.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Eдин потник...

    Така ,знам, че темата е тъпа, ама някой може да знае нещо. Имам един потник, който пуска някви гадни косъмчета под мишницата, то не косъмчета де, ами от самия потник е , не знам как да го обясня. Изглежда все едно не съм си махнала космите под мишницата. Материята е 100 процента памук, ако трябва да се знае... Та да има някакъв начин тов ада не става?

  2. #2
    И при мен е така с един потник. От потта е. Гледай да не си обличаш потника непосредствено след като си се дезодорирала. Заради дезороданта/стика/рол-он-а е.

  3. #3
    А, да, щях да пиша това за потта, но съм забравила. Мисля, че не е от това, защото дори да не съм потна, пак става...

  4. #4
    Бе, то и аз така. Просто се овлажнява кожата някак си от тея козметични продукти, хахах, и се лепят власинки. Аз спрях да обличам потника веднага след като съм си сложила нещо и вече не става така.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Ох,аз съм същата история със една черна блузка...дано като я изпера да се оправи,защото още не е прана.
    To infinity and beyond.

  6. #6

    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    на ЛуНаТа
    Мнения
    685
    нямам си и на идея как може да се оправи ..пробвай да я изпереш.може и да се оправи.незнам
    Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си