.
Отговор в тема
Страница 1 от 58 123451151 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 1445

Hybrid View

  1. #1

    Относно 90 дневната диета

    Реших да спазвам 90 дневната диета, но имам няколко въпроса:
    1.Може ли да спазвам диетата примерно 5 седмици, защото искам да сваля по-малко килограми и ще си върна ли свалените кг.
    2.И след като свърши плодовия ден след него редуват ли се всички дни отначало ?
    3.По време на водния ден може ли да се пие кафе,чай без захар , както и натурални сокове?
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  2. #2
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    1) Можеш да я спреш след 5-тата седмица / образно казано / ,но няма да има й-йо ефект , само ако продължиш да се храниш здравословно или по така нареченото разделно хранене.
    2) Да започва се от начало.
    3) Ти принципно може и водка да пиеш , но не е това целта , нали ? На всеки 29 ден се кара само на вода - без чайове , сокове и тнт.
    Envoi moi ! ;]

  3. #3
    Благодаря ти за изчерпателния отговор!
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  4. #4
    Кви сте такива да си определяте сами диети бе..ходи се на диетолог..прайте се на .....

  5. #5
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Според мен диетолозите са за по-тежки случаи - ако искаш да свалиш примерно 7-8 кг какъв е проблемът да се ограничиш в някои неща?

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Според мен диетолозите са за по-тежки случаи - ако искаш да свалиш примерно 7-8 кг какъв е проблемът да се ограничиш в някои неща?
    Ограничавам се,но проблема е там ,че искам да сваля 10-11 кг.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Crystaline
    Кви сте такива да си определяте сами диети бе..ходи се на диетолог..прайте се на .....
    Не ги определяме ние има таква диета и е на принципа на разделното хранене напиши в гугъл 90 дневна диета и ще видиш колко много теми има за нея

  8. #8
    Супер фен Аватара на galu6a
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 114

    Re: Относно 90 дневната диета

    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Реших да спазвам 90 дневната диета, но имам няколко въпроса:
    1.Може ли да спазвам диетата примерно 5 седмици, защото искам да сваля по-малко килограми и ще си върна ли свалените кг.
    2.И след като свърши плодовия ден след него редуват ли се всички дни отначало ?
    3.По време на водния ден може ли да се пие кафе,чай без захар , както и натурални сокове?
    може да аз я спазвах само 2 седмици ,но трябва пак малко да се ограничаваш ,защото ще си ги върнеш.
    след плодовия ден почваш пак наново
    по време на водния ден може чай ,но не и сок само от плодове , а не от магазина
    http://ilove.milka.bg/?act=poster_preview&user_id=5662 - МОЛЯ ПОСЕТЕТЕ ГО ЗА ДА ИЗНЕНАДАМ МОЯ ЛЮБИМ

  9. #9
    Ще си задам тук въпроса, за да не отварям нова тема

    Задължително ли е да ям на вечеря това, което съм яла на обяд или може да е различно, но от позволеното за деня?

  10. #10
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Абе уж започнах днес, ама сутринта се почувствах супер гладна след двата банана които изядох.
    Мога ли да ям между храненията или трябва да ям само по 3 пъти на ден?
    ПП: висока съм 168 и съм 50кг. искам да сваля 4-5 кг.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от 5e5cuTy
    Ще си задам тук въпроса, за да не отварям нова тема

    Задължително ли е да ям на вечеря това, което съм яла на обяд или може да е различно, но от позволеното за деня?
    Може да е различно но от позволеното за деня Само че трябва да е напаловина на количеството от обед

  12. #12
    Може ли да дадете няколко примерни менюта...
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  13. #13
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    И малко съвети.

  14. #14
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Като пише, че може млечни продукти, това включва ли Активия?!

  15. #15
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Не , може само нискомаслено мляко.
    Envoi moi ! ;]

  16. #16
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    А мога ли да хапна един плод след вечеря?!
    Ябълка?

  17. #17
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Не.
    Envoi moi ! ;]

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Mihailova
    Не , може само нискомаслено мляко.
    Глупости може всякакво мляко..никаде не пише че млякото обезателно трябва да е нискомаслено!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE
    А мога ли да хапна един плод след вечеря?!
    Ябълка?
    В диетата пише че ако не издържаш след 20:00 без храна може да си позволиш някакъв плод

  20. #20
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    adkis Aко искаш направо яж мляко от овца , в диетата не пишело така. Айде моля ти се , ако спазвам мотамо диетата нищо няма да свалиш или ще е за дълъг период.
    Envoi moi ! ;]

  21. #21
    отказах се от диетата, тъй като ме боли стомаха и ми се гади нощем от това, има милиони начини за отслабване, не е нужно да спазвам тази диета, но щом си изградя що годе някакъв режим, всичко ще е ок
    [imghttp://breathe.blog.bg/photos/26135/red_heart.gif[/img]

  22. #22
    Мама я почва от утре
    Аз пък почнах the morning banana diet :Р

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  23. #23
    Аз почвам диетата от утре,надявам се да я завърша успешно.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Mihailova
    adkis Aко искаш направо яж мляко от овца , в диетата не пишело така. Айде моля ти се , ако спазвам мотамо диетата нищо няма да свалиш или ще е за дълъг период.
    ма големи разбирачи станахте всички..за 2 месеца на тая диета без кои знае какви усилия или гладуване свалих повече от 12 кг..

  25. #25
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    adkis Ако смяташ , че ядейки нискомалеслено сирене / мляко / кашкавал , ще гладуваш окей. Браво на тебе , аз съм на 7-ми ден и съм свалила 4,5 килограма.
    Envoi moi ! ;]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си