.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Упражнения за гърди

    Здравейте.Бих искал да ви попитам какви точно упражнения да правя за гърди и най-вече с какви уреди.Ако може повечето от съветите да са свързани с упражнения в домашни условия,понеже нямам много време за фитнессс

  2. #2
    като ще е у дома, не виждам какъв избор имаш
    прави всякави разновидности на лицеви опори
    ако имаш гладиатор с лежанка, още по-добре.

  3. #3
    Aаааааа,някой друг няма ли да се изкаже моля ви

  4. #4
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    отиваш в двора на някое даскало и правиш кофички

  5. #5
    лицеви опори
    тук е моментът да попитам значи правях преди по 40 50 на серия (тежа 83кг) но зимата поспрях, и гърдите ми вече не са стегнати върху тях има и малко сланинка, та ако почна пак лицеви и кофички дали че ги стегна или трябва кардио?

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    sofia Bulgaria
    Мнения
    83
    Пич земи си лост и лежанка (но трябва да можеш да коригираш ъгъла й) и почваш.Също така кофичките и лицевите опори помагат много.Поразрови се из google и ще намериш информация предостатъчно

  7. #7
    Прави лицеви опори, със събрани с разделени ръце и кофички.

  8. #8
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Прави лицеви опори, специално тея които натоварват допълително гърдите..голям ефект няма да има, ама поне ще направиш някаква сила..

  9. #9
    Намираш някъде успоредка и правиш кофички направо разцепват гръдите

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Silistra
    Мнения
    3
    Диамантени лицеви(събираш ръцете пред гърди като палците и показалците образуват форма на диамант).На мен много ми помогнаха за гърди.

  11. #11
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Всъщност и набиранията влизат в гърдите,но аз за друго освен кофички и лицеви опори не се сещам.Имай в предвид,че има доста разновидности лицеви.Можеш да опиташ да ги правиш с някакви тежести,слагаш си някаква раница,натъпкана с книги примерно.Нещо такова.
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  12. #12
    Набиранията отиват повече в гърба.

    За гърди лежанка, с два дъмбела от легнало положение флайс се казва. За гърди лицеви. Още можеш на гладиатора.

    Сега видях, че си писал в домашни условия. Еми купи си 2 гири и прави флайс. Лицеви също са добри.

    ФЛАЙС:


    Задник съм!

  13. #13
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    То е ясно,че влизат повече в гърба,но това е базово упражнение,засягащо цялата горна част на тялото (рамо,гърди,трапец,бицепс,... ).Направо вкарай и набирания,няма само гърди да правиш...
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Genetix
    Набиранията отиват повече в гърба.

    За гърди лежанка, с два дъмбела от легнало положение флайс се казва. За гърди лицеви. Още можеш на гладиатора.

    Сега видях, че си писал в домашни условия. Еми купи си 2 гири и прави флайс. Лицеви също са добри.

    ФЛАЙС:
    Тва го правят момчетата в нашия фитнес точно за гърди :] тва е доста добро а другото е лежанка и лицеви опирии можеш да пробваш и тези - http://www.youtube.com/watch?v=c_Dq_NCzj8M но те тренират повече неща :]

  15. #15
    Мисля, че и цепенето на дърва развива гърдите Ето ти нещо за домашни условия


    Задник съм!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Genetix
    Мисля, че и цепенето на дърва развива гърдите Ето ти нещо за домашни условия
    пф ако съм си на село и имам работа по цел ден ше направа мускули кат на Coleman Агро фитнеса форевър

  17. #17

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Свищов
    Мнения
    483
    При домашни условия малко трудно можеш да правиш упражнения за гърди , но във фитнес клуб бих ти препоръчал лег на лежанка , кофички , флайс и полу лег с дъмбели
    3 Doors Down - Here Without You

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Genetix
    Мисля, че и цепенето на дърва развива гърдите Ето ти нещо за домашни условия
    оххх не ми напомняй
    цял ден през лятото бухай с брадвата после пълни в количката карай реди върни са и айде пак

  19. #19
    Флайса ебава мамката на гърдите(горната част). Машината(гладиатор) средна, лежанка и ако са ти останали сили правиш помпи и си разцепил гърдите

  20. #20
    Прави колкото се може повече лицеви опори!И ако имаш време си направи лостче в къщи,то също е от полза
    Priceless..

  21. #21
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    Виждам, че темата е за гърди, но понеже доста се споменават лицевите опори, реших да ви питам.
    Когато ги правите болят ли ви китките? Защото мен доста ме заболяват и има голямо напрежение върху тях и ми се струва, че определено е доста нездравословно. Затова не мога да ги правя, въпреки, че искам. Може би не всеки може да ги прави и не са за хора със слаби китки?

    П.С. Аз не съм момче и ми трябват за ръце, а и корем, не за гърди.

  22. #22
    Супер фен Аватара на WrongLife
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    1 546
    Цитирай Първоначално написано от Genetix
    Набиранията отиват повече в гърба.

    За гърди лежанка, с два дъмбела от легнало положение флайс се казва. За гърди лицеви. Още можеш на гладиатора.

    Сега видях, че си писал в домашни условия. Еми купи си 2 гири и прави флайс. Лицеви също са добри.

    ФЛАЙС:
    Наистина флайсът е много много подходящо упражнение за развиване на Големия гръден мускул /Дъмбели от 3-5 кг/. Но само упражнения без кардио и хранителен режим не си струва. Тичай в парка, скачай на въже, разходки по байри в планината, карай колело и ролери, наистина имаш много възможности. Трябва да хапваш месо /без свинско/ и черен хляб /най-добре препечен/. Също така пий много течости /аз предпочитам чай/.

  23. #23
    Повече от фен Аватара на brusa
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    453
    kakto kazaha po nagore kupisi giri i pravi flais + licevi opori i kofi4ki az sas girite mojesh da pravi6 i butane to e kato lejankata samo4e sas giri a ne sas prav lost bra4etmi tazi zima deto mina hode6e vseki den na lostove i prave6e kofi4ki a sled tova ve4eri prave6e licevi opori i povqrvaite mi napravi ebasi gardite
    Бих се бил, бих убил, бух умрял, бих живял за теб..

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от WrongLife
    Цитирай Първоначално написано от Genetix
    Набиранията отиват повече в гърба.

    За гърди лежанка, с два дъмбела от легнало положение флайс се казва. За гърди лицеви. Още можеш на гладиатора.

    Сега видях, че си писал в домашни условия. Еми купи си 2 гири и прави флайс. Лицеви също са добри.

    ФЛАЙС:
    Наистина флайсът е много много подходящо упражнение за развиване на Големия гръден мускул /Дъмбели от 3-5 кг/. Но само упражнения без кардио и хранителен режим не си струва. Тичай в парка, скачай на въже, разходки по байри в планината, карай колело и ролери, наистина имаш много възможности. Трябва да хапваш месо /без свинско/ и черен хляб /най-добре препечен/. Също така пий много течости /аз предпочитам чай/.

    Дъмбели 3-5 кг за флайс? Тва е за момиченца бе? Аз правя с по 14-16 кила дъмбели.

  25. #25
    Извинявайте, че ви се меся в темата (момиче съм), но на кое викате "кофички"?

    И също ме интересува въпроса на raduna, и аз имам някакви слаби китки, пък ми се ще да се науча да правя лицеви (е, аз ще правя женските най-вероятно..)
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си