.
Затворена тема
Страница 49 от 126 ПървиПърви ... 394546474849505152535999 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 201 до 1 225 от общо 3149
  1. #1201
    Аватара на YaNcHeToOo
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    някъде там...
    Мнения
    600
    Цитирай Първоначално написано от LiveFlower
    Цитирай Първоначално написано от YaNcHeToOo
    Няма грозни хора, има различни вкусове!
    А стига бе ! Верно ли

    ДА, представи си! Но явно някои хора не могат да го разберат и продължават да водят безсмислени спорове! :P

  2. #1202
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Цитирай Първоначално написано от DimovB
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Цитирай Първоначално написано от PainMonopoly
    Цитирай Първоначално написано от sladkish_14
    само защото слуша чалга и чалгарка не значи , че не е човек и не е красива !
    Напротив.
    Лелеее...ти си супер ограничен!Това е най-глупавото нещо което някога съм чела...щом момиче слуша чалга не е красиво...


    Ти к'во слушаш?Метъл,рок... попринцип тези типажи мъже не харесват направените момичета,дори и да са красиви просто,защото те никога не биха им обърнали внимание и т'ва е няква защитна реакция.

    http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos..._4156404_n.jpg
    замириса на застояло.. кво давате некви лелички за пример за красота. на мен едната ми е особено крива в лице. да не бъркаме чара с красотата все пак.
    Какви лелички бе, ти ако на това не викаш красота, то не знам тогава какво намираш за красивото(всъщност... знам, но ми спести снимка на някоя хилава мома с големи цици).
    еми не, не е красота за мене. а на хилавите с големите цици им викам просто секси.
    трябва да почна да слагам по 1-2 снимки в тая тема да се види кво имам предвид.

  3. #1203
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Нещо естествено http://prikachi.com/files/929398q.jpg
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  4. #1204
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    димов,как бе,прекрасни са,ПРЕКРАСНИ

    ---




  5. #1205
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919

    Тая не е една от най-хубавите, които съм пускала, поне според мен, ама имаше много коментари и реших, че може би ще я харесате

  6. #1206
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Еее мацката с отровно зеленото бюстие е страхотна.

  7. #1207
    Аватара на YaNcHeToOo
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    някъде там...
    Мнения
    600

  8. #1208
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Тъй че си трай, защото разсъжденията са ти недопустимо повърхностни и смешни.
    Кой ти даде правото да ми казваш,какво да правя?
    Абе,много си зле.Т'ва е форум.Всеки си изказва мнението,спори се.Едни се примиряват,други не.Ти к'во се мешаш в чужди дискусии?
    Хохо, уоуоша:Д
    Имам право да казвам и правя всичко, което ми светне, именно защото е форум. Ех, колко сте скучни. Ако не е 'не слагайте всички под общ знаменател', ще е 'това е форум, блабла, колко сте зле, колко сте комплексирани, колко сте филмирани, изразявам си мнението, мръмрън'.
    Меша се, където аз реша, защото нали е форум, а ние си изразяваме мнението, и спорим?



    Димов, чакаме снимки.

  9. #1209
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Хохо, уоуоша:Д
    Имам право да казвам и правя всичко, което ми светне, именно защото е форум. Ех, колко сте скучни. Ако не е 'не слагайте всички под общ знаменател', ще е 'това е форум, блабла, колко сте зле, колко сте комплексирани, колко сте филмирани, изразявам си мнението, мръмрън'.
    Никъде не те замесвам, просто се изрази крайно тъпо, и нямаше как да го подмина, но пък ако си толкова потресена и сърдита от факта, че не ти написах РЕСПЕКТ след мнението, следващия път няма да ти кажа нищо, а направо ще ти подмина кухарския пост, макар че теб не бива да те притеснява, нали е просто форум, а ти си изразяваш мнението?
    Леле,леле...how original! Не,ако видиш още един мой "кухарски" пост ще се радвам да отговориш.И дано другият път ти отнеме по-малко време да си свържеш изреченията.

