.
Отговор в тема
Страница 3 от 33 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 802

Тема: МИДАТА

  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от gabi7u
    kamyk написаа : Здравейте Аз съм момиче на 13 години и мастурбирах с банан,но внезапно той се обели...мислите ли че съм забременяла?Дали да не взема противозачатъчни?

    не можех да го цитирам понеже темата е заклю4ена

    опази боже, ако темата не е ебавка..
    Пълна съм с психични отклонения, ама до едно си ги обичам ! ♥ :P

  2. #52
    Аватара на slun4evka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от ********
    Здравейте! Искам да ви попитам възможно ли е, ако рткмо започна да правя секс и след около минута две презерватива се скъса, и момчето веднага сиго извади и на следващият ден ми дойде, да съм бременна? Благодаря ви!
    Поклон пред акъла на това същество
    Марио

  3. #53
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Преди година и три месеца правих секс за първи път с приятеля ми , който тогава беше на 21 и беше супер яко преживяване, в началото малко болеше , но после ме ръга още пет пъти и беше готино. После ми предложи да му духам и аз нали съм чувала от приятелки че е някакво гнусно такова и не щях ама той каза че ако не му духам ще се разделим пък аз много го обичам и се навих нали. И му духах някъде около 20 минути и той се кефеше такъв и оттогава си му духам всеки път нали , обаче в последно време ми вика че съм нимфоманка щото като се видим някъде на по усамотено и клякам пред него и искам да му го лапна
    той преди си умираше от кеф пък сега ми говори че съм прекалявала и ми е супер гадно щото го обичам и ще умра без него пък и секса е супер як а аз съм свикнала да го правим редовно и като го нямаше за една седмица щях да полудея и взех на майка ми вибратора ( добре че не се усети)
    Та кажете ми нещо в мен ли е проблема или той си има и друга

  4. #54
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Ето една идейка за новобранците ! Почвам да се убеждавам все повече и повече в некадърността на момчетата ! Все тая де .... Вместо да сте на принципа "ръгай чушки в боба, па квото стане" защо не пробвате на всеки по усамотен случай той да си вкарва пръстчетата ? Да си поиграе с тебе само с 1 или 2 пръста в продължение на няколко дни ..... Така с приятелката ми доведохме болката и усложненията почти до нулата .... Знам, че много ти се прави и т.н. но е хубаво понякога малко въздържание .... НЕ ползвайте разни предмети/плодове/зеленчуци ..... Само с 1 или с 2 пръста докато спре да те боли и вече тогава да почне МАЛКО ПО-МАЛКО ДА ГО ВКАРВА... Не да го ръгне целия и да ти се изциклят очите ... Успех !

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от gabi7u
    kamyk написаа : Здравейте Аз съм момиче на 13 години и мастурбирах с банан,но внезапно той се обели...мислите ли че съм забременяла?Дали да не взема противозачатъчни?

    не можех да го цитирам понеже темата е заклю4ена
    е това ме уби то и аз съм на 13 ама не съм чак толко куха бе

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от myHeartIsOnlyForYou
    Цитирай Първоначално написано от _princess_
    Бях на екскурзия с класа и още един клас по-големи.Там има една мадама на около 30 към 180 висока с големи цици много готина която отдавна харесвам.Към края сутринта я видях като се отдели от групата и отиде нататъка в гората зад едни храсти.Ония приказваха кво приказваха ама след малко и аз отидох в нея посока ,и тогава я видях да идлиза от храста и да си закопчава дънките.Поздравихме се и се разминахме.Ама като се отдалечи се върнах там където беше и на земята имаше едно дебело навито лайно върху листата с дамски кърпички около него.Беше страшно бедело-сигурно я ебат в гъза здраво.Хванах го с ръце-беше още топло.Беше твърдо и стегнато и миришеше средно кофти ,долових и лека миризма на дамски крем по него.Не го ядох но го облизах.После си играх с него.Харесваше ми да си играя с това което е било в корема и.Носех си вода в бутилка и се измих с нея.Кажете това нормално ли е?

