.
Отговор в тема
Страница 46 от 58 ПървиПърви ... 3642434445464748495056 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 126 до 1 150 от общо 1445
  1. #1126
    Абе аз я спазвам на половина за закуска ям само ябълки а обед и вечер каквото е сготвила баба
    Никоя сила в света не е в състояние да превърне душата във въглен. Тя за вечни времена си остава един скъпоценен камък.

  2. #1127
    Не ми се четата 70 страници, за това ще попитам.Танцувам по 3-4 пъти седмично по 3-4 часа, достатъчно ли е за да не ми се отпусне тялото след диетата? Смятам да сваля 5-6 килограма
    The guy gets all the glory the more he can score,
    while the girl can do the same and then you call her a whore!

  3. #1128
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от TasteOfSin
    Не ми се четата 70 страници, за това ще попитам.Танцувам по 3-4 пъти седмично по 3-4 часа, достатъчно ли е за да не ми се отпусне тялото след диетата? Смятам да сваля 5-6 килограма
    напълно достатъчни са
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  4. #1129
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от Irenchety
    Абе аз я спазвам на половина за закуска ям само ябълки а обед и вечер каквото е сготвила баба
    Това твоето не е никакво спазване Нито на половина,нито 1/3 ... Даже не е и 1/10


    А иначе аз я прекратих ОТНОВО,защото пак ми се бяха събрали 4 Р.Д.-та за 3 дена и нямаше как просто За сметка на това пък си хапвам задължителния плод и гледам долу-горе да спазвам правилата на режима (т.е. да не се смесват различните видове храни и т.н.),но не редувам така дните Обачеее си мисля да изчакам началото на ноември и да я врътна за поне 2 седмици (защото първите 2 седмици няма рожденици ),но не с цел отслабване,а за да си разтоваря малко организма

    Успех на останалите
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  5. #1130
    Ох вече ми е втори ден иии искам да питам дали ако за обяд ям царевица, а за вечеря ориз е някакъв проблем? За мен най трудното е да ям същото Иначе първият ден мина перфектно, изобщо не съм почувствала глад
    The guy gets all the glory the more he can score,
    while the girl can do the same and then you call her a whore!

  6. #1131
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Цитирай Първоначално написано от TasteOfSin
    Ох вече ми е втори ден иии искам да питам дали ако за обяд ям царевица, а за вечеря ориз е някакъв проблем? За мен най трудното е да ям същото Иначе първият ден мина перфектно, изобщо не съм почувствала глад
    Вечерята ти трябва да е 1 / 2 от обяда. Винаги.

  7. #1132
    hottie
    Guest
    Съжалявам, че се намесвам, но ми прави впечатление, че който и да е почнал тази диета рано или късно прегрешава или я зарязва. Ученици се, излизате, забавлявате се...нормално. Защо просто не смените диетата? Очевидно не е подходяща за вас. Това е може би за някой, който има достатъчно време да отделя за себе си.
    Всичко казвам с най-добри чувства

  8. #1133
    Цитирай Първоначално написано от Sintya
    Цитирай Първоначално написано от TasteOfSin
    Ох вече ми е втори ден иии искам да питам дали ако за обяд ям царевица, а за вечеря ориз е някакъв проблем? За мен най трудното е да ям същото Иначе първият ден мина перфектно, изобщо не съм почувствала глад
    Вечерята ти трябва да е 1 / 2 от обяда. Винаги.
    Да за това знам, но дали е наложително ако съм яла царевица, вечерта пак да е царевица или може да е друго от позволените за деня храни?
    The guy gets all the glory the more he can score,
    while the girl can do the same and then you call her a whore!

  9. #1134
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Цитирай Първоначално написано от TasteOfSin
    Цитирай Първоначално написано от Sintya
    Цитирай Първоначално написано от TasteOfSin
    Ох вече ми е втори ден иии искам да питам дали ако за обяд ям царевица, а за вечеря ориз е някакъв проблем? За мен най трудното е да ям същото Иначе първият ден мина перфектно, изобщо не съм почувствала глад
    Вечерята ти трябва да е 1 / 2 от обяда. Винаги.
    Да за това знам, но дали е наложително ако съм яла царевица, вечерта пак да е царевица или може да е друго от позволените за деня храни?
    Каквото си яла на обяд, за вечеря трябва да е същото, но да е половин порция.

