.
Отговор в тема
Страница 6 от 7 ПървиПърви ... 234567 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 169
  1. #126
    o.O

    ---

    иначе хейтмашийн е доста прав. аз лично не искам и няма да отрека холокоста, но е common sense, че жертвите са преувеличени. и тук си нямаме вземане-даване със загиналите и тяхното родово продължение в наши дни...говорим си за целенасочена политика, която не е ангелчето в цялата схема.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  2. #127
    Цитирай Първоначално написано от CheriHool
    Добре, че е гугъл, да ми обясни добре кво е тва холокост, че от вас нищо не разбрах.
    Черинке, защо не използваш стария акаунт?

  3. #128

  4. #129
    Голям фен Аватара на JUSTDNB
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    572
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Известни личности за евреите

    “Евреите имат ум само за зло, но да правят добро не умеят.” - пророк Йеремия, (Бибилия, Йер. 4:22)

    "Евреите не се смесват с другите народи и гледат на тях като на врагове." - Диорид, І в. сл. Хр.

    "Те презират всичко, което е свято за нас и правят онова, което предизвиква отвращение у нас."
    - Тацит, римски историк, І-ІІ в. сл. Хр.


    Мохамед: "Всички до един са мошеници."

    “Евреите се явяват заразена от чума, прокажена и опасна раса, която заслужава изкореняване още от деня на раждането.”
    Джордано Бруно, италиански астроном, учен и философ, 16 в.


    “Никога Слънцето не е огрявало народ по-кръвожаден и отмъстителен, който да лелее идеята за унищожение и задушаване на всички друговерци. Те душат и унищожават останалото население и на това основание се считат за богоизбран народ.” - Мартин Лутер, църковен реформатор – протестант.

    “По скоро дявола може да се насочи по пътя на добродетелите, отколкото евреин.” - Мартин Лутер.


    Волтер: "Тази малка нация не скрива своята ненавист към всички останали народи. Нейните представители са винаги жадни за чуждите богатства, подли при несполука и нахални при сполука."

    Мария Терезия, австрийска императрица, 18 в.:
    "Аз не познавам по-страшна чума за държавата от еврейското племе."

    Гьоте:

    "Те имат вяра, която благославя ограбването на чужденците."

    “Аз правя всичко, за да покажа моето презрение към тази най-подла нация в света. Евреите сa нация, способна на най-ужасни престъпления!”
    император Наполеон Бонапарт, (из негова реч в Сената през 1806 г.)


    Виктор Юго:

    "Към евреите се отнасят с отвращение. Но трябва да се признае, че те действително са отвратителни. Тях ги презират, защото са достойни за презрение."

    Бисмарк:

    "Натиснете само един евреин и от всички страни ще чуете вик."


    “В страна, където се заселят евреи, независимо от тяхното количество, те понижават морала и търговската честност, изолират себе си и не се поддават на асимилация. Те се присмиват на християнската религия, стараейки се да я подкопаят. Строят държава в държавата и в случай на опозиция се стремят смъртоносно да задушат страната във финансово отношение”
    - Бенджамин Франклин, (XVIII в.) – американски учен и държавник.

    “…Атеизмът (безбожието) е чифутска болест...”
    - Достоевски, писател


    “Евреите в целия свят разрушават патриотизма и здравите основи на държавата” - княз Мобучум Окума, японски учен и военен от XIX в.
    Всички народи се мразят помежду си, а всички заедно мразят евреите.
    Марк Твен


    Христо Ботев и Любен Каравелов често пишат за “великите еврейски царе на капитала”, които са извор на злото в света.

    Ботевите и Каравеловите издания (”Свобода”, “Независимост”, “Знаме”) бичуват “обрезаните и необрезани еврейски екселенсии”, “израилските барони” и “великите царе юдейски на капиталът”, Ротшилдите и барон Хирш и “чафутските вестници" “Нойе Фрайе Прессе” и “Пестер Лойд”, които пеят възторжени оди за султана. Посочват че тези “чафутски вестници” имат свои дописници и сред българските евреи.

    "Евреите са известни на сичкият свят не само със своята телесна, но и душевна нечистота.”
    Любен Каравелов


    „Тъй нагло Лорда с мирен вид
    свой взгляд министерски исказа,
    и като същий злобен жид
    към нази пълен бе с умраза,
    и тъй цинически, без стид очите на света замаза…
    ...
    О, Англио, защо ли днес
    бездушен жид те управлява?“.
    Иван Вазов - "Дизраели"


    "В тези железници се срещаш с безподобно отвратителни жидовски фигури, които, щом те подушат, че си българин, считат за непременна обязност да ти изкажат своето съчувствие към нашата политика, да похвалят гения на нашия народ и неговите водители, да пуснат някои псувни по адреса на нашите врагове и да ти поласкаят националното самолюбие чрез едно сравнение със сърбите... Ицик Цвиблман или Мойше Келенкопф да ти изказва братско съчувствие!... Да го цапнеш по разлигавената доброжелателска мутра!"
    Алеко Константинов - "До Чикаго и назад"

    “...Ако някъде в страната има нещо нередно (разбирай престъпление) – там положително ще намерите евреи...”
    - Хенри Форд, индустриалец, изобретател и издател
    Коментарите на Форд за Протоколите на ционските мъдреци

    "Убий евреина и бъди патриот."
    Хуан Перон, аржентински президент, съпруг на Евита Перон.