    Брутална простотия! Обаче отговорът цепи:

    нормално е, не се притеснявай, разкажи на родителите и приятелите си - ще видиш, че ще те подкрепят
    Е това за сега в моята класация е на първо място.

  7. #57
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Здравейте.Имам едно въпросче,което на което търсих отговор ама не ножах да намеря.Може да ви прозвучи гадно или незнам , но с мойта приятелка мърсувахме един ден се разгорещихме. Тя почна да ми духа и така някаде 5 мин и я ядосах тя ме целуна и ми даде да опитам моита си течност аз не бях свършил имаше само тази течност,която излиза преди да свършим.И после аз почнах да я лижа там долу а преди това съм преглътнал доста пъти колко и гадно да звучи . И искам да питам дали може да сме направили беля сещате се и дали сега ще и дойде. И още една подробност девствена е.И моля ви без тъпи коментари

  8. #58
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Здравейте.Имам едно въпросче,което на което търсих отговор ама не ножах да намеря.Може да ви прозвучи гадно или незнам , но с мойта приятелка мърсувахме един ден се разгорещихме. Тя почна да ми духа и така някаде 5 мин и я ядосах тя ме целуна и ми даде да опитам моита си течност аз не бях свършил имаше само тази течност,която излиза преди да свършим.И после аз почнах да я лижа там долу а преди това съм преглътнал доста пъти колко и гадно да звучи . И искам да питам дали може да сме направили беля сещате се и дали сега ще и дойде. И още една подробност девствена е.И моля ви без тъпи коментари
    ето това е моят №1 за всички бисери в мидата
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  9. #59
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Жителка на Полша е подала иск срещу египетски хотел заради забременяването на 13-годишната си дъщеря, която забременяла при плуване в басейна, предаде The Daily Mail.

    Магдалена Квятковска смята, че момичето е могло да зачене, докато се е къпело в басейна на хотела, където във водата е имало "случайна сперма". Полякинята смята да получи обезщетение от египетската страна, като размера на компенсациите не се съобщава. "Жената е съвършено убедена, че дъщеря й не се е срещала с момчета, докато е била в Египет. Тя твърдо възнамерява да даде ход на делото", заявява източник от туристическите кръгове. В полската служба по надзор над туристическата дейност потвърждават, че подобна жалба наистина е подадена при тях. /БГНЕС

    Т'ва ебаси якия сперматозоид - да я стигне докато плува , да и мине през банския, да разтвори п**ката, да мине през девствената ципа и да преплува през цялото влагалище до яйцеклетката на бедната 13 годишна девственица Трябва да е бил някой Херкулес между сперматозоиидите - на вид като попова лъжичка
    Малииии !!

  10. #60
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Значи,ако едно момиче не е отворено и на момчето му е станало хубаво,т.е. онова беличкото е излезнало ии ако момчето се е докаснало само ДОКАСНАЛО до беличкото ,така че пръстчето му да стане леко влажно и после,ако е докоснало момичето там долу ,но не навътре,ами просто ,ако я е погалил там тя може ли да забременее,след като не е отворена ???

  11. #61
    Аватара на Thunder01
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В Русия съм , в Русия съм (Бургас)
    Мнения
    93
    Колко см е писали апък и колко още глупости ще пишем , поне някой който ще пише да погледне тук преди да се изцепи и да го слагаме в класаций по глупост
    When my guitar gently crying .
    Yes dear , you are wonderful tonight ....

  12. #62
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    все о6те сум детсвен но пък сум на 14 (и сум стра6но загорял ) миналия вторник им се отдаде вузможност моита да ми пусне но така стана 4е и двамата нямахме кондоми как е вузможно това ? като даже си спомням 4е имах 2 ...
    ...

