.
Отговор в тема
Страница 13 от 58 ПървиПърви ... 39101112131415161723 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 1445
  1. #301
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Така е като няма какво да сваляте
    Мисля,че ти бях давал снимка да ме видиш на кво приличам... Имам особено много за сваляне аз.. поне 7кг.

  2. #302
    Цитирай Първоначално написано от iwancho
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Така е като няма какво да сваляте
    Мисля,че ти бях давал снимка да ме видиш на кво приличам... Имам особено много за сваляне аз.. поне 7кг.
    глупости, ти изобщо не си дебел, айде сложи и тука снимка да се обедят всички

  3. #303
    Здравейте.. И аз искам да я почна от утре.. Висока съм 163 см, тежа 60 кг.. искам поне да стана 50 .. Мисля диетата да я съедина с упражнения..
    Утре ще ми е белтъчният ден..
    За закуска мисля..: 1 ябълка.. - 9:30
    Обяд: 2 сварени яйца със сирене, домат и филийка черен хляб - 13:00
    Вечеря: салатка от домати и филийка черен хляб.. - 17:30..
    според вас добре ли е ..

  4. #304
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    Цитирай Първоначално написано от iwancho
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Така е като няма какво да сваляте
    Мисля,че ти бях давал снимка да ме видиш на кво приличам... Имам особено много за сваляне аз.. поне 7кг.
    глупости, ти изобщо не си дебел, айде сложи и тука снимка да се обедят всички
    http://prikachi.com/images.php?files/1024688y.jpg ETO!

  5. #305
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от zwezdichka1
    Здравейте.. И аз искам да я почна от утре.. Висока съм 163 см, тежа 60 кг.. искам поне да стана 50 .. Мисля диетата да я съедина с упражнения..
    Утре ще ми е белтъчният ден..
    За закуска мисля..: 1 ябълка.. - 9:30
    Обяд: 2 сварени яйца със сирене, домат и филийка черен хляб - 13:00
    Вечеря: салатка от домати и филийка черен хляб.. - 17:30..
    според вас добре ли е ..
    Супер! Дай skype,че да се разберем! Аз съм на 2-3 ден !

  6. #306
    billytalent,повярвай ми имам какво да свалям 7,ако не и 8 кила на 156 да съм 57 кила не е нормално,преди зимата бях 50,обаче от лекарства напълнях и вече 6ти ден ми е и пак ефект никакъв,дори гледам да не ям много,много,но кантара не си казва думата ,а иванчо,на нсимката изглеждаш мъничък,мисля,че ти е рано за диета,сега се развиваш
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  7. #307
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    И аз трябва пак да я започна имам да свалям 3-4 кг.
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  8. #308
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    ^ какви хапчета си взимала, че и аз от това понапълнях..
    What you give is what you get!

  9. #309
    cipralex антидепресанти и никакво смъкване
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  10. #310
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от Alli
    billytalent,повярвай ми имам какво да свалям 7,ако не и 8 кила на 156 да съм 57 кила не е нормално,преди зимата бях 50,обаче от лекарства напълнях и вече 6ти ден ми е и пак ефект никакъв,дори гледам да не ям много,много,но кантара не си казва думата ,а иванчо,на нсимката изглеждаш мъничък,мисля,че ти е рано за диета,сега се развиваш

    Не си ме виждала на живо,btw аз съм на 3ти ден и нищо не съм свалил също,но гледам сега да карам поне 10км. на ден и така... Иначе например в черен панталон и няква по-широка тениска много ясно,че не изглеждам дебел,има логика.. ;d Дай т'воя снимка да видим ти колко си "де#ела"? Аз съм 163 висок и 57-58кг. и искам г/д до 50 да смъкна,че, с извинение за по-малките "деца", си е#ало майката! :хххх

    ПП - 100% си слабичка,а си втълпяваш глупости!

  11. #311
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    iwancho,ти не си добре...иди на психиатър по-добре... кво ти е дебелото не знам...играй баскетбол или волейбол да порастнеш още малко и ще си супер
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  12. #312
    аз мисля да опитам само със зеленчуци,месо и плодове,дано да има ефект
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  13. #313
    Цитирай Първоначално написано от Alli
    аз мисля да опитам само със зеленчуци,месо и плодове,дано да има ефект
    Че ефект ще има ще има.. но няма да е такъв какъвто ще е когато я спазваш стриктно диетата..

  14. #314
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 414
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    iwancho,ти не си добре...иди на психиатър по-добре... кво ти е дебелото не знам...играй баскетбол или волейбол да порастнеш още малко и ще си супер

    Наред съм си бе,не че съм толкова "дебел",а просто искам да си "премахна" така да се каже корема... имам корем като нааа... ;\

  15. #315
    Цитирай Първоначално написано от iwancho
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    iwancho,ти не си добре...иди на психиатър по-добре... кво ти е дебелото не знам...играй баскетбол или волейбол да порастнеш още малко и ще си супер

    Наред съм си бе,не че съм толкова "дебел",а просто искам да си "премахна" така да се каже корема... имам корем като нааа... ;\
    Еми давай с коремни преси..

  16. #316
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Здравейте! И аз почвам режима от утре. Бях на Дюкан известно време.. свалих 11 кг, но след една почивка си качих около 4... Пробвах след това отново Дюкан, но просто не мога да издържам това месо..
    Намерих тази диета и тъй като гледам, че има много добри отзиви, реших и аз да пробвам. Пожелайте ми успех
    Пожелавам успех на всички!
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  17. #317
    Желая ти успех.. И споделяй резултатите..

  18. #318
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Аз от 31 август ще почна тази диета.
    Прочетох много неща. Ще споделям другия месец резултата.

  19. #319
    Аз започнах да се храня здравословно от около месец и спортувам, обаче мисля да започна и диетата. Знам, че не е много хубаво да се свалят много кг за толкова малко време, но не се търпи.. Искам да ви попитам: след като я спра, ако продължа да се храня здравословно и да спортувам може ли да има йо-йо ефект или... ? Като се има в предвид, че газирано, сладко, бял хляб, пици, дюнери и такива неща не ям. Може да си позволя 1 сладолед в месеца и това най-много.

  20. #320
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    От дългия ми опит с диети, режими и т.н... мога да кажа, че йо-йо ефектът се появява тогава когато след режима се нахвърлиш върху всичко онова, което ти е липсвало през периода. Нахвърляне.. ама яко.. Няма как да стане иначе. Ако продължаваш със здравословното хранене и спорт.. няма как да се получи йо-йо.
    Най-гадното е, че скоро се преместих в София и сега нямам кантар и първата седмица няма да мога да споделям резултати.. като се сдобия с кантар ще споделям.
    Успех на всички през новата седмица :Р
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  21. #321
    И аз мисля да я почна,нямам килограми за сваляне, но искам да се науча да се храня здравословно.. няма да я спазвам строго определено..

  22. #322
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Днес ми е първи ден..
    What you give is what you get!

  23. #323
    Аватара на never_mind_25
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Nqkude...tam
    Мнения
    58
    ^ и на мен също..така че стискайте палци и скоро ще се хвалим с резултати
    Ако не си знаете цената....не си мислете, че сте безценен....:Р

  24. #324
    Голям фен Аватара на g1rl4eto_
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    764
    Айде успех на всички
    ...установих, че тези, които докоснаха душата ми, не успяха да пробудят тялото ми, а онези, които докоснаха тялото ми, не успяха да достигнат до душата ми…


  25. #325
    Успех.. Дано да постигнете желаните резултати..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си