.
Отговор в тема
Страница 11 от 33 ПървиПърви ... 78910111213141521 ... ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 802

Тема: МИДАТА

  1. #251
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    напоследък най-сериозните се развалиха...
    та значи приятелката ти щом е пила хапче споко. А за теб най-добре отиди на гинеколог за всеки случай А майка ти по-добре да знае
    Момче? На гинеколог?

    П.С.: Който има желание да прочете цялата тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=273287 . Цялата е беумно идиотска и моите отговори включително. Действието се развива в 2 часа снощи.

  2. #252
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    йей аз съм луд Да е б а ве и к'во? Да не мислиш , че много ми се мисли
    Станислава

  3. #253
    Аватара на slun4evka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    йей аз съм луд Да е б а ве и к'во? Да не мислиш , че много ми се мисли
    е честито .. има те в мидата
    Марио

  4. #254
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    Kак се връщам в каменната ера и ме чукат по главата с боздуган
    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  5. #255
    @Mr_Crowley и аз си помислих това в 1я момент.. срамота ахахахах. Извинявам се за спама и ще добавя, че темата кърти. Автора й получава бира от мен. Наздраве и на вс. останали

  6. #256
    Голям фен Аватара на TheX
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Там някъде...
    Мнения
    787
    *Двойния пост стана по погрешка*
    Westside rollin' all day, every day

  7. #257
    Голям фен Аватара на TheX
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Там някъде...
    Мнения
    787
    Това е от един друг сайт и просто не се сдържах да го пусна тук


    значи докато с приятелката ми се целувахме в парка значи аз съм на 11 тя е на 19 но това няма значение понечих да пръкна с пръст в дупето и обаче съвсем не бе лесно както изглежда по пътя пръста ми попадна в клопка :С космите който бяха обрасли около дупето бяха толкова много че едва достигнах целта ... , но проблема едва сега започва опитах да извадя пръста си обаче капана беше доста злокобен и нямаше как да измъкна пръста си .
    очевидно ни трябваше смазка ,но на около нямаше никаква решението беше само 1 доста драстично .. Веси направи два силни напъна и слава богу лайното което беше в дупето и успешно избута пръста ми на свобода...

    Westside rollin' all day, every day

  8. #258
    Цитирай Първоначално написано от andjelika12
    здравейте аз сам на 16 и имам малка сестра коята сега завърши първи клас и уж казва че си има гадже. днес мама и татко заминаха на почивка двамата а аз и сестрами останахме само двете тя каза че ще викне приятелка да стои при нея а аз отидох да спя при приятеля си. по-късно се върнах в къщи да взема нещо че бях забравила и влизам в нашта стая (на сестра ми и мен) и кво да гледам едно момче колкото сестра ми при нея и двамата правят секс аз останах в шок взех това дето ми трябва и направо си тръгнах. незнам кво да кажа като се върна утре в нас давайте съвети

    да се смея ли или да плача

  9. #259
    темата е за чикии
    Цитирай Първоначално написано от BrooklynGoHard
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от BrooklynGoHard
    Помощт ! Помогнете ми .. как се прави .. с лявата или с дясната ръка ?
    С крак.
    Епа аз да не съм йода ? :>

  10. #260
    Аватара на slun4evka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от rnbgirl
    Цитирай Първоначално написано от andjelika12
    здравейте аз сам на 16 и имам малка сестра коята сега завърши първи клас и уж казва че си има гадже. днес мама и татко заминаха на почивка двамата а аз и сестрами останахме само двете тя каза че ще викне приятелка да стои при нея а аз отидох да спя при приятеля си. по-късно се върнах в къщи да взема нещо че бях забравила и влизам в нашта стая (на сестра ми и мен) и кво да гледам едно момче колкото сестра ми при нея и двамата правят секс аз останах в шок взех това дето ми трябва и направо си тръгнах. незнам кво да кажа като се върна утре в нас давайте съвети

    да се смея ли или да плача
    може ли линк към темата
    Марио

  11. #261
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...3df76bb60e7e47

    ето темата за първокласниците

  12. #262
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    Цитирай Първоначално написано от TheX
    Това е от един друг сайт и просто не се сдържах да го пусна тук


    значи докато с приятелката ми се целувахме в парка значи аз съм на 11 тя е на 19 но това няма значение понечих да пръкна с пръст в дупето и обаче съвсем не бе лесно както изглежда по пътя пръста ми попадна в клопка :С космите който бяха обрасли около дупето бяха толкова много че едва достигнах целта ... , но проблема едва сега започва опитах да извадя пръста си обаче капана беше доста злокобен и нямаше как да измъкна пръста си .
    очевидно ни трябваше смазка ,но на около нямаше никаква решението беше само 1 доста драстично .. Веси направи два силни напъна и слава богу лайното което беше в дупето и успешно избута пръста ми на свобода...

