.
Отговор в тема
Страница 56 от 58 ПървиПърви ... 64652535455565758 ПоследнаПърви
Резултати от 1 376 до 1 400 от общо 1445
  1. #1376
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Като почетох малко мнения из темата се реших и аз да се пробвам...
    Пробвах със здравословен режим..нааа...Порбвах го и със спорт..нааа
    И сега ще пробвам тази диета.
    1.63 см съм висока,55кг тежа..Искам да сваля 5 кг до началото на юли.
    Дано ми помогне..И все пак ще включа и физическо натоварване-упражнения(бразилски лифтинг-супер забавно и ефикасно) и танци.
    Та ще споделям..
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  2. #1377
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Ох аз днес тотално си развалих диетата, имам гости и има едни кексове, торти, бонбони един чудисий и аз просто не се сдържах и ядох. Направо съм за бой.

  3. #1378
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Цитирай Първоначално написано от ParisHilton
    момичетата над мен са ти отговорили

    P.S таз диета е много добра
    Ама аз не искам да я спирам. Аз имам мегдан да я изкарам с това темпо докрая и след почивката още веднъж даже. Затова се интересувам.

  4. #1379
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    babity, за тея 20+ дни, какво ядеш на въглехидратния ден?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  5. #1380
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Всеки път е различно. Днес ядох баничка наобяд и вечерях спагети, от онези, които само се поливат с вряла вода.

  6. #1381
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Вчера не ми се получи диетата,нямах нито сирене нито нищо което да е свързано с 1-вия ден от диетата.
    Та днес започнах и ето какво си хапнах:
    Закуска (11:00) Ябълка 42 калории+бифидус кисело мляко 36 калории.Изпих и една чаша кафе с мляко с половин чаена лъжичка захар.Около 180 калории
    Между закуска и обяд 2 чаши с вода.
    Обяд (13:30)Половинка пилешки гърди на фурна без мазнина 110 калории+печени чушки 35 калории.Хляб от доста време не консумирам.За десерт си хапнах една ябълка 42 калории ..и чаша мляко...пфф 41 калории
    Следобед в 17:30- Плодово мляко 70 калории
    Вечеря:Салата от домати 30 калории+малко пилешко месо пак на фурна 70 калории.
    Калориите не са много точни,просто горе-долу да имам престава..
    Сутринта правих Бразилиан Бът Лифт - 10 мин. и сега в 20:00 ще скачам на въже около 20 мин.+20 мин танци.
    Отделно по цял ден шетам из вкъщи,и то постоянно..ама не е се счита за спорт..
    Незнам с точност колко калории съм поела..мисля че горе/долу 700 или 800...това е на половина нужните за деня..които са 1900.
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  7. #1382
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    ^ Имаш доста грешки като започнем от закуската - без млякото нищо друго освен плодове не се консумират!
    обяда е добре без ябълката.. тя се яде поне един час след основно ядене. Чашата мляко се счита за едно ядене!
    Слетобед се ядат плодове, но не е толкова фатално и мляко.

  8. #1383
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Искам да попитам някой спазва ли интервалите от време? Имам предвид това - “ Πpи бeлтъчния дeн мeждy oтдeлнитe xpaнeния тpябвa дa имa 4 чaca. B дeня зa бoбoви pacтeния и вapивa, ĸaĸтo и пpeз въглexидpaтния дeн – 2 чaca. “

  9. #1384
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Абе уж гледам да ги спазвам- ама не винаги
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  10. #1385
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Аз съм против диетите .. според мен е само загуба на време .. но това е мое мнение

  11. #1386
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    ^ тО това не е диета, а начин на хранене и си е доста полезно.Пък и така мислиш, защото нямаш нужда от сваляне ако беше дебеличка нямаше да мислиш по този начин.

  12. #1387
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от VampireLover3
    ^ тО това не е диета, а начин на хранене и си е доста полезно.Пък и така мислиш, защото нямаш нужда от сваляне ако беше дебеличка нямаше да мислиш по този начин.

