.
Отговор в тема
Страница 5 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 169
  1. #101
    циклон б =>

    цианид.

    неразреден, пичове. ако ще и слон да си, цъкнат ли ти го, блокира ти НАПЪЛНО дихателните клетки. знаем на какво е еквивалент това.

    иначе си спорете, мен ми е интересно. но циклон б не е райд в миналото, само.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  2. #102
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Не знам такова нещо.
    Ти май май нищо не знаеш, ама нали трябва да си защитиш еврейското приятелче...
    Знам много. Чела съм много. Имах 10 листа доклад за това. Чела съм Ремарк. Учила съм достатъчно. Ходила съм там (в Бухенвалд-концентрационнен лагер). И от двама ни ти си този, който развива философски теорий. Аз давам факти.
    Фактите ти не са никакви факти, защото си ги взела от фалшифицираната конвенционална литература и медия.

    Концентрационни лагери са правили колониалните империи, комунистите, нацистите, военните хунти в Южна Америка и всякакви авторитарни режими. Ама лошите нацисти разбира се трябва да са най-виновни.
    Фактите ми са истински, защото:
    1. Въпросните доказателства (чантата с човешка кожа, снимките и тн) са музейни забележителности и всеки заинтригуван може да ги види.
    2. Тези лагери съществуват и в тях има и газови камери и крематориуми. Посети някой ден Бухенвалд, Дахау или Аушвиц.
    3. Циклон Б е нервно-паралитичен газ и не се пуска ей тъй за да се махнат бактерий (бтв откъде ви дойде, че с газ се обезпаразитява!!!???)
    4. За 60 години тоя газ е изчезнал 100 пъти, за да го намериш вътре.
    5. Има хора, които още помнят, имат номера на ръцете и белези.
    А ти какво даваш за доказателство? Теория, че като е забранено да твърдиш, че няма холокост, значи не е имало, а това е гузност!!? Философско-психологически разсъждения на човек без капка информация. Разбира се, не целя да те обидя.
    Без така наречените философско-психологически разсъждения информацията, която имаш е едно нищо. Необработена, неанализирана информация, която няма как да знаеш дали не е подправена. Ти вадиш доказателства, ние вадим доказателства. На едната от страните доказателствата са погрешно интерпретирани, преувеличени или направо фалшифицирани. Как да знаем на коя? Проклетите философско-психологически разсъждения на "човек без капка информация". Човек с капка информация и мозък има много повече от човек с тонове информация, за която не мисли критично.

    Твоята "информация" е все едно да правиш проучване за спазването на човешките права и свободата на словото по време на комунизма от... литература публикувана по време на комунизма.
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  3. #103
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Zyklon B was originally developed as a cyanide-based insecticide in the 1920s by Dr. Fritz Haber, a world-renowned chemist and recipient of the 1918 Nobel Prize in Chemistry for his discovery of a method for the synthesis of ammonia (see Haber Process). Haber fled Germany in 1933 due to his Jewish ancestry (he died of heart failure one year later).

    By early 1942, Zyklon B had been selected by the Nazi Regime as the preferred extermination tool at both the Auschwitz-Birkenau and Majdanek extermination camps during the Holocaust. The chemical claimed the lives of roughly 1.2 million people at these camps.

  4. #104
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Не знам такова нещо.
    Ти май май нищо не знаеш, ама нали трябва да си защитиш еврейското приятелче...
    Знам много. Чела съм много. Имах 10 листа доклад за това. Чела съм Ремарк. Учила съм достатъчно. Ходила съм там (в Бухенвалд-концентрационнен лагер). И от двама ни ти си този, който развива философски теорий. Аз давам факти.
    Фактите ти не са никакви факти, защото си ги взела от фалшифицираната конвенционална литература и медия.

    Концентрационни лагери са правили колониалните империи, комунистите, нацистите, военните хунти в Южна Америка и всякакви авторитарни режими. Ама лошите нацисти разбира се трябва да са най-виновни.
    Фактите ми са истински, защото:
    1. Въпросните доказателства (чантата с човешка кожа, снимките и тн) са музейни забележителности и всеки заинтригуван може да ги види.
    2. Тези лагери съществуват и в тях има и газови камери и крематориуми. Посети някой ден Бухенвалд, Дахау или Аушвиц.
    3. Циклон Б е нервно-паралитичен газ и не се пуска ей тъй за да се махнат бактерий (бтв откъде ви дойде, че с газ се обезпаразитява!!!???)
    4. За 60 години тоя газ е изчезнал 100 пъти, за да го намериш вътре.
    5. Има хора, които още помнят, имат номера на ръцете и белези.
    А ти какво даваш за доказателство? Теория, че като е забранено да твърдиш, че няма холокост, значи не е имало, а това е гузност!!? Философско-психологически разсъждения на човек без капка информация. Разбира се, не целя да те обидя.
    Била съм в Дахау.

