.
Отговор в тема
Страница 57 от 58 ПървиПърви ... 747535455565758 ПоследнаПърви
Резултати от 1 401 до 1 425 от общо 1445
  1. #1401
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Да...ама докато се усетих вече бях изяла поливната от пържолата...
    Днес закусвах ябълка и пих едно кафе с мнооооого малко захар..и мляко (Свикнах тук в Испания кафето само с мляко,иначе не мога.. )
    Обядвах спагети със сос без хляб,нормално
    И за вечеря още не знам... вкъщи има само вафлички..и течен шоколад и материал за бухтички и палачинки..Препоръчайте нещо..

    Впрочем след тия спагети ми стана тежко на корема..а и пих вода след обяда,но кой нормален не пие по една чаша вода след като се е нахранил?
    Та спрях да пия мляко както преди,гадно..Преди бях свикнала сутрин кафе с мляко,обед нескафе+мляко и вечер една чаша какао..
    Ама казвам НЕ на тези навици..Поне до лятото!
    Не съм се мерила,няма нужда,по дрехите е по-лесно да се прецени.
    За сега няма промяна..Ще видим.
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  2. #1402
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Ам да кажа за спорта..
    Домакинската работа се счита за вид физическо занимание,та ако ви мързи да тичате 20 минути хващайте метлата и парцала и почистете стаята си.
    В моя случай всеки ден чистя къщата,готвя,пера..И мога да кажа че е добра тренировка.Танцувам всяка вечер..Е има и изключения..
    Но все пак ако започнете да се занимавате с малко домакинска работа това може да замести тичането по 20 мин..Е ако искате да свалите 10 кг за 1-2 месеца,ще ви е нужен по-сериозен спорт..

    А аз да питам,мина 1час от както обядвах,и имам дооооста за учене..Та аз да питам,мили мой , ще съгреша ли ако изпия една чашка кафе?
    Знам че казах че ще се откажа от навикът си да пия мляко с кофите,но..аз да питам.
    А ако реша да заместя кафето със ябълка?
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  3. #1403
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    яж от валфилчките ако са от малките изяж 3-4 ако са по големи 1-2, после задалжително трябва да изядеж 2 парченца натурален шоколад. Няма да сгрешиш ако изпиеш кафето, но трябва да е без мляко, иначе по-добрия вариант е ябълката.

  4. #1404
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Мерси много за съветите..
    Та..оказа се че съм и и без вафли..така е като имаш брат и баща които обужават сладкото..А шоколад,имам само течен..Явно не съм добре подготвена за този ден от диетата..Та предложения за вечеря?
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  5. #1405
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Изяж една филийка намазана с течен шоколад. САМО ЕДНА!

  6. #1406
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Уфф...от колко време не бях яла филиика със течен шоколад..Сега ми иде да запея"Детство мое реално и вълшебно...
    Ама се чуствам виновна,и все пак ми е леко на корема,не се чуствам преяла нито пък се чуствам по-пълна от преди.
    Даже точно обратното,чуствам се лека!
    Утре съм на плодове..и се чудя как ще се живее???
    Вие само плодове хапвате,нали?Ам може ли да изям на обяд примерно две круши..Или една круша кум 14 часа и дуга във 16 часа?
    А друго нещо консумирате ли,като сокове или кисело мляко..?
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  7. #1407
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    И аз започнах 90дневната, но не я имам точно за диета, а по-скоро за разделно хранене. Напоследък се хранех ужасно нездравословно и много напълнях. Станах към 46-47кг, сега още съм толкова и искам да сваля към 5 кг.
    Честно казано, не мисля, че с този режим точно ще ги сваля, но съм твърдо решена да го спазвам. А в случай, че ги сваля примерно по средата, то трябва ли да я довършвам докрай?
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  8. #1408
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Steff9423 Утре може да ядеш плодове през 1-2 часа много е лесен този ден и е приятен поне за мен аз обожавам плодовете. Освен плодове може да ядеш сурови ядки и сушени плодове. Примерно меню: в 9:00 една ябълка или две, след това към 11:00 два банана/круши към 13:00-14:00 отново два плода или един! Задължително яж през един два часа дори и да не си гладна за да може метаболизма ти да се забърза и самия ти организъм да има какво да смила. ЯЖ ЗА ДА ОСТЛАБВАШ!