    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  13. #263
    Цитирай Първоначално написано от tgbyhnujm
    Здравейте!Искам да не съм анално отворена..искам ануса ми да бъде такъв какъвто си е в началото.моля ви не ме питайте защо искам това а просто ми помогнете.

  14. #264
    Цитирай Първоначално написано от Xrisenceto
    Цитирай Първоначално написано от tgbyhnujm
    Здравейте!Искам да не съм анално отворена..искам ануса ми да бъде такъв какъвто си е в началото.моля ви не ме питайте защо искам това а просто ми помогнете.
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  15. #265
    bambino2 написа:

    Добре...писах глупави теми ,ама ся май трябва да пиша една свястна..лелее

    Та....преди малко брат ми (който е с 2 години по-голям от мене) са прибра с някфа мацка и са усамотиха в неговата стая (която е на втория етаж ,се пак пича е на 19) и ся са почна некфо пъшкане ,скрибуцане а те са НАД МЕНЕ !!!!Баща ми извади въздушната пушка ,и ми стана още по-тъпо.


    Дайте съвети как да разобеда баща ми ,защото ся е леко фирнат ,и търси сачмите !!!





  16. #266
    [73551] PLSSS HELP!!!

    Значи аз такова имам 2 такива цици дето едната ми е много малко по деформирана според мен от другата.Та да питам ако някои такова може да ми види туи циците да ми пише плс много е спешно от Пловдив съм но циците могат да бъдат барани само през сутиен.И друго такова те не са малки добри цици са до сега не са ми правили проблеми доволна съм,в смисъл такова не сам някакви млекоцентрали но са си доста добри цицки.ако такова някои иска сериозно да ми се обади на тел:0885224086 казвам се Лиляна на 19 съм.


  17. #267
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    ем яко е , ама с пенис е по-яко. В смисъл 1 в клитора и 1 в дупето.

  18. #268
    Голям фен Аватара на TheX
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Там някъде...
    Мнения
    787
    Най смешното е че си мислят че разбират а всъшност така се излагат
    Westside rollin' all day, every day

  19. #269
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    разбихте ме хахахахах 1 в клитора един в дупето
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  20. #270
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Цитирай Първоначално написано от tgbyhnujm
    Здравейте!Искам да не съм анално отворена..искам ануса ми да бъде такъв какъвто си е в началото.моля ви не ме питайте защо искам това а просто ми помогнете.

  21. #271
    Цитирай Първоначално написано от Punisherrr
    Цитирай Първоначално написано от tgbyhnujm
    Здравейте!Искам да не съм анално отворена..искам ануса ми да бъде такъв какъвто си е в началото.моля ви не ме питайте защо искам това а просто ми помогнете.

    Цитирай Първоначално написано от Xrisenceto
    Цитирай Първоначално написано от tgbyhnujm
    Здравейте!Искам да не съм анално отворена..искам ануса ми да бъде такъв какъвто си е в началото.моля ви не ме питайте защо искам това а просто ми помогнете.

    Бях първа :P

  22. #272
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Цитирай Първоначално написано от Ella1
    Винаги съм се чудила дали някой от вас го прави...

    Аз съм го правила няколко пъти, но пък то е човешко, пък и бяхме за една седмица на море и нямаше как...

    Ще ви помоля без подигравки!

  23. #273
    " Снощи с приятеля ми яко се натискахме,но не сме правили секс.Той беше по слипове,а аз по къси гащи,като се има в предвид че бях и с боксерки и ежедневна превръзка.Бяхме плътно един до друг,дали е възможно предеякулационната му течност да е попаднала в мен и има ли възможност за гаф?Въобще може ли да е станало нещо,при положение ,че сме с дрехи? "




    ...hate my nickname

  24. #274
    Цитирай Първоначално написано от sladkata_bebz
    " Снощи с приятеля ми яко се натискахме,но не сме правили секс.Той беше по слипове,а аз по къси гащи,като се има в предвид че бях и с боксерки и ежедневна превръзка.Бяхме плътно един до друг,дали е възможно предеякулационната му течност да е попаднала в мен и има ли възможност за гаф?Въобще може ли да е станало нещо,при положение ,че сме с дрехи? "
    Хахах .... това са австралопитеци

  25. #275
    Цитирай Първоначално написано от Thunder01
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Цитирай Първоначално написано от *****
    значи бях в двора на едно училище нали аз сам седнала на пеиката наван и сам си дигнала единия крак и се чеша долу бех изпотила и ме сърбеше готино беше и само минават некфи малки и единия вика..таз си бърка в п****та ама аз го чух стана ми някфо готино и ме възбуди иначе не е секс гаф
    +10
    +10
    ™°ە•°•ە°ەٿ Mņ0°0°_کlĀdК

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си