    Циклон Б не е нервно-паралитичен газ.

  5. #105
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    PainMonopoly, както казах, едно е факти. Друго е разсъждения. И моля те, поразрови се. Не става въпрос за литература, която би могла да бъде подправена. Става въпрос за доказателства, за материални доказателства. За снимки, останки от убитите, златните им зъби още се пазят. БИЛА СЪМ ТАМ.
    А твоето е предразсъдък.

  6. #106
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Zyklon B was originally developed as a cyanide-based insecticide in the 1920s by Dr. Fritz Haber, a world-renowned chemist and recipient of the 1918 Nobel Prize in Chemistry for his discovery of a method for the synthesis of ammonia (see Haber Process). Haber fled Germany in 1933 due to his Jewish ancestry (he died of heart failure one year later).

    By early 1942, Zyklon B had been selected by the Nazi Regime as the preferred extermination tool at both the Auschwitz-Birkenau and Majdanek extermination camps during the Holocaust. The chemical claimed the lives of roughly 1.2 million people at these camps.
    ^^, Pliok0019
    А бтв, откога циановодорода не е отровен?

  7. #107
    Аватара на waaaagh
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    На Предника на Географията
    Мнения
    293
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Не е нервно-паралитичен газ. Този газ дори се използва за дизенфекция на дихателните пътища, както и повърхностна дезинфекция на дрехите и кожата.
    Казваш факти, да, но грешни.
    А ти явно не знаеш химияя
    Циановодородът е бойно отровно вещество, а Циклон Б се състои от циановодород, стабилизатор, тъй като при концентрация 5,6% с въздух е експлозивен, и от ароматно съединение, тъй като циановодорода има слаба лешникова миризма,която не може да бъде осетена от всички хора. Я сега ми кажи коя от тези 3 части се използва за дезинфекция и ми кажи би ли се заляла с това нещо за да се дезинфекцираш.
    Огромна картинка!

    .: machoka :.

    Ама картинката даваше много добър съвет-нормално да е голяма

  8. #108
    Цитирай Първоначално написано от waaaagh
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Не е нервно-паралитичен газ. Този газ дори се използва за дизенфекция на дихателните пътища, както и повърхностна дезинфекция на дрехите и кожата.
    Казваш факти, да, но грешни.
    А ти явно не знаеш химияя
    Циановодородът е бойно отровно вещество, а Циклон Б се състои от циановодород, стабилизатор, тъй като при концентрация 5,6% с въздух е експлозивен, и от ароматно съединение, тъй като циановодорода има слаба лешникова миризма,която не може да бъде осетена от всички хора. Я сега ми кажи коя от тези 3 части се използва за дезинфекция и ми кажи би ли се заляла с това нещо за да се дезинфекцираш.
    Пхаха вие намерихте с коя да спорите...няма толкова просто момиче !
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  9. #109
    аз пък грам не цепя от химия и ми звучи мн правдоподобно

  10. #110
    Цитирай Първоначално написано от waaaagh
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Не е нервно-паралитичен газ. Този газ дори се използва за дизенфекция на дихателните пътища, както и повърхностна дезинфекция на дрехите и кожата.
    Казваш факти, да, но грешни.
    А ти явно не знаеш химияя
    Циановодородът е бойно отровно вещество, а Циклон Б се състои от циановодород, стабилизатор, тъй като при концентрация 5,6% с въздух е експлозивен, и от ароматно съединение, тъй като циановодорода има слаба лешникова миризма,която не може да бъде осетена от всички хора. Я сега ми кажи коя от тези 3 части се използва за дезинфекция и ми кажи би ли се заляла с това нещо за да се дезинфекцираш.
    Лека поправка, ако позволиш - миризмата е бадемова...
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  11. #111
    Аватара на Jesus
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Инкогнито
    Мнения
    4 074
    pliok ме разби на conquiztador така че наистина няма смисъл да се спори с нея адски е интелигентна :С

  12. #112
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от Bellatrix
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Цитирай Първоначално написано от waaaagh
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly
    Така наречените хора имат свойството да умират поради най-различни причини, например болести, преумора, стрес, недохранване.