    еми нз .. но според мен са вредни и не е полезно примерно да ограничаваш храната или какво правят повечето момичета ... да гладуват по цял ден ...

  13. #1388
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    накрая или увисват отвсякъде , или влизат в болници , или няма никакъф резултат , или ги хваща анорексията

  14. #1389
    или пък отслабват и са доволни от себе си (:

  15. #1390
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Не е точно така, защото в този режим на хранене не се ограничаваш от нищо просто ядеш всичко в различни дни. Анорексия не се хваща това е психично заболяване и само ти можеш да си го причиниш.. пък и ако е някоя 170см с 40 кг напикани гащи и иска да става 30 кг разбира се, че ще влезе в болница. То попринцип тази "диета" не влияе толкова много на тези които имат да свалят малко тя е по-скоро за хора с наднормено тегло.

  16. #1391
    Да попитам - мога ли да пия плодово прясно мляко, млечни шейкове и да ям от тези киселите млека с парченца плодове на данон през белтъчния ден. В тях има много захар и това ги прави и високовъглехидратни. Получава се така, че просто няма ден, който е подходящ за тези неща, а аз ги обожавам и 3 месеца без тях... трудно ми се струва Някакъв съвет? Пък ако нещо ще си трая така.
    ...SmiLe todAy aNd toMorRow =]

  17. #1392
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Не, защото има захар в тях и на мен много ми се яде Активия. Даже не мисля, че може да се яде някакво мляко с плодове, защото млечните продукти и не само те не трябва да се смесват с плодове .

  18. #1393
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Оф тоя варивен ден ме побърква. Не знам и не знам какво да ям. Днес пак минах с царевица, но не я обичам чак толкова. Някакви предложения за него ден? И ето идва и утре- толкова много го чакам- ще ям макарони на обяд и кроасан и редче шоколад за вечеря
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  19. #1394
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Варивата ми бяха най-гадни. Направо нз тази царевица как те засища.

    Ако обичаш ориз със зеленчуци, картофи с грах-моя рецепта , зелена салата с царевица, печени картофи или варени....
    Не е голям избора...

  20. #1395
    Аз винаги съм обичала този ден най-много ;д Мразех въглехидратния, защото се изчерпвам с макарони и спагети. Иначе за варивата можеш - боб, леща, катрофи (на пюре, печени,) с грах може както казаха, ориз, аз най-обичам ориз с грах на фурна, става невероятно.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  21. #1396
    VampireLover3, благодаря ти за отговора Очевидно за известно време ще трябва да се лиша от плодовите млека. Другото, за което се сещам сега, е кога мога да ям чушки? Днес съм на варива и мама е направила печени чушки и се чудя дали мога да ям от тях. И на мен ми е труден този ден. То не че няма какво да се яде, дори напротив - много манджи, картофи (печени, варени, соте...), ориз и др., просто вкъщи не готвя аз и не зависи само от мен какво ще се яде, а никой у нас не яде манджи, нито картофи (само Уеджис), нито ориз. И затова ми е по-труден този ден
    ...SmiLe todAy aNd toMorRow =]

  22. #1397
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    благодаря ви може би след 4 дена ще хапна ориз със зеленчуци
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  23. #1398
    Хора утре ще ми е 24 ден и от 75 кг станах 69 кг.

  24. #1399
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Аз днеска слушках и папках както трябва.
    Закусих към 11:20 Ябълка (прпуснах сутрешното си кафе..)
    Обядвах към 15:10 Варен ориз със подправки и една малка пържола..къхъм...
    Вечерях към 19:00 половината от обяда си..

    Със часовтее не мога да се справя,все пак съм на училище а и след училище имам работа и не мога да ги спазвам..
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  25. #1400
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    ReNityYy м0ля
    ^ ако си на варива не може да ядеш пържоли и обратното.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си