  10. #1210
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Ето снимки на две приятелки от Пловдив,близначки са и страшно хубави.

    http://gal.impulse.bg/galleries/soci...355_00_600.jpg
    http://gal.impulse.bg/galleries/soci...962_00_600.jpg
    http://gal2.impulse.bg/galleries/soc...650_00_600.jpg

  11. #1211
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Хохо, уоуоша:Д
    Имам право да казвам и правя всичко, което ми светне, именно защото е форум. Ех, колко сте скучни. Ако не е 'не слагайте всички под общ знаменател', ще е 'това е форум, блабла, колко сте зле, колко сте комплексирани, колко сте филмирани, изразявам си мнението, мръмрън'.
    Никъде не те замесвам, просто се изрази крайно тъпо, и нямаше как да го подмина, но пък ако си толкова потресена и сърдита от факта, че не ти написах РЕСПЕКТ след мнението, следващия път няма да ти кажа нищо, а направо ще ти подмина кухарския пост, макар че теб не бива да те притеснява, нали е просто форум, а ти си изразяваш мнението?
    Леле,леле...how original! Не,ако видиш още един мой "кухарски" пост ще се радвам да отговориш.И дано другият път ти отнеме по-малко време да си свържеш изреченията.

    Свързах си изреченията, не бъди толкова загрижена. Именно защото ти е кухарски постът, гледам да прескачам някой друг ред, защото дъвчеш едно нещо по 15 пъти.
    А сега се направи, че те викат, и се скрий някъде, защото ми е безкрайно скучно да те храня, а ти да ми излизаш с номерата от 2ра група в детската градина - 'колко ориганално, колко си зле, ала-бала-мани-че-е-тъпо'. :\

  12. #1212
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140

    у

    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Свързах си изреченията, не бъди толкова загрижена. Именно защото ти е кухарски постът, гледам да прескачам някой друг ред, защото дъвчеш едно нещо по 15 пъти.
    А сега се направи, че те викат, и се скрий някъдето, защото ми е безкрайно скучно да те храня, а ти да ми излизаш с номерата от 2ра група в детската градина - 'колко ориганално, колко си зле, ала-бала-мани-че-е-тъпо'. :\
    Ех,все храните бе.Все знаете.Чула-недочула от някой друг,видяла-невидяла и после като папагал повтаря.Като ти е скучно,защо се занимаваш?Ти се повтаряш,но не със себе си,а с всички останали.То е лесно. ;]

  13. #1213
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599

    Re: у

    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Свързах си изреченията, не бъди толкова загрижена. Именно защото ти е кухарски постът, гледам да прескачам някой друг ред, защото дъвчеш едно нещо по 15 пъти.
    А сега се направи, че те викат, и се скрий някъдето, защото ми е безкрайно скучно да те храня, а ти да ми излизаш с номерата от 2ра група в детската градина - 'колко ориганално, колко си зле, ала-бала-мани-че-е-тъпо'. :\
    Ех,все храните бе.Все знаете.Чула-недочула от някой друг,видяла-невидяла и после като папагал повтаря.Като ти е скучно,защо се занимаваш?Ти се повтаряш,но не със себе си,а с всички останали.То е лесно. ;]
    Усещаш ли колко се отклоняваш?
    Чула-недочула.
    Ало, аз ти чета поста, виждам ти простотията най-ясно, следователно спокойно си те храня, а ти продължаваш да пишеш весели детски приказки. Повтаряш си ти едно и също като преебана касетка. А като се повтарям с останалите, вземи се замисли, че имаш нещо повредено.

  14. #1214
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140

    Re: у

    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Усещаш ли колко се отклоняваш?
    Чула-недочула.
    Ало, аз ти чета поста, виждам ти простотията най-ясно, следователно спокойно си те храня, а ти продължаваш да пишеш весели детски приказки. Повтаряш си ти едно и също като преебана касетка. А като се повтарям с останалите, вземи се замисли, че имаш нещо повредено.
    Отклонявам ли се?Че ти ми казваш,че си ме "хранела" много яко...хах със заучени "лафове" и тъпотии които си чула и видяла от някъде,за т'ва ти говоря,ама си тъпа и не можеш да схванеш.Доста спорове съм чела из форума и "затапките" ти са се позичерпали.Обнови се.
    А относно поста ми,пак казвам.Това си е мое мнение,аз такива хора познавам.Ти ми пишеш какви хора ти познаваш,не ми дреме.Това е моята гледна точка и не можеш да я промениш.Аман.