    А относно това дали са малко... цивилните германци, които са загинали са между 1,5 и 3 милиона - доста по-сериозна цифра. Защо тогава не говорим за холокост срещу германците?
    6 милиона са по-сериозна цифра между другото. А и едно е да имаш шанс да оцелееш при бомбардировка, да имаш шанс евентуално да се скриеш или да избягаш някъде, а съвсем друго е насилствено да те наврат в лагер и да те убият там просто ей така-заради идеята. Щото си евреин. Не си им враг, не се биеш с тях, не им изнасилваш жените, нямаш специални политически интереси, просто си евреин. За това му се вика холокост.
    Дали всички цивилни германци са били със "специални политически интереси", дали имаш шанс да избягаш при всяка бомбардировка, да излизаш от горяща сграда всеки ът жив?

    А защо евреите са говорили, за 2 милиона загинали в Холокоста чак до края на 50те години?!
    Не знам такова нещо. Винаги цифрата си е била 6 милиона.
    И пак ще попитам: Откъде накъде Циклон Б се е ползвал за селски култури при положение, че е нервно паралитичен газ? Насекомите ли ще парализираш?
    ти или си психично-болна или си еврейка/комунистка/рускиня.

    НОРМАЛЕН ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА ЗАЩИТАВА ЕВРЕИТЕ.


    интересно как са убити в тия лагери 6 милиона евреи като в цяла Европа е имало 5,5мил,от които милиони оцеляват,други умират от болести,старост и т.н. някои дори от съюзническите бомбардировки. реалната цифра е под 1 милион,дори да не е 200хил. е да речем 600,което пак е нищо на фона на милионите измрели германци,руснаци,поляци и т.н... защо само за евреите се говори ми е интересно?! съвсем умишлено е,това се нарича КОНСПИРАЦИЯ. конц. лагери е имало и в Русия,в Щатите и къде ли още не... защо се говори само за тези на нацистите? КОНСПИРАЦИЯ,с която създадоха своя собствена държава на чужда територия,без пролята кръв и битки,с измаза,с ДАЛАВЕРА,МОШЕничество (от популярното еврейско име Моше)... такива са те,такива са били винаги,със смъртта на само един от тях създадоха религия,със смъртта на няколкостотин хиляди си направиха и държава... всички злини на съвременния свят до голяма степен са тяхно дело,а Хитлер го е осъзнал много преди да се случат,още когато са били в зародиш,дето се вика...

    толкова сте заблудени от еврейската пропаганда,че не виждате с отворени очи!
    Брей, един път да съм съгласен с тебе....
    Броя на загиналите в лагерите е безумно преувеличен.
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  13. #113
    http://www.nsdap.biz/bulgarisch/bul127.htm
    21. Каква изгода имат евреите днес от историята с Холокоста?

    Това предпазва евреите от всякакви критики. Като един вид нова религия тази история осигурява емоционална връзка между евреите и техните водачи. Това е мощно средство в еврейските финансови кампании и се използва за оправдаване на американската помощ за Израел.





    изводът : 6 000 000 - 5 700 000 = 300 000

  14. #114
    Стига глупости, вземете изгледайте филма "1/3 от Холокоста", на английски е, няма субове (мисля) направо си го дръпнете от сайта му.Там ще разберете, колко смешно е да се твърди, че има.... избити джедаи от ситите.Това са били просто трудови лагери.
    При все, че в твърденията на евреите, пръскат с Циклон Б, а след 5 минути влизат без противогази да изнасят труповете.Абе, въобще, всичките "доказателства" са пълни простотии.
    Изгледайте филма.Не е малък, той е на части от по кратки клипчета.
    Чак тогава ще отговарям на разни нервни неаргументирани възклицания.

    Я да взема да ви дам линк...
    http://www.holocaustdenialvideos.com...holocaust.html

    Радвайте се и дори се смейте, щото на места имаше даже ирония и сарказъм.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  15. #115
    Търсиш едно, намираш друго...

    Едно ви питах, друго научих.

    Само не разбрах мачока коя теза защитава, и ще ми е интересно да разбера.


    Малко ме объркахте, щото 10 човека спорите помежду си в различни групичка, сливате се, цитирате се, ама схващам горе-долу къде кво,що.

  16. #116
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Сънувах Хитлер .. сериозно ..
    повече в тая тема няма да чета
    .!.

  17. #117
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    http://wiki.majorityrights.com/_medi...ed_cross_2.jpg
    Ето ви доклада на Червения Кръст за жертвите от 'холокоста'..
    Освен това се казва че почти 2/3 от жертвите са следствие на епидемии и глад..

