.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    СПЕШНООООО

    моля ви се помогнете ми спешно е ....
    преди 1 час се боядисах русо, но стана оранжево .. обикновения ми цвят е светло кестеняво ...
    искам да ми предложите някакви препоръки как да сваля тая боя в домашния условия .... трябва да я махна до 19 юни защото тогава имам бал
    МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ

  2. #2
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Едва ли ще можеш да я махнеш. По-скоро ще можеш да се пребоядисаш. Купи си боя за коса-кафяв цват и действай. Аз друг начин не знам.

  3. #3
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Идеята да се боядисаш отново с по-тъмен цвят не е лоша, но най-добре иди при фризьора си и попитай как да действаш. Така ще получиш компетентно мнение, без да правиш неуспешни опити да се докараш във вид, в който да се харесаш.
    Каква боя използва?
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  4. #4
    Супер фен Аватара на Molzinka
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    в мола на Стамболийски
    Мнения
    1 402
    Отиди на фризьор и друг път да ти е за урок!

  5. #5
    ползвах на mm beauty M00, но после разбрах че е трябвало да си купя и нещо което първо изсветлява косъма и след това да се боядисам,а аз направо се боядисах . аз съм чувала, че боя може да се махне с кисело мляко,оцет,сода някакви такива... някои знае ли нещо по въпроса

  6. #6
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Боята не може да се махне вече.
    И да , преди това е трябвало да използваш обезцветител , но така или иначе вече е късно. Отиди на фризьор , за да оправи положението, доколкото е възможно. Сама нищо добро няма да направиш за косата си.
    To infinity and beyond.

  7. #7
    Ако косата ти е доста по-тъмна от цвета, който искаш , трябва да използваш блондор. Иначе става така - жълто-оранжев цвят, който не се маха лесно. Като гледам номера. който си използвала това може би им е най-силното изсветляващо, но русо не винаги се получава от първия път както трябва, особено ако ти сама се боядисваш. Цвета не можеш да го оправиш с мляко и такива неща - те могат да смъкнат малко боя ако косата ти е боядисана (направена по-тъмна) , а не изсветлена, както в твоя случай. Ефекта им въпреки това е много слаб и трябва много дълго време да се ползват.
    Според мен най-доброто което можеш да направиш е да отидеш при добър фризьор и той ще ти помогне да се оправиш с цвета. Недей да се мацаш повече сама, защото не е много добре и за косата ти, а и ефекта може да не ти хареса.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    Идеята да се боядисаш отново с по-тъмен цвят не е лоша, но най-добре иди при фризьора си и попитай как да действаш. Така ще получиш компетентно мнение, без да правиш неуспешни опити да се докараш във вид, в който да се харесаш.
    Каква боя използва?

    \/

  9. #9
    Фен Аватара на Fr3eGiRl
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    274
    Охх .. и майка ми така си съсипа косата и и стана оранжева.. Тя си купи по-тъмна боя и пак се боядиса и и стана горе долу нормалния и цвят , но ти ако искаш по-добре отиди на фризьор..
    And now that you`re gone,, I just wanna be with you .. And I can`t go on,, I just wanna be with you .. Don`t let me down .. Come to me now <33

  10. #10
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    19-ти мина и авторката най-вероятно е намерила решение след като не се е включвала повторно. Ако иска да отключа темата да ми пише лично и да си промени заглавието.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си