..

  14. #539
    Цитирай Първоначално написано от Complicated
    Аз на плодове..
    Me 2 :P
    Обичам Калоян завинагиии !!!!!

  15. #540
    Здравейте..
    Прочетох цялата тема и реших да я почна.. :P
    Днес за закуска - 1 ябълка
    Обяд Ще е 1 сварено яйце и салатка..
    Вечеря - само салатка
    Та въпросът ми е.. Може ли на обяд и на вечеря по филийка черен хляб..? Защото не мога да ям нищо без него..
    Любовта е като разтройството-където те хване-там оставаш...

  16. #541
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    може то попринцип може и бял хлям но ти щом обичаш дайе то си пише




    ...и една филийка хляб



    1. Две печени пържоли(свински,пилешки,го ежди).Може риба или морски животни(калмари,миди,раци и др.).Към това прибавяте филия хляб и зеленчуци(може задушени-моркови,карфиол,зеле,чушки и др.или неограничено количество салата(домати,краставици,ч шки,зелена салата, може и шопска.
    В салатата не слагайте фасул,царевица или грах, защото тези продукти спадат към варивата и се консумират през втория ден.
    2.2-3 по големи парчета сирене или кашкавал(може и паниран), филия хляб, салата, вода.
    3.2-3 кисели млека, хляб, салата, вода.
    4.2-3 яйца варени, на очи или бъркани със сирене, салата или задушени зеленчуци, хляб,вода.







    ето за обяда и вечерята може.

  17. #542
    аз съм втори ден и съм -1,5
    вие какво си правите за третия ден? че нещо не съм много креативна като става дума за кулинария
    Момиче съм

  18. #543
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    Хора, аз днес съм на въглехидрати, ама малко пооплесках, щото станах късно и ядох шоколадови бисквити, обаче няма да издържа само на тях и евентуално на сладолед довечера и дали може да ям пак нещо сладко, примерно вафла или кроасан
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  19. #544
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от gabi_94
    Хора, аз днес съм на въглехидрати, ама малко пооплесках, щото станах късно и ядох шоколадови бисквити, обаче няма да издържа само на тях и евентуално на сладолед довечера и дали може да ям пак нещо сладко, примерно вафла или кроасан
    и аз станах късно и не съм яла плод за закуска ама нищо . Не е толкова фатално де не се стряскай толкова :P След 2-3 часа от яденето хапни сладоледа и към 19ч хапни кроасан или вафла
    Аз само да се похваля, че съм отслабнала още Значи аз попринцип слабея от горе на долу т.е. 1во лицето после ръцете > гърба>паласките и чааааак накрая дупе и крака ТА.... мерих се и съм -3см от гръдната и близо 4см от подгръдната
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  20. #545
    Аз съм втори ден, ето менюто ми за днес:
    1.Закуска - 1 ябълка и кафе (без подсладители);
    2.Обяд - леща + доматки и 1 филийка черен хляб;
    3.Вечеря - отново леща + доматки, този път без хляб.
    А утре ми е въглехидратния ден..

  21. #546
    Днес към 12 ядох бобена салата, но преди малко бях адски гладна и изядох 1 праскова... оплесках ли нещо или плодове могат да се ядат?

    А утре ми е въглеидратния ден и се чудя какво да ям за обяд? Някакви идеи / без пица/ ?

  22. #547
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    ^ Спагети с някакъв сос
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  23. #548
    Мерси.
    Препрочетох диетата и вече имам повече идеи.

  24. #549
    Цитирай Първоначално написано от TeenSpirit
    Днес към 12 ядох бобена салата, но преди малко бях адски гладна и изядох 1 праскова... оплесках ли нещо или плодове могат да се ядат?

    А утре ми е въглеидратния ден и се чудя какво да ям за обяд? Някакви идеи / без пица/ ?
    Не си опескала, споко. 2 часа след ядене в бобовия и въглехидратния ден може да се яде плод, а в белтъчения през 4.

    Казвайте к'во ядете през въглехидратния, че там съм мнгооо зле..

  25. #550
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    ами аз почнах диетата понеделник и утре ми е плодовия ден, исках да ви питам какво ядете горе долу и през колко време. Аз мислех за закуска 2 ябълки, за обяд грозде и за вечеря круши, това правилно ли е или трябва цял ден един вид плод да ям
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си