  18. #118
    Аватара на Bellatrix
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Paradise
    Мнения
    2 409
    Цитирай Първоначално написано от CheriHool
    Търсиш едно, нмираш друго...

    Едно ви питах, друго научих.

    Само не разбрах мачока коя теза защитава, и ще ми е интересно да разбера.


    Малко е объркахте, щото 10 човека спорите помежду си в различни групичка, сливате се, цитирате се, ама схващам горе-долу къде кво,що.
    Мачока защити нас с waaagh (че Холкост е имало), а по твоят въпрос...
    Предполагам, че за повечето неща няма рационални обяснения. Веероятно някой евреин му е направил нещо някога. Може и наистина просто да е завиждал. Може дори да е защото не е приет в Художествената (макар че не е бил приет, защото е рисувал само сгради, а там се е искало портрет, не защото евреите са го прецакали)... Има доста теории. Аз подкрепям първата: че някой еврейн му е направил нещо.

  19. #119
    Факта, които спомена PainMonopoly (забраната за отричане на Холокоста, в определени страни), е достатъчно показателен, както и още куп неща, които бяха изписани в тая тема.

    Стига с тия "морални възлгеди", които не ви дават да изразите подобно отрицателно мнение.

  20. #120
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Мноо ясно ! Някой евреин му е изял баничката като малък и затва е решил да ги избие всичките..звучи логично

  21. #121
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от CheriHool
    Търсиш едно, нмираш друго...

    Едно ви питах, друго научих.

    Само не разбрах мачока коя теза защитава, и ще ми е интересно да разбера.


    Малко е объркахте, щото 10 човека спорите помежду си в различни групичка, сливате се, цитирате се, ама схващам горе-долу къде кво,що.
    Мненията на мен и PainMonopoly, са тези, подкрепени с факти за истината за холокоста, а не просто филсофски речи за правото на живот за хората. Именно за това ни подкрепиха толкова хора.

    Иначе - добра дискусия се получи. Напоследък не бях виждала такива.

  22. #122
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    ти или си психично-болна или си еврейка/комунистка/рускиня.

    НОРМАЛЕН ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА ЗАЩИТАВА ЕВРЕИТЕ.

  23. #123
    Bellatrix прочетох подробно всичко което сте писали до момента, и искренно съжалявам , че не съм видял темата по-рано...както и да е, от дотук написаното от теб оставам с впечатление, че ти си виждала факти показани само от едната страна, страната на тези които защитават холокоста.Ами толкова ли те е страх да погледнеш какво мислят ревизионистите които твърдят обратното ? Страх те е да видиш истината ли ? Учуди ме като каза, че не си чувала за забраната да се отрича холокоста в определени страни! Ти виждаш само тези факти които са ти изгодни, които защитават твоето мнение.А и никой тук не твърди , че е НЯМАЛО холокост, просто говорим за едно огромно , ненормално ПРЕУВЕЛИЧАВАНЕ! Предполагам знаеш колко много други народи са преживявали гонения и геноцид, включително и нашият. Защо за всички тях всеки може да изказва своите твърдения, позволено е да се подлагат на съмнения, но за ЕВРЕЙСКИЯТ холокост не е позволено да се гъкне !? Ще ти дам примери -