  15. #1215
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599

    Re: у

    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree
    Усещаш ли колко се отклоняваш?
    Чула-недочула.
    Ало, аз ти чета поста, виждам ти простотията най-ясно, следователно спокойно си те храня, а ти продължаваш да пишеш весели детски приказки. Повтаряш си ти едно и също като преебана касетка. А като се повтарям с останалите, вземи се замисли, че имаш нещо повредено.
    Отклонявам ли се?Че ти ми казваш,че си ме "хранела" много яко...хах със заучени "лафове" и тъпотии които си чула и видяла от някъде,за т'ва ти говоря,ама си тъпа и не можеш да схванеш.Доста спорове съм чела из форума и "затапките" ти са се позичерпали.Обнови се.
    А относно поста ми,пак казвам.Това си е мое мнение,аз такива хора познавам.Ти ми пишеш какви хора ти познаваш,не ми дреме.Това е моята гледна точка и не можеш да я промениш.Аман.
    Ти вземи се обнови ти, скъпа.
    Отклоняваш се, защото тръгнах най-спокойно да ти говоря как има както и красиви чалгарки, така и грозни, както и красиви метълки, така и грозни. Разбира се, както и че метъл може да ходи с чалгарка или с нещо по-различно от метълка, но ограниченото ти мислене просто не го допуска, и не се сдържа да не заговориш за моята особа, обяснявайки как съм тъпа, и трябва да подновя нещо в себе си. Добре, заповядай, на ЛС ми напиши цял мемоар, ако желаеш, но не говорим за мен, а за красиви момичета, така че спокойно можеш да си завреш мнението под клавиатурата, а ако искаш си го променяй. АмИн.

  16. #1216
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Айде спрете се вече де.... ееее толкова ли ви пука за някакъв спор в няк'ва тема, че продължавате... и двете се държите детински... по-умната щеше да си замълчи и нямаше да я ебе ама на... цяла страница един безмислен спор, който можеше и на ЛС да се проведе
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  17. #1217
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Цитирай Първоначално написано от Pedigree

    Ти вземи се обнови ти, скъпа.
    Отклоняваш се, защото тръгнах най-спокойно да ти говоря как има както и красиви чалгарки, така и грозни, както и красиви метълки, така и грозни. Разбира се, както и че метъл може да ходи с чалгарка или с нещо по-различно от метълка, но ограниченото ти мислене просто не го допуска, и не се сдържа да не заговориш за моята особа, обяснявайки как съм тъпа, и трябва да подновя нещо в себе си. Добре, заповядай, на ЛС ми напиши цял мемоар, ако желаеш, но не говорим за мен, а за красиви момичета, така че спокойно можеш да си завреш мнението под клавиатурата, а ако искаш си го променяй. АмИн.
    1-во не ми говориш,а ми пишеш.
    2-ро когато ти ми отговори на поста и написа мнението си,аз ти отговорих просто и ясно,без да се обяснявам много,много.
    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Да,но пък аз съм виждала много случай като сравнението което дадох аз.Тъй,че...
    След това,ти реши,че щом не съм се заяла значи може ти да го направиш съответно за да покажеш своята простотия(а не аз моята) започна да пишеш,за "кухарския" ми и "ограничено,смешен" пост.
    Така,че аре моля ти се...

    п.п.Аз също спирам,да се занимавам.Явно ти си човек без много интересни работи за вършене,щом си нямаш друга работа освен да се правиш на всезнаеща и да оспорваш мненията на другите.

  18. #1218
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Стефи, айде да си спестиш сдуханите хипарски клишета от сорта 'по-умният отстъпва'.

    BoCupycake, дано да не ми се налага и да ти говоря един ден.


    Една съфорумка ще ви покажа :
    http://prikachi.com/files/929250I.jpg

  19. #1219
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    ралка близалка си е яка, спор няма

  20. #1220
    Супер фен Аватара на Shia
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    1 665
    http://www.impulse.bg/user/Amatue_Dary_Valeriya

    За нея ли е целият този спор?

  21. #1221
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Цитирай Първоначално написано от Shia
    http://www.impulse.bg/user/Amatue_Dary_Valeriya

    За нея ли е целият този спор?
    От нея се почна,а спорът идва от това,че всеки иска да си наложи мнението и не се дава на другия.

  22. #1222
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919

    Тази май я бях пускала, ама има нови снимчици

  23. #1223
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    дъртата кранта ако я нямаше на снимката, щеше да е страотно

  24. #1224
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    ^И аз съм на същото мнение...

  25. #1225
    Цитирай Първоначално написано от Shia
    http://www.impulse.bg/user/Amatue_Dary_Valeriya

    За нея ли е целият този спор?

    имам чуството,че циците й са изкуствени

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си