.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Paolo Botticelli - Велико Търново

    Здравейте, има възможност да посетя Велико Търново и се чудя има ли наистина магазин на Paolo Botticelli там.Предлагат ли се повечето от моделите от сайта и как е качеството
    Кои други магазини бихте ми пръпоръчалите/ също да попитам в мола има ли нещо интересно,цените как са
    м е р с и

  2. #2
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Аз ходих в магазина в София и да ти кажа много са изкуствени нещата..
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  3. #3
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Има магазин Паоло Ботичели. Аз доста време го търсих и накрая го видях случайно, докато минавахме с колата от там - вече беше малко късно, защото си купих каквито обувки ми трябваха - евентуално ще отида след месец-два Обувките ми харесват на външен вид, но не знам колко са качествени.
    Не знам доколко познаваш града, но ще се опитам да ти обясня къде се намира: като тръгнеш от ГУМ (търговски център "Европа") към Царевец, някъде по тои тротоар е. Близо е до хотел "Панорама" (май така се казваше... един червен ) Ако не се лъжа, отгоре пишеше Paolo Botichelli с големи букви, така че надали ще го подминеш.

  4. #4
    има богат избор от обувки, аз си купих скоро едни от там..дано издържат по-дълго ии не е лошо да го посетиш а за Мола не съм ходила скоро,понякога има намаления на обувки иначе са скъпички
    КоГаТо Си На рЪбА,КрАчКаТа нАпРЕд нЕ е АлТеРнаТиВа..!!!


  5. #5
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от PepElqShKaAa
    има богат избор от обувки, аз си купих скоро едни от там..дано издържат по-дълго ии не е лошо да го посетиш а за Мола не съм ходила скоро,понякога има намаления на обувки иначе са скъпички
    В мола в Търново сега не са толкова скъпи обувките. Има един голям магазин за обувки, където има на всякакви цени - и по 20 лева, и по 120. А в другия, който е по-малък, са на прилични цени. Преди бяха по-скъпи обувките, но сега явно цените са паднали.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от PepElqShKaAa
    има богат избор от обувки, аз си купих скоро едни от там..дано издържат по-дълго ии не е лошо да го посетиш а за Мола не съм ходила скоро,понякога има намаления на обувки иначе са скъпички
    В мола в Търново сега не са толкова скъпи обувките. Има един голям магазин за обувки, където има на всякакви цени - и по 20 лева, и по 120. А в другия, който е по-малък, са на прилични цени. Преди бяха по-скъпи обувките, но сега явно цените са паднали.
    ами може както казах не съм ходила скоро :P
    КоГаТо Си На рЪбА,КрАчКаТа нАпРЕд нЕ е АлТеРнаТиВа..!!!


  7. #7
    Доста хубави неща имат,да. Аз си харесах мноого едни обувчици,такива сандалки с токче,ама имаше само 36 номер.

  8. #8
    Обувките на Паоло Ботичели с много късмет могат да те изкарат един сезон. Но колкото и да успеят, на тези цени, на които са вече, не е фатално. За 40лв обувки няма да те е яд. Иначе има симпатични неща. И аз си взех вчера едни от там. И всичко, което го има в сайта, го има и в магазините. (Но не съм ходила до Велико Търново де.) В краен случай най-много да няма номерация от някой модел, което е нормално, защото толкова масов магазин е станал. Всички се изсипват там. А едно време беше такава мода да имаш обувки от Паоло Ботичели.

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    Ами Паоло Ботичели го обясниха къде е.Иначе в мола има магазини на Леонардо,Тенденз(маи за тях говореше Sissy90).По-хубави магазини-Geox и някакви други на които не им знам имената,но са на последния етаж.(бай дъ уей от Леонардо по-добре не си купувай обувки.Адски са некачествени...големи боклуци).Тенденз бива,по-добре са от Леонардо,БГ обувки.Geox за мен са доста по-добри,но особено във Търново няма голямо разнообразие на модели(не е като в Германия).За кецове има един спортен магазин от задния вход на мола които е към кино Арена,продават Том Тейлър.А има Miss Sixty,обаче по-добре не си купуваи техни неща точно от мола,по-добре от другия им магазин(има по-малка надценка..доста по-малка)тои е точно където е Гум до магазина на Eden,тои е във едно като тунелче(не ме бива в обясненията)има магазин на Kensol ако не се лъжа.Та там има хубави обувки.Има Хот Спот там също може да си намериш нещо хубаво.Има един магазин на 3-я етаж пак(тои е последен там има най-хубави неща поне откъм обувки ) във който продавт кецове,май Саботаж се казваше ама не съм 100% сигурна.Просто пообиколи.Други хубави магазини са на Далис пак по-нататък от Гум,след него следва Hush Puppies,преди тях има магазин на Gianni.В Гум има един мгазин за обувки,тои не е като влезеш във самия търговски център ами отпред.Има и на Pepe Jeans там.

  10. #10
    незнам обаче преди 1 месец там беше " приказка " направи се нагледах на цветове ... ама каквито са там такива са и в мола
    [!][!][!] My heart really hurts..I think you broke it ! Thank you [!][!][!]

    Аз съм тази, с която невъзможното става възможно ..

    My Smile is My Style

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от sweetsunshine
    .А има Miss Sixty,обаче по-добре не си купуваи техни неща точно от мола,по-добре от другия им магазин(има по-малка надценка..доста по-малка)
    Така е защото е outlet.

  12. #12
    Goddess Мега фен Аватара на LovEsIckk
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Навсякъде, по всяко време
    Мнения
    4 886
    Магазина е срещу старите хали.
    Иначе моите обувки които си взех преди има няма месец вече издадоха багажа Нямам думи

  13. #13
    Повече от фен Аватара на plamka
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    499
    В сайта им пише, че има. Аз преди окло месец си взех от там http://www.paolobotticelli.com/bg/pr...622/index.html розовите. Стоят страхотно, особено с тесни дънки. Има много хубави модел, направо ми се завъртя главата като отидох там, а и чантите са много хубави.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си