    Във Европа само заради това че го отричаха някои хора са във затвора а други си замълчаха да не ги последват….примери ти давам…
    Герд Хонзик-издател на 3 книги, Присъда невинен за Хитлер и 33 свидетели против лъжата за газовите камери.
    Ханс Шмит-Американец осъден в Германия.
    Ингрид Векерт-Преследвна ,осъдена и глобена.
    Дъг Кристи-защитил е хора които отричаха холокоста.
    Юрген Ригер-пребит,колата му е взривена а кариерата провалена.
    Ернест Цюндел и Силвия Щолс също преследвани и осъдени.
    Дейвид Ървинг-Най известния историк за ВСВ. Британският историк Дейвид Ървинг - http://www.fpp.co.uk - беше примамен чрез операция на спецслужби във Виена през ноември миналата година и арестуван по обвинение в “отричане на “холокоста”" за негови две лекции в същата държава през 1989 г., на които той е изразил съмнение в мащабите и средствата в избиването на евреите през ВСВ, и то по закон, приет през 1992 г. Понастоящем Ървинг дължи повече от 1 милион британски паунда, заради загубени дела, свързани с отричането на холокоста.
    Според различни оценки, той е един от най-сериозните изследователи на Втората световна война. През 1977 г. написва книгата “Войната на Хитлер”, в която разглежда най-унищожителната война в историята на човечеството, от гледната точка на Адолф Хитлер и национал-социалистите. Ървинг е интервюирал, членове на кабинета на Хитлер и е имал достъп до непубликувани документи на национал-социалисткия режим. По какъв начин мнението на Ървинг наранява обществото, за да трябва той да бъден наказан със затвор, при условие, че в много случаи убийци се отърват без присъди? Самия Ървинг нарече присъдата “нелепа” и нарушаване на човешките права.
    Ричард Харууд- автор на книгата “Лъжата за шестте милиона”
    Робер Форисон- Французин. През 1989 г. „антифашистите” показаха с какви „силни” аргументи разполагат. Трима биячи от групата „Синове на еврейската памет” нападнаха Форисон при една разходка, пребивайки го полумъртъв.
    Вилхелм Щеглих-адвокат, автор на книгата „Мита Аушвиц”, бе съкратена пенсията и отнета докторската титла.
    Американецът Артур Бутц - водещ ревизионист-изследовател, от 1979 г. насам бива постоянно преследван. Той загуби мястото си на професор по френска литература и текстуална критика в университета в Лион, уж, защото университетът не можел да гарантира сигурността му. Преса, радио и телевизия го заливат с мръсотия и не отпечатват неговите опровержения, съдилищата го осъждат на високи глоби, за
    да го разорят финансово, а семейството му живее в постоянен тормоз и страх. Публикува през 1979г. книгата “Мастификадия на XX век”
    Франсоа Дюпра, който бе хвърлен във въздуха с бомба, поставена в автомобила му.
    Пол Расиние - БИВШ лагерист във Бухенвалд.
    Ричард Уилямсон - английски Епископ, по Шведска телевизия в интервю, казвайки, че историческите доказателства са изрично против 6 мил. евреи обгазени и убити.
    Ватиканският говорител отрича, че Ватиканът споделя вижданията на епископ Уилямсън http://www.xnetbg.com/new/forum/inde...c,1052.90.html (последният пост)
    Валтер Занинг, който в своето епохално изследване „Изчезването на източноевропейските евреи”, така добре се позовава предимно на еврейски и съюзнически източници, посочва несравнимо по-ниско число. Множество, стотици хиляди, може би до един милион евреи са измрели предимно от епидемии и изтощение в гетата и лагерите, станали ли са жертви на военни действия и военни престъпления, извършени от оперативните групи, или са умрели при погроми.
    Хорст Малер- “Холокост никога не е имал В интернет Малер е публикувал редица статии, в които се отрича да е имало геноцид над еврейския народ.о. Това е най-голямата лъжа в историята.”
    Вилхелм Щеглих – публикува „Митът за Освиенцим” , кадето разкри неустойчивостта на създадената за този лагер представа.
    Фредрик Тьобен - Заради опровергаването на „Холокоста” чрез филма Judea Declares War on Germany /24.03.1933/ той е арестуван от ционистко окупационно правителство (ЦОП; англ. ZOG) в Австрия и хвърлен в затвора.
    Роже Гароди - Идеологът на Френската комунистическа партия и бивш концлагерист днес издава книги, в които опровергава Холокоста. Във Франция излезе новата книга на Роже Гароди “Основополагащи митове на израелската политика”, разобличаваща мита за “Холокоста”, което предизвика диво озлобление в ционистките кръгове.

    Както ясно виждаш не всички са от Nationaldemokratische Partei Deutschlands партия ! И твойто твърдение си е направо смехотворно .

    И друго , ревизионистката литература отдавна е скрита от света , може би унищожена дори . И във интернета не може никой да намери огромните количества от първите ревизионисти разкрития прикрепени със непоклатими факти и доказателства за несъществуването на геноцида.
    Аз не мога да си обясня при толкова много доказателства как има хора които още вярват , едно от тях за мене е че има закони за защита на холокоста !
    Не щем Mаc Donalds,не щем KFC ,не искаме вашите шибани храни!!! Дайте ни кръчми ,народни механи и в тях да си ходим с български жени!!!

  24. #124
    Абсолютно съм съгласен с H8MACHINE. Ако опровергая холо$та следва затвор, защо? Защо, Белатрикс? Това е в разрез с демократичните правила и принципи. Къде е свободата на словото, с каква цел бива потъпкано то? Явно на чифутите не им изнася.
    Моля те, мачок, не трий това мнение, знам че Ирена Кръстева е купила форума.

  25. #125
    Добре, че е гугъл, да ми обясни добре кво е тва холокост, че от вас нищо не разбрах.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си