  10. #1135
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от Sintya
    Цитирай Първоначално написано от TasteOfSin
    Цитирай Първоначално написано от Sintya
    Цитирай Първоначално написано от TasteOfSin
    Ох вече ми е втори ден иии искам да питам дали ако за обяд ям царевица, а за вечеря ориз е някакъв проблем? За мен най трудното е да ям същото Иначе първият ден мина перфектно, изобщо не съм почувствала глад
    Вечерята ти трябва да е 1 / 2 от обяда. Винаги.
    Да за това знам, но дали е наложително ако съм яла царевица, вечерта пак да е царевица или може да е друго от позволените за деня храни?
    Каквото си яла на обяд, за вечеря трябва да е същото, но да е половин порция.
    Вечерта се препоръчва да се консумира същата храна,но на половина,защото организма по-бързо я усвоява,НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!Ако на някого не му се яде същото няма за к'во да го прави на сила,но така резултатите ще дойдат по-късно
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  11. #1136
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Съжалявам, че се намесвам, но ми прави впечатление, че който и да е почнал тази диета рано или късно прегрешава или я зарязва. Ученици се, излизате, забавлявате се...нормално. Защо просто не смените диетата? Очевидно не е подходяща за вас. Това е може би за някой, който има достатъчно време да отделя за себе си.
    Всичко казвам с най-добри чувства
    Това не е точно диета,а хранителен режим,чрез който успяваш да смъкнеш килограми Казвам го,защото (както всеки знае) при диетите се гладува и се яде по определено количество храна,а тук всеки си хапва,колкото му се иска и пак смъква А грешките се случват,защото човек е устроен така,че винаги иска това,което не му е позволено Аз лично всеки път исках да си хапна нещо,което ми е позволено чак на другия ден,а когато този следващ ден настъпеше въобще не се и сещах за "изкушението"
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  12. #1137
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Съжалявам, че се намесвам, но ми прави впечатление, че който и да е почнал тази диета рано или късно прегрешава или я зарязва. Ученици се, излизате, забавлявате се...нормално. Защо просто не смените диетата? Очевидно не е подходяща за вас. Това е може би за някой, който има достатъчно време да отделя за себе си.
    Всичко казвам с най-добри чувства
    напълно права си хоти
    а и на тая възраст диети и измислени режими са напълно вредни-РАСТЕТЕ !!
    ако толкоова мн сте дебели ходете на диетолог-той ще ви даде съвети - диета спец. за подрастващи плюс мн спорт ..
    ако сте за някакви 5-6 кила - МНОГО СПОРТ И НИКАКВИ БОКЛУЦИ ! !
    това е ..


  13. #1138
    само ще се разболеете с тая диета и после ще си върнете кг, а тия плодове сутрин на гладно разбутват стомаха, гастрита ви е в кърпа вързан и аз не ядях сутрин хляб. карах на плодове и ето, че ме сполетяха киселините, но сега като закусвам сутрин хляб със сирене или кашкавал, всичко е ок

  14. #1139
    hottie
    Guest
    Добре и хранителен режим да е, все още смятам, че не е подходящ за вас. След като прегрешихте хиляда пъти, защо не смените хранителния режим? Толкова по-лесно е малко повече движение и спорт ....(съгласна с clever)

  15. #1140
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    само ще се разболеете с тая диета и после ще си върнете кг, а тия плодове сутрин на гладно разбутват стомаха, гастрита ви е в кърпа вързан и аз не ядях сутрин хляб. карах на плодове и ето, че ме сполетяха киселините, но сега като закусвам сутрин хляб със сирене или кашкавал, всичко е ок
    Ядеш нещо толкова тежко рано сутрин?!
    Лелеее ... Аз ако изям и половин филия хляб сутринта и после цял ден ще ми е тежко и няма да ми се яде
    Относно това за плодовете сутрин ... Аз от 12 години всяка сутрин ям плод,но така като гледам гастрит нямам!!!Извод:Всеки организъм приема храната по различен начин!



    Хоти,всеки приема това "прегрешение" по различен начин За някои прегрешението е след половин шоколадов бонбон или ч.л. зехтин в салатата (както бях аз,когато спазвах стриктно режима),а за други е смесването на белтъчини и въглехидрати (например) в един ден.
    Що се отнася до спорта - миии не всички имат време за бягане и повече движение Аз лично цяло лято бягах до крепостта + 5 обиколки на самата крепост (общо около 8км.) ама сега ходя на астрономия,на уроци по Микробиология,Биология и Биохимия (заради тъпите държавни изпити ) и нямам време за спорт (освен упражненията вкъщи естествено ),така че този режим беше единствения начин да се оттърва бързо (и без тъпия йо-йо ефект) от няколкото излишни килограма А и така като гледам не само на мен не ми остава време за спорт,а и на доста от момичетата,които пишат в темата
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  16. #1141
    hottie
    Guest
    Време за спорт винаги има - вместо седене накомпютъра, вместо някой филм, вместо киснене по кафета. Така, че това не го приемам. Моите приятели като ми кажат нямам време и им се изсмивам, защото не е вярно.
    А иначе за мен този "хранителен режим" е вреден. Трябва да се яде от всичко по малко , всеки ден, защото имаш нужда от витамини, калции и т.н.

    А относно гастрита е вярно - плод на гладно може да ти повреди стомаха(не е задължително, но може), а да не говорим, че ти се издува корема от сурови плодове и зеленчуци на гладно. Винаги трябва да е придружено дори с 2 залъка хляб.

