.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    321

    Свинска мас

    Чела съм че свинската мас помага за стрии и целулит.Купих си обаче като я помирисах...нямате си и идея как мирише Чела съм и че някои хора я обварявали с розова вода за да не мирише.Как да я обваря,че е толкова гадна миризмата

  2. #2
    Супер фен Аватара на gabri3lla
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 582

    Re: Свинска мас

    Да и аз съм чувала, че помага. За това, което питаш незнам как става, но питай някой по - възрастен от роднините ти. Би трябвало да знаят.

    Дайте ни шанс да сбъднем мечтите си. Дайте ни шанс да изживеем дните си. Шофирайте разумно.

  3. #3
    Спорта му е майката на тоя целулит

  4. #4
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Аз съм чувала,че и се слага ванилия за да мирише на хубава, но все пак ..не знам
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  5. #5
    Бабини глупости,ти ако не спортуваш няма какво да ти помогне

  6. #6
    Абе не се мъчи с тая свинска мас .. като си представих как се мажеш с нея настръхнах цялата Моя съвет е да си купиш нещо по съвременно, да пиеш повече течности и да не ядеш много мазни храни и повечко бягане и коремни преси ..

  7. #7
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    ^ ох, като каза това за настръхването и на мен ми звучи някакво доста гнусно и мазно ..
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  8. #8
    ае бе, кво се дърпате
    във вашите любими скъпи козметики има животинска сперма и още 100 други приятни съставки, за които дори не подозирате..пък една свинска мас ли ви стряска : )

  9. #9
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от FearInMotion
    ае бе, кво се дърпате
    във вашите любими скъпи козметики има животинска сперма и още 100 други приятни съставки, за които дори не подозирате..пък една свинска мас ли ви стряска : )
    именно.има една маска на миозотис с костен мозък и плацента,а те тука за няква свинска мас дето е изчистена.да речем лайна да е ама то айде

  10. #10
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    бля тва е много гадно (свинската мас)
    малката ми братовчедка я мажат щото от всичко и се бели кожата (към някаква съставка е алергична) и после как лъщи кожата,,,ужас

    има и по съвременни неща пък и както казаха ако не спортуваш няма как да се махне целулита
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  11. #11
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    а иначе за заличаването-спомага за закриването на стриите,стават по малко забележими,а с масажа спомагаш за цирколацията и така разтриваш мастните депа-но все пак не очаквай чудеса и за двете.за миризмата толкова ще я изтраеш за 1 час после се измирисва,а след няколко часа се къпеш

  12. #12

    Re: Свинска мас

    Цитирай Първоначално написано от portokalka1994
    Чела съм че свинската мас помага за стрии и целулит.Купих си обаче като я помирисах...нямате си и идея как мирише Чела съм и че някои хора я обварявали с розова вода за да не мирише.Как да я обваря,че е толкова гадна миризмата
    По-добре си купи някъв антицелулитен крем или спортувай нещо..
    Стивън Кинг е написал: ”Времето отмива всичко независимо дали го искаш или не. Времето отмива всичко,времето отнема всичко и накрая има само мрак. Понякога намираме другите в този мрак,а понякога ги губим в него.”

  13. #13
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909

    Re: Свинска мас

    Цитирай Първоначално написано от Fucklove92
    Цитирай Първоначално написано от portokalka1994
    Чела съм че свинската мас помага за стрии и целулит.Купих си обаче като я помирисах...нямате си и идея как мирише Чела съм и че някои хора я обварявали с розова вода за да не мирише.Как да я обваря,че е толкова гадна миризмата
    По-добре си купи някъв антицелулитен крем или спортувай нещо..
    Цитирай Първоначално написано от ifkataAa
    Абе не се мъчи с тая свинска мас .. като си представих как се мажеш с нея настръхнах цялата Моя съвет е да си купиш нещо по съвременно, да пиеш повече течности и да не ядеш много мазни храни и повечко бягане и коремни преси ..
    Цитирай Първоначално написано от HarumScarum
    Бабини глупости,ти ако не спортуваш няма какво да ти помогне
    интересно ми е само защо казвате да си махне целулита със спорт като тя пита дали маста заличава стриите и премахва целулита

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss
    Цитирай Първоначално написано от FearInMotion
    ае бе, кво се дърпате
    във вашите любими скъпи козметики има животинска сперма и още 100 други приятни съставки, за които дори не подозирате..пък една свинска мас ли ви стряска : )
    именно.има една маска на миозотис с костен мозък и плацента,а те тука за няква свинска мас дето е изчистена.да речем лайна да е ама то айде
    Маската на Миосотис е с костен мозък и плацента от РАСТИТЕЛЕН произход...така пише,а дали изобщо ги има вътре....

  15. #15
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от masal
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss
    Цитирай Първоначално написано от FearInMotion
    ае бе, кво се дърпате
    във вашите любими скъпи козметики има животинска сперма и още 100 други приятни съставки, за които дори не подозирате..пък една свинска мас ли ви стряска : )
    именно.има една маска на миозотис с костен мозък и плацента,а те тука за няква свинска мас дето е изчистена.да речем лайна да е ама то айде
    Маската на Миосотис е с костен мозък и плацента от РАСТИТЕЛЕН произход...така пише,а дали изобщо ги има вътре....
    според мен просто химия

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си