    4есно да ти кажа сум голям не6тастник правили са ми сякакви простотии но не и секс....... (свирки ,4икии)
    но все о6те няма секс
    сега е времето на няк0я от варна да каже ела мом4е аз 6ти пусна и 6та опбразовам кат за първи път ^^

  13. #63
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    да ви кажа от сега работата наистина е сериозна почти на 20 съм и още не съм правил секс... пъхал съм пръстчета, спал съм с момичета, но все така се получаваше, че не стигахме до края. И сега ще правя секс с едно момиче което е 3-4год по-голяма и е толкова навътре с нещата, че и тя незнае вече колко с 2 думи чукала се е "безброй" пъти ( не е к***а )
    ама аз дори като се натискаме съм вече надървен и съм сигорен, че ще свърша веднага... ок ще минем на 2ри рунд ама и той няма да е много дълъг сигурно... и направо незнам какво да правя, а и оная ми работа е малка и се чудя как да действам
    айде моля ви за малко по-надъхващи коментари и сериозни мнения, че хич не ми е розово! презервативите които уж забавят еяколацията действат ли м/у другото? очаквам наистина да ми помогнете някак!

  14. #64
    уникални сте ей

  15. #65
    Някои са доста прости,обаче има и такива,които рулират.
    А пък това за чипса-въпреки че не е свързано със сексаа е простооо....

  16. #66
    Чудя се аз, вече толкова време я има тая тема а още не съм видял прословутата история с дезодоранта!

  17. #67
    Цитирай Първоначално написано от NoobasaurusRex
    Цитирай Първоначално написано от foragoodparty
    Чудя се аз, вече толкова време я има тая тема а още не съм видял прословутата история с дезодоранта!
    Я, я пусни?
    Ами аз не мога да я намеря щото като напиша "дезодорант" в търсачката нищо не ми излиза. Мисля че има доста потребители тук които си я спомнят и сигурно все някои ще успее да я намери. За мен тя си остава вечния номер едно!

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от NoobasaurusRex
    Цитирай Първоначално написано от foragoodparty
    Цитирай Първоначално написано от NoobasaurusRex
    Цитирай Първоначално написано от foragoodparty
    Чудя се аз, вече толкова време я има тая тема а още не съм видял прословутата история с дезодоранта!
    Я, я пусни?
    Ами аз не мога да я намеря щото като напиша "дезодорант" в търсачката нищо не ми излиза. Мисля че има доста потребители тук които си я спомнят и сигурно все някои ще успее да я намери. За мен тя си остава вечния номер едно!
    Ами разкажи ми я накратко, щото аз съм от скоро време тука и не съм я виждал, бе приятелю.
    Стига сме спамили сега тука, ще ти я обясня на ЛС че тук да остане за оригинала че да не разваляме кефа на другите.

  19. #69
    Голям фен Аватара на myHeartIsOnlyForYou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    In Your Heart
    Мнения
    517
    Значи аз и гаджето ми правихме секс.Първо немислехме, че ще се стигне до там, но..стана.Още от преди съм му казвала, че във дупето ужасно много ме боли, но той каза, че няма там.. Така да го нарека, Той не влиза там и всичко беше Ок! Но после когато мислихме да приключим с тази работа, той ми хвана рацете, обърна ме и аз му казах, спри какво правиш, той мълчеше и продалжаваше.. Нагласи ме и ми го вкара в дупето, а аз направо нямах думи.. той ми беше хванал ръцете и неможех да направя нищо, толкова ме болеше, че нямаше докъде повече.. Аз съм на 16, той е на 18.. пишката му е някъде към 18-19 см. Незнам защо толкова ме боли, после той нищо не каза, а аз се разплаках, то това стана като изнасилване, каза да си мълча защото да не се повтори, това стана вчера, а още ме боли дупето.. Е, истината е, че по едно време започна и удоволствие но доста певече беше балка, и доста трудно му влезна даже не стана от първия път и видя, че става доста трудно, но не се отказа и като натисна и край.. Sad

  20. #70



    Боли ме корема от смях хора
    Вие сте уникални!

  21. #71
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Заглавие на тема:

    Как предпочитате партниора отдоло?