    С най-добри чувства

  17. #1142
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Ами аз за спорт нямам време-ходя на уроци по математика,английски,бълга рски и после за 1-2 часа съм навън с приятели и от 6.00 до 20.00 съм заета,ама вкъщи правя коремни преси и клякание и това....просто не мога...пък и то до нас няма много места за трениране,а пък и аз няма с кой да се запиша,защото не искам да ходя сама!

  18. #1143
    аз също я започвам от понеделник само да питам понеже аз вс ден тренирам по един час на фитнес уреда вкъщи и ходя на танци три пъти в седмицата мога ли отвреме на време да променям диетата?знам че не е хубаво ама на обяд мн рядко се прибирам вкъщи и тряа да си купувам от някви магазини и още един въпрос понеже не ми се четат 70 страници може ли някой да каже колко е свалил ама за цялата диета- 90 дена

  19. #1144
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    ^ Не можеш да я променяш.Целта на диетата е организма да свикне,че през определен период от време (4 дни) ще приема един и същ вид храна и благодарение на това се смъкват килограмите.Освен това едва ли цял ден си на танци,така че преспокойно можеш да си хапваш вкъщи,а през останалото време можеш да хапваш плодове
    Що се отнася до килограмите - при всеки са индивидуални (в зависимост от това,колко килограма над нормата е ).Във форума на БГ-мама има момичета,които за 3 месеца са смъкнали над 25кг. Но както вече казах - всичко си зависи от човека,от организма,от физическата активност и от това,до каква степен спазвате режима
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  20. #1145
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Цитирай Първоначално написано от ri41
    само ще се разболеете с тая диета и после ще си върнете кг, а тия плодове сутрин на гладно разбутват стомаха, гастрита ви е в кърпа вързан и аз не ядях сутрин хляб. карах на плодове и ето, че ме сполетяха киселините, но сега като закусвам сутрин хляб със сирене или кашкавал, всичко е ок
    Ядеш нещо толкова тежко рано сутрин?!
    Лелеее ... Аз ако изям и половин филия хляб сутринта и после цял ден ще ми е тежко и няма да ми се яде
    Относно това за плодовете сутрин ... Аз от 12 години всяка сутрин ям плод,но така като гледам гастрит нямам!!!Извод:Всеки организъм приема храната по различен начин!



    Хоти,всеки приема това "прегрешение" по различен начин За някои прегрешението е след половин шоколадов бонбон или ч.л. зехтин в салатата (както бях аз,когато спазвах стриктно режима),а за други е смесването на белтъчини и въглехидрати (например) в един ден.
    Що се отнася до спорта - миии не всички имат време за бягане и повече движение Аз лично цяло лято бягах до крепостта + 5 обиколки на самата крепост (общо около 8км.) ама сега ходя на астрономия,на уроци по Микробиология,Биология и Биохимия (заради тъпите държавни изпити ) и нямам време за спорт (освен упражненията вкъщи естествено ),така че този режим беше единствения начин да се оттърва бързо (и без тъпия йо-йо ефект) от няколкото излишни килограма А и така като гледам не само на мен не ми остава време за спорт,а и на доста от момичетата,които пишат в темата
    въобще не е тежко, аз тръгвам в 7 за училище, 4км на отиване и 4 на вртщане, общо 1 час път и с филия хляб и кашкавал карам до обяд и избегнах гастрита, защото не ям сутрин плодове и да добава, че кафе на гладно също разваля стомаха

  21. #1146
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    хора ..
    кога ще разберете че закуската трябва да е стабилна
    плод !?! -ми не става .. трябва да го съчетаете с овесени ядки с мляко например - така би била нормална закуската или пък филийка с нещо
    за добро ви го казвам ....

  22. #1147
    Повече от фен Аватара на mihichkaaa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    406
    Здравийте!
    Интересува ме може ли да се яде печена тиква и в кой ден е позволена..? Благодаря предварителна и много успехи на всички
    ...един б0клук не м0же да ме сдуха..н0 м0же да ми духа...

  23. #1148
    искъм да питам може ли да ям Верея ягода ?? и пържени филийки ??

  24. #1149
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    а пък сега покрай тия вирОси е направо абсурдно да се подлагате на диети ...

  25. #1150
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от mihichkaaa
    Здравийте!
    Интересува ме може ли да се яде печена тиква и в кой ден е позволена..? Благодаря предварителна и много успехи на всички
    Тиква може,но само във въглехидратните дни


    Цитирай Първоначално написано от AngelLady
    искъм да питам може ли да ям Верея ягода ?? и пържени филийки ??
    Мляко може да хапваш през белтъчните дни,но мисля,че тия подсладените млека с разни вкусове не се препоръчват,защото имат захар А що се отнася до пържените филийки - тях ги забрави
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си