.
Отговор в тема
Страница 2 от 58 ПървиПърви 1234561252 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 1445
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от Mihailova
    adkis Ако смяташ , че ядейки нискомалеслено сирене / мляко / кашкавал , ще гладуваш окей. Браво на тебе , аз съм на 7-ми ден и съм свалила 4,5 килограма.
    Браво че си ги свалила..ама като сваляш по толкова много за толкова малко време мислиш ли че тялото ти ще остане стегнато?!?! Попринцип нормалното сваляне на килограми за да се прибере кожата нормално е до 1 кг месечно..това ми го е казвал специалист..какво да кажем за 1 седмица 5кг..И не че смятам че ще гладувам но вкуса е по различен и след като се свалят със нормално сирене и мляко няма нужда да се ограничават от това..

  2. #27
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    adkis Вкуса на сирената / млеката е близък , така че това не е ограничение. А точно , за да не ми се отпусне кожата , я мажа с изключително мазни кремове / дори на моменти с бадемово масло/ , за да се запази еластичността й. За всичко съм помислила
    Envoi moi ! ;]

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Mihailova
    adkis Вкуса на сирената / млеката е близък , така че това не е ограничение. А точно , за да не ми се отпусне кожата , я мажа с изключително мазни кремове / дори на моменти с бадемово масло/ , за да се запази еластичността й. За всичко съм помислила
    Нищо друго не помага така както спорта..неможе с някакви кремове дори и 200 лева да са да си стегнеш тялото..всичко със спорт!

  4. #29
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Аз ще я започвам от утре, но има някой неща, които не разбирам. Може ли тези, които вече сте я започнали, да споделите в колко часа правите храненията в дните, тъй като видях, че в 1-вия ден се храни през 4 часа а втория през 2?

  5. #30
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Днес съм втори ден на тази диета,имам да свалям 4 кг. и искам да питам ако ги сваля примерно за 2 седмици може ли да я спра
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  6. #31
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Днес съм втори ден на тази диета,имам да свалям 4 кг. и искам да питам ако ги сваля примерно за 2 седмици може ли да я спра
    Можеш да я спреш когато поискаш, но трябва да продължиш да се храниш разделно и здравословно, за да не върнеш килограмите.

  7. #32
    Айде някой да каже какво си похапвате през въглехидратния ден.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  8. #33
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    Цитирай Първоначално написано от billytalent
    Днес съм втори ден на тази диета,имам да свалям 4 кг. и искам да питам ако ги сваля примерно за 2 седмици може ли да я спра
    Можеш да я спреш когато поискаш, но трябва да продължиш да се храниш разделно и здравословно, за да не върнеш килограмите.
    Едва ли ще успея да продължа така като се знам каква съм...иначе днес ми е 3-ти ден от диетата и съм -2 кг
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  9. #34
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Хах и аз съм същата.. ама може да стане "Йо-йо" ефекта и да качиш двойно повече Може ли да ми кажеш как се храниш през дните смисал в колко часа г/д, защото не схващам нещо с тия 1-вият ден през 4 часа 2-ия ден през 2...

  10. #35
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Честно казано това не го спазвам,сутрин закусвам в 10,обядвам в 13:00 и вечерям най-късно в 6 може да не е правилно,но на мен така ми е добре
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  11. #36
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Аха ама аз за по-добър и сигурен ефект ще я спазвам стриктно, та затова питам през 2, 3 и 4 ден г/д в колко часа да си правя храненията?

  12. #37
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Аз вече 5 ден съм на тази диета и съм приблизително -1 кг...
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  13. #38
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    А на въглехидратния ден за вечеря някой от посочените неща ли вечеря аз ядох торта,нямах търпение даже и сега ми е много зле
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  14. #39
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    billy то така си трябва за въглехидратния
    gabisita според мен твойто е най-добрият вариянт, защото после няма да ги върнеш толкова лесно а и е по-малка вероятността да ти овисне кожата.