    Violenza може да я спреш когато поискаш, но после за по-сигурно да не си върнеш кг пак се храни разделно имам предвид на едно ядене не смесвай храните .. примерно за обяд ядеш белтъчини, а за вечеря въглехидраи или пък може пак един ден само едно друг ден друго, но разбъркано.

  9. #1409
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от VampireLover3
    Violenza може да я спреш когато поискаш, но после за по-сигурно да не си върнеш кг пак се храни разделно имам предвид на едно ядене не смесвай храните .. примерно за обяд ядеш белтъчини, а за вечеря въглехидраи или пък може пак един ден само едно друг ден друго, но разбъркано. [/color]
    Мерси. Иначе аз мисля да я изкарам цялата (разбира се, ако успея), защото все пак имам пътувания чат-пат, а тогава ми е много по-трудно да подбирам храните, но да видим.

    И аз утре съм на плодов ден. Взех си 100гр сушени кайсии за обяд, а за закуска сигурно ще ям банан, аз откакто съм на диетата само 1 банан за закуска ям всеки ден и добре ми понася. Днес разнообразих с 2 ябълки, но малко ми дразнят стомаха, затова по-рядко ги ям за закуска.
    Притесняват ме водните дни. Те са само 3, ама все пак цял ден само на течности.. не мисля, че ще издържа. Ако ги пропускам фатално ли ще е ?
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  10. #1410
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Не карай го като плодов ден.

  11. #1411
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Steff9423, и аз много се притесних като видях какво пише за кафето. Като човек, който обикновено пие захар с кафе, а не обратното, ми се стори абсурдно това правило. От винаги си пия кафето със сметана, дори и сега пак го пия със сметана, а според зависи от сорта, понякога си позолявам и по кафяна лъжичка захар, а фрапето си го поръчвам с мед. Ако пиеш кафе или две на ден, няма да ти се развали диетата. Обаче гледай да млякото да не е повече от кафето! :P

  12. #1412
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    Vampire Мерси за съветите,от голяма полза са ми след като нямам голям опит с тези неща..Утре ще се опитам през два часа плод.
    Babity аз си мислех че ще има ефект върху диетата ми,но пък аз не ям хляб,което може да компенсира това че пия кафе със мляко..нали?
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  13. #1413
    Айде и аз да си впиша ъпдейта (не че някой ми гледа постовете... xD). 26 ден - 68 кг
    тотал: -7 кг

  14. #1414
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    Цитирай Първоначално написано от Steff9423
    Vampire Мерси за съветите,от голяма полза са ми след като нямам голям опит с тези неща..Утре ще се опитам през два часа плод.
    Babity аз си мислех че ще има ефект върху диетата ми,но пък аз не ям хляб,което може да компенсира това че пия кафе със мляко..нали?
    Не е т'ва идеята. Не може едното да компенсира другото, защото нямат връзка.
    Аз пиех кафе с мляко, но принципно не трябва. Е, ако си слагаш съвсем мъничко мляко, за цвят един вид, едва ли е кой-знае какво, но все пак не си сипвай една чаша мляко в кафето, 'щото аз така го пиех преди.
    Пък и все пак не е такава идеята на диетата. Опитай без, не е толкова трудно.

  15. #1415
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Оказа се, че снощи супер брутално съм се излъгала, че днес ми е белтъчен ден. Сутринта телефонът ми пропищя, че е първият ми воден ден. И сууупер много се стреснах. По обяд малко ми прилоша, обаче аз геройски продължих да се наливам само с вода. Следобяда отидох на аеробика и направо ми просветна. После една разходчица си направих и сега пак ще правя упражнения. Направо не мога да си се нарадвам на ентусиазма.

