.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Smile отслабване

    Предварително се извинявам,ако темата се повтаря!!!
    Аз съм на 14 години- 173см/58кг. Имам желание да отслабна с около 5-8 кг.,но ми се иска това да се случи в рамките на месец,тъй като след толкова време има важно събитие за мен.
    Бих искала някоя лесна диета,която да не е натъпкана със всякакви плодове и подправки със странни имена.Не може да се каже,че не спортувам-правя коремни преси всяка вечер,а и имам силно натоварване в часовете по физическо.
    Надявам се да ми дадете съвети!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Почваш НАИСТИНА да спортуваш и нещата БИ трябвало да се оправят,сега дали ще е за месец не знам..

  3. #3
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Една приятелка ми каза една много ефикасна диета - малко сигурно ще ти е смешно ,но това е положението за 3 дена трябва да ядеш само банани- дали ще е бананов сок,бананово пюре ,всичко свързано с банани + вода..След 3 дена ще свалиш около 5 кг.Наистина действа.Моя приятелка го направи и спечели много от 165 см 70 кг стана около 65 -напълно нормална е ..Ако искаш снимки ми пиши лично ..Ще ти отговоря искрено..!

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Ако няма ограничение в количеството тогава много лесно можеш да качиш килограми,особено от банани,където не те наяждат никога (
    Даже не правя коментар колко е малоумно това.

  5. #5
    Мисля, че с този ръст да свалиш осем килограма е прекалено. Ако се чувстваш пълна, може би три, максимум пет килограма ще са достатъчни. Започни да се храниш редовно, като сутрин закусваш нещо от рода на овесени ядки или плодове. На обяд можеш да хапваш месо, но не мазно и за предпочитане на скара или задушено. Вечер започни да ядеш само салата. Количеството на консумираната вода през деня трябва да е минимум два литра. И не спирай тренировките! Успех!

  6. #6
    Ето няколко диети за бързо отслабване:
    http://hranene.framar.bg/%D0%B4%D0%B...B0%D0%BD%D0%B5

  7. #7
    С тия килограми и ръст, защо ти е да отслабваш?!

    И внимавай с тия диети, които се яде нз си кво няколко дена... големи проблеми можеш да си докараш.
    Една диетоложка ми беше казала диета: първи ден ядеш само 3 кофички кисело мляко, нискомаслено и пиеш вода или чай; втори ден: не помня там колко сухарчета само и пак вода и чай; 3ти ден килограм и половина плодове (без банан, сливи и грозде). Направих го, а бях на 13-14, спазих всичко, на третия ден вече толкова ми се беше свил стомаха, че едвам изядох килограм ябълки, прилошаваше ми и ми се виеше свят. Много съжалих, че съм проявила глупостта да направя тая 'диета', освен че не отслабнах, се измъчих три дни и ми беше лошо. Особено във възрастта, в която се развиваш. С това исках да ти кажа да спортуваш повече и да си направиш режим, а да не се подлагаш на някакви измислени диети с прекалено много ограничения.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  8. #8
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Ако няма ограничение в количеството тогава много лесно можеш да качиш килограми,особено от банани,където не те наяждат никога (
    Даже не правя коментар колко е малоумно това.
    Има ограничение разбира се яде си банани сутрин обед и вечер ама само това ,без нищо друго !Ама на нея не и трябва диета ,добре си е за ръста и килограмите!

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Това не е ограничение в количество..Аз спокойно може да изям тогава около 6-7 кг и то без да се наям.. А знам ли ,че ще ям чак на вечеря на обяд ще изям не 2 ами 4 кг ! Кви са тия глупости,вие за макронутриенти чували ли сте?

  10. #10
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Това не е ограничение в количество..Аз спокойно може да изям тогава около 6-7 кг и то без да се наям.. А знам ли ,че ще ям чак на вечеря на обяд ще изям не 2 ами 4 кг ! Кви са тия глупости,вие за макронутриенти чували ли сте?
    нито си я пробвала ,нито знаеш как действа ,така че моля не говори празни приказки на пазара!

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Как да съм я пробвалА ,аз съм момче бре.. Защо трябва да я пробвам,понеже ми е казала 97ми набор момиче,където си няма представа от нищо ? Избухвам в смях като видя подобни коментари насочени към мен,силно ме забавлявате

  12. #12
    Според мен отслабване без глад няма и това е ! За да се свалят излишните килограми са нужни ограничения в храната и много спорт. Всичко друго или вреди или има временен ефект. Не съм привърженик и на хапчетата за отслабване. Всичко е психика и нагласа!

  13. #13
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Да се ограничиш от нещо - да. Глад - не бих казала. Крайно време е жените да променят нагласата си към отслабването.

  14. #14
    Съгласна съм с мнението на ross. За да се постигне желаната фигура е необходимо много постоянство и търпение. Бързото отслабване в повечето случаи е нетрайно и води до увреждания на стомашно-чревния тракт. Движението също има голямо значение изгаряне на излишните калории и стягане на тялото. Привърженичка съм на твърдението, че не винаги слабото тяло изглежда по-добре от стегнатото.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    То никога не изглежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си