  15. #40
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Седмица и 5 кг надолу.....Момичета, ще си съсипете здравето и организма. Хранете се разделно и толкова.

  16. #41
    Аз съм 2 ден на тази диета и съм -1 кг. , ама все пак не разбрах какво си похапвате през въглехидратния ден.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  17. #42
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Аз каквото пишеше в диетата за обяд малко спагети със сос,за вечеря торта но след това направих 100 коремни преси така че няма проблем
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  18. #43
    Аха.. искам да попитам много ли съм нарушила диетата ,защото преди малко хапнах половин ябълка... толкова ме болеше корема просто не издържах.
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  19. #44
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Разбира се, че не. В диетата е казано, че ако огладнееш можеш да хапнеш една ябълка, или да изпиеш чаша хладка вода.
    ЕДИТ: Ох, има ли някой който е одържал фронта до 29-тия ден. Сега съм се премерила и съм решила да го направя отново чак след водният ден. Дано да има ефект.

  20. #45
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Аз съм 2 ден на тази диета и съм -1 кг. , ама все пак не разбрах какво си похапвате през въглехидратния ден.
    Аз ядох на обяд малко спагети, а за вечера 2 бисквити..
    Ето ти идейки какво друго може да се яде:

    1. Пица със зеленчуци;
    2. Лазаня, без месо;
    3. Солен кекс със зеленчуци;
    4. Пица с лук и маслини;
    5. Спагети болонезе само с гъби;
    6. Питка с мед и орехи;
    7. Сладкиши;
    8. Юфка с гъби и доматен сос;
    9. Филийка със сладко;
    10. Лютеница;
    11. Тиквена баница и печена тиква;
    12. Палачинка с шоколад или сладко;
    13. Макарони със захар;
    14. Ядки;
    15. Торта.

    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от GabisiTa
    Цитирай Първоначално написано от uBeTy
    Аз съм 2 ден на тази диета и съм -1 кг. , ама все пак не разбрах какво си похапвате през въглехидратния ден.
    Аз ядох на обяд малко спагети, а за вечера 2 бисквити..
    Ето ти идейки какво друго може да се яде:

    1. Пица със зеленчуци;
    2. Лазаня, без месо;
    3. Солен кекс със зеленчуци;
    4. Пица с лук и маслини;
    5. Спагети болонезе само с гъби;
    6. Питка с мед и орехи;
    7. Сладкиши;
    8. Юфка с гъби и доматен сос;
    9. Филийка със сладко;
    10. Лютеница;
    11. Тиквена баница и печена тиква;
    12. Палачинка с шоколад или сладко;
    13. Макарони със захар;
    14. Ядки;
    15. Торта.

    Мм благодаря ти !
    Form is temporary, Glory is forever / Формата е моментна, а класата - вечна. (=

  22. #47
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    Не си налагайте диети сами!Консултирайте се с диетолог!

  23. #48
    Аватара на t1n4e7o
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    1 223
    А според вас в тази диета не може ли да се хапва вместо точно обяд и вечеря, да си хапваш през няколко часа, но по малко, защото аз понякога и през останалата част на деня огладнявам и .. а нали за закуска си остават двете плодчета и после към 12 малко царевица да речем, към 1-2 да си хапнеш няколко лъжички грах или боб и е така.. а не точно обяд и вечеря?

  24. #49
    Аватара на Mihailova
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    665
    Човешкият стомах смелва храната за около час и половина , два. Не можеш да ядеш през час , а за да ен огладняваш , след като се наобядваш към 12 / примерно / хапни плод към 15,16 часа.
    Envoi moi ! ;]

  25. #50
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Аз като гледах описанието на диетата, пише:
    При белтъчния ден между отделните хранения трябва да има 4 часа. В деня за бобови растения и варива, както и през въглехидратния ден-3 часа.
    По време на плодовия ден е необходимо да се консумират повече плодове, но трябва да се знае, че един вид плод се смята за едно хранене. Между отделните хранения може да има от 1 до 2 часа.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си