.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Много Важно Помощ

    zdraveite da vi zapoznaq s problema si nie sme 3ma priqteli zaedno sme ot 10 godini sega ediniqt ot nas stava pylnoleten i neznaem kakvo da mu podarim toi e mnogo delikaten kym podaqracite za 16tiqt mu podarihme 4uval s pukanki kroki i o6te 2 raboti za koito nqma da spomenavam i toi ne mu stana mn hubavo 6toto be6e 1 vid ebavka kym nego... no sega ve4e rabotata e seriozna golqmo mom4e e 100 kg visoko e 196 sm.. molq vi kajete kakvo e nai podhodq6toto ne6to za podaryk na 18 godi6no mom4e ot nai dobrite mu priqteli spored vas... mersi predvaritelno!
    Сладък ангел с непоносимо чувство за хумор
    алергичен към безперспективни хора...

  2. #2
    Аватара на freziq
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    281
    ми ти си го познаваш човека
    но часовника е хубав подарък
    ако се спрете на чосовник, когато му го подарите му искайте някакви стотинки(някакви суеверие е, че като се подарява часовник се дават стотинки)

  3. #3
    след като сте от 10 години заедно, не трябва ли вие да знаете той какво харесва
    пък и както каза вече е голямо момче, не е дете... може да го попитате какво иска да му купите.. така хем той ще е доволен, хем вие ще сте щастливи, че сте купили ТОЧНО това, което иска и на което ще се зарадва

  4. #4

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Щом сте "заедно" от 10 години трябва да знаеш какво да купиш. А и защо си мислиш, че вие сте му най-добрите приятели !? Защото ритате пред блока ли?
    Don't tell me what I can or can't do !

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    344
    еми да идеята с часовника е добра .. може скъп парфиум или някаква мъжка козметика .. питай го най-добре какво иска .. може да му дадете направо пари ... а той после квото иска да си вземе с тях ... вижте му хобито там ... аз не го знам къв човек е .. ако е някав маниак на тема футбол .. може да добавите и няква професионална топка или ако е маниак поо компютърни игри ... нещо от сорта ... знам сега че дадох доста детски примери .. и едва ли 18 годишен се занимава с игри .. но и такива хора има .. стига и вие сте го нападали че не познава приятеля си .. и на мен ми се е случвало да се колебая кфо да подарявам ...

  6. #6
    Senior Member Фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    софия
    Мнения
    135
    Цитирай Първоначално написано от Boyd
    Щом сте "заедно" от 10 години трябва да знаеш какво да купиш. А и защо си мислиш, че вие сте му най-добрите приятели !? Защото ритате пред блока ли?
    а ти що мислиш че не са? след като казва че са значи са!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    10 години не са малко за да не си го опознал и да не знаеш какво би му харесало.. пък ако толкова не можете да измислите съберете пари и му дайте той най добре знае от какво има нужда и в какво ще е най дорбе да ги инвистира.
    А щом става на 18 ще иска и шофьорски курс да кара.. така бихте могли да облекчите малко бюджета му .. особено с тая финансова криза която е настъпила в момента

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си