  22. #72
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Здравейте!Ходя с едно момче от 3 години.Снощи правихме секс за първи път.Когато свърших видях,че майка ми ни е гледала през цялото време,защото ние бяхме в моя апартамент,а тя се е върнала по рано от работа .Приятелят ми си тригна набурзо а аз не мога да погледана майка ми и до сега.Навсичкото отгоре мисля че майка ми е маструбирала,когато ни е гледала .Но как да я питам...не мога да го направя просто.Днеска даже и баща ми ми каза че майка ми му е казала че сме били много секси иии той искал да погледа някой път.Смятам да избягам от нас и ще отида при баба и дядо докато им мине тази перверзия.Не знам какво да правя просто.Баща ми мисли че майка ми му изневерява с моя приятел и ме кара да скусам с него. Даже си въобразява че майика ми спи с неговия баща.Преди две седмици аз изневерих на моя приятел със неговия най добър.Но той ми прости и всичко отмина.Но майка ми тогава разбра че не сам девствена и има вече по различно мнение за мен сякаш.не знам просто как да поступя.не мога да повярвам че нащите са такива перверзници и аз живея с тях!?!?!!?!

  23. #73
    какво е мида?

  24. #74
    Повече от фен Аватара на Alex3nd
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    372
    То в тоя сайт в lichno.net са по-големи олигофрени от тука

    Ето една история дето четох

    Та това се случи наскоро, може би преди месец. Вървях в обедната жега по затънтена, е не чак толкова де, но нямаше почти никого, улица. От страничната улица зави една мадама. Беше на около 20-30 метра пред мен и можех спокойно да забележа невероятния й задник, подчертан допълнително от късите й дънки, с крачоли сълги като на боксерки. Краката й бяха супер, а косата й за реклама на "Head 'n Sholders". Повървях зад нея, за да се полюбувам на гледката. Друго освен задника и краката й не забелязвах. тя сигурно не ме беше видяла и продължи. Зави, а аз с нея. Ускори хода, а аз гледах да не развалям благоприятната дистанция. След около 5 минути вървяне тя явно е влязла в някакъв блок. Усетих се, когато отваряше вратата, явно бях изпаднал в транс от якото й тяло. Влезе във входа и аз след нея. После тя се обърна, като ме чу, и ме пита:
    -Абе, ти следиш ли ме?
    И аз й викам:
    -Ами...да.
    После тя неочаквано, за мен, каза:
    -Хубаво дупе имам, нали?
    Аз се втренчих в нея. Тя ми каза:
    -Ела.
    Качих се до втория етаж с нея. Влязохме в един апартамент, явно нейния.
    Тя ме заведе в банята, съблече ме. Пусна водата, за да се напълни ваната, а мен сложи на самото корито, да седна, и почна да ми прави свирки. Беше много добра. Завираше си го чка в гърлото. Като се напълни донякъде ваната, тя спря водата и легна по корем вътре. Не чаках покана. Влязох, бутнах й го и я почнах. Ебах я около 5 минути така. После тя пусна водата да се изтече, хвана ме за ръка и ме заведе в спалнята. Леглото и не бяше типична спалня, а по-голямо легло за 1 човек. Тя взе една...огромна...не знам как да я нареча. Май беше хавлия, но беше по-голяма от плажна кърпа, уви се в нея и започна да се търка, за да се изсуши. Изчаках около половин минута, но ми омръзна, хванах я и я занесох на леглото. Мушнах се под хавлията и между разтворените й крака и я почнах наново. Чуках я и я питах дали да й се изпразня. Тя каза, че искала върху путето отгоре. Така и направих. После ме накара да излижа спермата и да я докарам до оргазъм с езика си. Лизах й срамните устни и й смуках клитора около 15 минути. После хвърлих кърпата на страна и се мушнахме под чаршафа. Тя ми каза да я еба много здраво. Сложих я по корем и я почнах. Не издържах повече от 5 минути, изхвърлих се в нея и се прострях безсилен върху нея. Легнах по гръб, а тя върху мен, и се целувахме страстно.
    После си поговорихме и от нея разбрах, че е на 30 години. Питах я защо го е направила с мен, а тя ми отговори, че й се приискало.
    После като я видях в центъра, преди около седмица ми удари такава стастна целувка на пук на всички, че ми се зави свят.

  25. #75
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Това са по-скоро мечти на някакъв загорял 6-токласник

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си