    “Луциферианството, масонството, ционизмът, болшевизмът и глобализацията са глави на едно и също чудовище – световното еврейство!”
    - Никола Николов, публицист


    “Евреите не могат да бъдат превъзпитани и не трябва да им се дава никаква власт.” - Борис Миронов, публицист - “За еврейския фашизъм”.

    "Твърде характерно явление е, че както простия народ, така и истински образованите хора са антисемити. Първите се подчиняват на естествения природен инстинкт на самосъхранение, вторите идват до същия извод по пътя на научното размишление. Между природните и научните юдофоби се намира достатъчно дебел слой юдофили. Тези посредствени хора не са преодолели бездната на мъдростта, но слабо асимилирания научен материал е заглушил в тях гласа на природата. Едни се подчиняват на лъжливи научни доктрини, втори - на верски догми, трети - от "страха ради юдейски", по едни или други морални и материални причини. Но всички тези хора трябва насила да заглушат в себе си от самия Творец вложения в тях антисемитизъм и природата жестоко им отмъщава за това с ръцете на същите евреи." - Георги Димитров, изследовател, първата половина на 20 в.

    “Евреите не са народ или нация, това е секта на потомствени дегенерати, която преди 4000 години била изгонена от халдейския град Ур. Очевидно евреите са били първата организация от дегенерати. Те били и първата масонска организация в света...” - проф. Григорий Климов, социолог и дипломат, живеещ в САЩ.

    “В следствие на кръвосмесителните бракове, “разрешени от религията" (Талмуда), еврейският народ се е изродил и представлява сбор от дегенерати (генетически увредени хора). Те биват три вида: полово извратени, с психически заболявания и с вродени дефекти. Най-злокачествените дегенерати са тези, при които трите вида увреждания се съчетават.” - проф. Григорий Климов


    В редица европейски езици думата “мошеник” (измамник, далавераджия, лъжец, който извлича облаги, крадец) е производна от популярното еврейски име Моше.



    всички тези хора ли са "луди",всички техни майки ли са еврейки или личния им лекар,та мразят толкова много евреите? това са великите личности на всички времена...


    Мисля,че никoй не е казал колко благородни,страхотни или перфектни са евреите - факт е,че това което прави Хитлер,който за мен си е бил болен мозък,е нещо,което никoй не заслужава ебати.Като се сетя за всички тези филми и кадри заснемани за да покажат какво всъщност представлява Холокоста,както и подробните описания на случващото се тогава и направо се ужасявам.Това,че са били алчни и дори злобни,не означава,че сега айде да ги подложим на геноцид и то по такъв жесток начин..пффф.Брутално е и наистина никoй не го заслужава
    Цитирай Първоначално написано от angellove
    Абе що няма тема "Скочих без бънджи от една скала. В момента падам. Ще ми стане ли нещо???"


  5. #130
    ^ усещам християнското в теб.

  6. #131
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    Абе колкото по скоро хората осъзнаят че те са зло още 15 век Торквемада го е осъзнал, не е нужно да ги избиваме а просто да следваме неговият план и ще се отървем от тях

  7. #132
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Jesus
    Абе колкото по скоро хората осъзнаят че те са зло още 15 век Торквемада го е осъзнал, не е нужно да ги избиваме а просто да следваме неговият план и ще се отървем от тях

    Който план е ?? !
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  8. #133
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    е напиши му името в интернет и ще разбереш де, той прави спасява иЗпания

  9. #134
    Твърдо против Хитлер и всякакви такива луди идеи.

    И въобще: Какво като е друг цвят на кожата? Какво, като е друг етнос?
    Нас когато са ни избивали по време на туското робство, да кажем... ако имаше днес хора, които подкрепят тази идея, ако имаше такива, които да кажат: "Правилно."; щяхме ли да говорим така?!
    Тези хора са имали семейства, деца, съдба, живот, защо трябва някакъв луд да ги избива?
    Не е нормално, няма как да го подкрепя.
    виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
    поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
    с протегнати стъпала
    и шалове
    обсипани с ориенталски фалшиви монети.

  10. #135
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Цитирай Първоначално написано от GbSy
    И въобще: Какво като е друг цвят на кожата?
    http://www.vbox7.com/play:7f116e30 не се сдържах просто
    .!.

  11. #136
    Ебати якото бебе. <33333333
    виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
    поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
    с протегнати стъпала
    и шалове
    обсипани с ориенталски фалшиви монети.

  12. #137
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    шото не са му дали кинти да си направи танкове и армия
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  13. #138
    Цитирай Първоначално написано от GbSy
    Твърдо против Хитлер и всякакви такива луди идеи.