  16. #1416
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Ей суперр! Утре да докладваш дали си свалила нещо.Трудно ли ти беше ;дд

  17. #1417
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Еми да, преди обяд постоянно си мислех как никога не ми се е случвало да не ям цял ден и се паникьосвах само да не ми причернее и... по едно време взе да ми се премрежва погледа. Обаче следобеда някак сама си дадох кураж и отидох нарочно на аеробика, да си докажа че мога да си угодя на ината и дори от раздвижването, както казах, ми стана много по - добре. Просто не трябва да си вкарваш филма сам. Иначе за тегленето е трудна работата... нямам кантар под ръка и затова си меря талията, ханша и обиколката на бедрото. Евентуално, ако утре ми попадне метъра, ще се хваля.

  18. #1418
    Аватара на Gabriels
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    9
    Здравейте! Аз също започнах 90-дневната диета. Преди бях 160 см и 58-59 кг. Освен диетата всяка сутрин ходя да бягам, 2 пъти дневно правя коремни преси, тае бо и през ден карам колело. Днес ми е 8-мия ден и съм 55,5 кг.
    "To be nobody, but yourself, in a world which is doing it's best night and day,to make you everybody else,means to fight the hardest battle,which any human being can fight,and never stop fighting!" E. E. Cummings

  19. #1419
    Цитирай Първоначално написано от Gabriels
    Здравейте! Аз също започнах 90-дневната диета. Преди бях 160 см и 58-59 кг. Освен диетата всяка сутрин ходя да бягам, 2 пъти дневно правя коремни преси, тае бо и през ден карам колело. Днес ми е 8-мия ден и съм 55,5 кг.
    Браво! Продължавай в същия дух и ти пожелавам още колкото си искаш минусчета.

  20. #1420
    ох днес ми е бобов ден и все прегрешавам с някви работи... ;@ ииии изпих едно Nestea и сега се чудя много ли съм прегрешила с него ;дд

  21. #1421
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    ^ е чак много не си прегрешила, но гледай другия път без него
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  22. #1422
    Днес се запознах с момиче което е направило вече 90 дневната диета , но прадължава да я прави вече почти година. Отслабнала е доста Навих се и аз уж да я правя Понеже пише " Накрая след всяко хранене се пие бульон от различни супи (зеленчукова, гъбена, пилешка и др.), но без фиде или др. тестени неща в нея. " Задължително ли е ? Защото аз не обичам бульон

  23. #1423
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Аз не пия бульона. Обаче според мен трябва да се нарави почивка след трите месеца. Защото няма цял живот да си на диета и в момента, в който започнеш да си позволяваш да хапваш боклуци от време на време, всичко ще започне да ти се лепи.

  24. #1424
    Цитирай Първоначално написано от xpuct0wa
    Днес се запознах с момиче което е направило вече 90 дневната диета , но прадължава да я прави вече почти година. Отслабнала е доста Навих се и аз уж да я правя Понеже пише " Накрая след всяко хранене се пие бульон от различни супи (зеленчукова, гъбена, пилешка и др.), но без фиде или др. тестени неща в нея. " Задължително ли е ? Защото аз не обичам бульон
    Аз само първия ми белтъчен ден си направих и оттогава не съм (Нито пък след всяка вечеря във въглехидратния да ям 1-2 парчета шоколад... не го спазвам). И без спазването на това за 1 месец свалих почти 10 кг.

  25. #1425
    Голям фен Аватара на VampireLover3
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    Варна *
    Мнения
    866
    Nestea не пречи една приятелка пиеше всеки ден и пак си слабееше.
    Днес ми е белтъчен ден, за обяд ядох кренвирши и за малко не повърнах бяха отврат. Довечера съм на рибка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си