    И въобще: Какво като е друг цвят на кожата? Какво, като е друг етнос?
    Нас когато са ни избивали по време на туското робство, да кажем... ако имаше днес хора, които подкрепят тази идея, ако имаше такива, които да кажат: "Правилно."; щяхме ли да говорим така?!
    Тези хора са имали семейства, деца, съдба, живот, защо трябва някакъв луд да ги избива?
    Не е нормално, няма как да го подкрепя.
    да, бе, да, бе, така е, да знаеш.
    Онея резаци са си викали "Много погрешно постъпваме", да, да, даааааа.
    Евала за мнението ти! Поклон!

  14. #139
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    Абе тука не става толкова на въпрос за цвета
    ами .. евреите са били голяма заплаха за неговия режим
    и именно защото те са били комунисти ...
    Не е била насочена тази омраза спрямо всички евреи
    ... човека ,заради ,който му е бил връчен Железен кръст I степен
    е евреин ... де да знам .. поне според мен ... това ,което се е
    случило е било само в/у евреи ,които са били пречка ...

  15. #140
    Цитирай Първоначално написано от CheriHool
    Цитирай Първоначално написано от GbSy
    Твърдо против Хитлер и всякакви такива луди идеи.

    И въобще: Какво като е друг цвят на кожата? Какво, като е друг етнос?
    Нас когато са ни избивали по време на туското робство, да кажем... ако имаше днес хора, които подкрепят тази идея, ако имаше такива, които да кажат: "Правилно."; щяхме ли да говорим така?!
    Тези хора са имали семейства, деца, съдба, живот, защо трябва някакъв луд да ги избива?
    Не е нормално, няма как да го подкрепя.
    да, бе, да, бе, така е, да знаеш.
    Онея резаци са си викали "Много погрешно постъпваме", да, да, даааааа.
    Евала за мнението ти! Поклон!

    Ирония? Сарказъм?
    Изказвам мнение, к'во/
    виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
    поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
    с протегнати стъпала
    и шалове
    обсипани с ориенталски фалшиви монети.

  16. #141

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Не се ли замисляте, че това малко или много прилича на историята с Баташкото клане и германците, които казват, че е измислица?

  17. #142
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    o.O

    ---

    иначе хейтмашийн е доста прав. аз лично не искам и няма да отрека холокоста, но е common sense, че жертвите са преувеличени. и тук си нямаме вземане-даване със загиналите и тяхното родово продължение в наши дни...говорим си за целенасочена политика, която не е ангелчето в цялата схема.
    Oops... he did it again.

    Изказване тип фурнаджийска лопата.
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  18. #143
    eggзплейн
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  19. #144

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Цитирай Първоначално написано от AntiZionism
    Цитирай Първоначално написано от UnaBletoLoVeU
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Не се ли замисляте, че това малко или много прилича на историята с Баташкото клане и германците, които казват, че е измислица?
    Не , защото за Баташкото клане няма закони докато ако си осмелиш да се усъмниш във холокоста над евреите веднага те вкарват във затвора!
    Какво променят законите?! Дали е имало Холокост си е истина или лъжа, независеща от някакви си там измислени закони.

  20. #145
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    UnaBletoLoVeU тва беше поста
    .!.

  21. #146
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    eggзплейн
    Изказваш се без да казваш нищо съществено и стремейки се да се харесаш и на двете спорещи страни. Никога не заемаш твърда позиция. Ако подкрепиш "нацистите", ще те храни половината форум. Ако подкрепиш "толерантните", ще те храни другата половина.

    А ти искаш да се харесаш на всички.
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  22. #147
    уау,

    какво, да кажа "спасете евреите" или "унищожете евреите"? задължително ли е всичко живо да е виновно, че да се утрепе? или пък наистина няма ционистко движение, че да няма изопачаващи факти относно холокоста.

    бърн ми, някак.

    аз съм ви оставил вас си да спорите, само казах, че е глупаво да твърдите, че циклон б няма влияние и е само инсектицидче. щото цианидчето не е от най-потребителолюбящите.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  23. #148
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    аз съм ви оставил вас си да спорите, само казах, че е глупаво да твърдите, че циклон б няма влияние и е само инсектицидче. щото цианидчето не е от най-потребителолюбящите.
    Един приятел ходил да му прочистват нещо дихателните пътища и на машината имало кутии с надписи Циклон-Б..пича се беше яко уплашил че щяли да го трепят

  24. #149
    е...ама важно е и как е разредено /мисля/

    бе слаб съм по химия, за да знам някакви по-големи подробности,

    обаче доколкото си спомням, ОНЗИ циклон не е бил от най-разпръснатите по отношение на цианид :п
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  25. #150
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    аз съм ви оставил вас си да спорите, само казах, че е глупаво да твърдите, че циклон б няма влияние и е само инсектицидче. щото цианидчето не е от най-потребителолюбящите.
    Един приятел ходил да му прочистват нещо дихателните пътища и на машината имало кутии с надписи Циклон-Б..пича се беше яко уплашил че щяли да го трепят
    Aз писах за това.

    Циклон Б в никакъв случай не е боен газ. Ако се целеше избиване на хора с газ - газът щеше да бъде друг. Не за изпозлване в селското стопанство, обезпаразитяване и прочие.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си