.
Отговор в тема
Страница 5 от 33 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 802

Тема: МИДАТА

  1. #101
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Цитирай Първоначално написано от xplay
    Мидата обаче определено е доста вървежна...
    СПАМ!!! Не те е срам
    Ти се засрами бре аз комплимент ти правя за темата - ти спиш ...
    Всичко е позволено... стига да не ни хванат! ;]]

  2. #102
    Аватара на Mr_Crowley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Кофите до парламента, лявата със затворения капак и надпис - Тук охранявам аз!
    Мнения
    563
    Цитирай Първоначално написано от NoobasaurusRex
    Цитирай Първоначално написано от fenasf
    Цитирай Първоначално написано от _princess_
    Бях на екскурзия с класа и още един клас по-големи.Там има една мадама на около 30 към 180 висока с големи цици много готина която отдавна харесвам.Към края сутринта я видях като се отдели от групата и отиде нататъка в гората зад едни храсти.Ония приказваха кво приказваха ама след малко и аз отидох в нея посока ,и тогава я видях да идлиза от храста и да си закопчава дънките.Поздравихме се и се разминахме.Ама като се отдалечи се върнах там където беше и на земята имаше едно дебело навито лайно върху листата с дамски кърпички около него.Беше страшно бедело-сигурно я ебат в гъза здраво.Хванах го с ръце-беше още топло.Беше твърдо и стегнато и миришеше средно кофти ,долових и лека миризма на дамски крем по него.Не го ядох но го облизах.После си играх с него.Харесваше ми да си играя с това което е било в корема и.Носех си вода в бутилка и се измих с нея.Кажете това нормално ли е?

    Брутална простотия! Обаче отговорът цепи:

    нормално е, не се притеснявай, разкажи на родителите и приятелите си - ще видиш, че ще те подкрепят



    Ебаси яката тема!!!! Автора е изрУУУд. Направо ми идва да изкъртя паркета и фаянса, честно!!! Няма такава свежарка!!!
    Най-много мразим чалга и McDonald's!!!

    Есть только миг между прошлым и будущим.
    Именно он называется жизнь!

  3. #103
    Аватара на Mr_Crowley
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Кофите до парламента, лявата със затворения капак и надпис - Тук охранявам аз!
    Мнения
    563
    Искам само да добавя, че всеки път като прочета името на темата и веднага се сещам за женски полови органи - ХАХАХАХАХАХА...интересно какво ли би казал Фройд за мен
    Най-много мразим чалга и McDonald's!!!

    Есть только миг между прошлым и будущим.
    Именно он называется жизнь!

  4. #104

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    ^^

    Някой е решил да добави малко лично творчество към коментара ти

  5. #105

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Така искам да попитам има ли някаква вероятност да съм бременна,защото с приятеля ми решихме да го направим и ест изполвахме презерватив той винаги досега е свършвал извън мен,но все пак се притеснявам..та има ли някаква вероятност да е станал гафа?Наистина очаквам сериозни отговори
    Един вид-"Правих секс. Е? Бременна ли съм?

  6. #106
    Цитирай Първоначално написано от IRule

    Изглежда стигнах до етапа, да избухна като тапа,
    3 седмици на сухо, изпускам пара като клапа.
    А тя се сърди че я цапам, и че вечно чуждо зяпам,
    едва отворила вратата, и като куче й се мятам.
    Не смятам, че тва е любов между нас,
    но нещо ме побърква щом видя твоя таз.
    Превръщам се в Таз от Тазмания, а ти в Bunny,
    оставам по без гащи, а ти се смееш funny.
    Нямам money, а сега нямам и ерекция,
    уби ми всякакво желание...... отивам си на лекция.
    Някой беше предложил в 1 тема, да сложа "произведението си" в МИДАТА, и аз реших да си направя самореклама
    I Blow Ya Fuckin' TOP OFF !
    So U Stay TOPLESS !
    I Live Topless, My Girl Topless...

  7. #107
    Цитирай Първоначално написано от IRule
    Цитирай Първоначално написано от IRule

    Изглежда стигнах до етапа, да избухна като тапа,
    3 седмици на сухо, изпускам пара като клапа.
    А тя се сърди че я цапам, и че вечно чуждо зяпам,
    едва отворила вратата, и като куче й се мятам.
    Не смятам, че тва е любов между нас,
    но нещо ме побърква щом видя твоя таз.
    Превръщам се в Таз от Тазмания, а ти в Bunny,
    оставам по без гащи, а ти се смееш funny.
    Нямам money, а сега нямам и ерекция,
    уби ми всякакво желание...... отивам си на лекция.
    Някой беше предложил в 1 тема, да сложа "произведението си" в МИДАТА, и аз реших да си направя самореклама
    Баси чуковото Искам авторски права за използване!

  8. #108
    Цитирай Първоначално написано от Mr_Crowley
    Искам само да добавя, че всеки път като прочета името на темата и веднага се сещам за женски полови органи - ХАХАХАХАХАХА...интересно какво ли би казал Фройд за мен

    Споко, не си единствен
    Сетих се за един бисер отпреди време и мисля, че точно пасва на поста ми. Гледах в един форум, който вече не съществува.

    в българския език има много думи за женски орган и ще изброя тези, които съм чувал. някои от тях съм ги чувал по някои села, в които съм бил
    п*тка = катеричка = дупка = плоча = преден г*з = вагина = куроядец = басан = хасма = четка = храст = хуйова дупка = празен чувал = мида = фуния

    повечето от тея думи само съм ги чувал от устите на разни случайни селяни, които съм ги питал. има и още думи, ама са тъпи, за тва не ги пускам.

  9. #109
    "Да свърших в нея обаче слава богу няма нищо, може ли тестера за бременност да не покаже или няма такава вероятност"



    Това с ТЕСТЕРА ме уби

  10. #110
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Целия форум е един бисер..

  11. #111
    Заглавие: Въпрос за маструбиране Отговорете с цитат
    Първо мислих да си правя друг акаунт, че после някой ще се смее ама не ми дреме дали някой ще се смее. въпросът ми е следният: при положение, че свършвате в салфетка и после я изхвърляте в тоалетната има ли причина за притеснение, че някоя жена когато ползва тоалетната може да забременее?

    Е това е от мен.


    Отговор: О баоже естествено че има възможноооост! Вие добре ли сте! Майкати е бременна вечеееееееее с близнаци!
    ААА и още нещо за чудещите се...
    Ако гаджето ти прави свирка после се целувате и ти я лижеш има шанс за забременее защото от предеякуационната течност ще е попазнала в нейната уста после след целувката и в твоята... И като я лижеш ше попадне по вагината й и сперматозоидети(които са мъртви) ще скочат във влагалището и от там ще изминат 14-15 см, ще влезат в матката и ще я оплодят с тризнаци!




    Темата е заключена сру неможах да направа цитат

  12. #112
    хяхяхяхяхя... има мн заухави обаче...
    R.I.P.M.J. [hh]

  13. #113
    Голям фен Аватара на bog4eto
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    905
    NoobasaurusRexx изпревари ме

  14. #114
    Аватара на marsella
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Милано
    Мнения
    143
    Скоро не съм се смяла така, както на тази Мида
    After all we've done - had a lot of fun, did it til' the sun came up

  15. #115
    Цитирай Първоначално написано от schoolgirl
    значи да сподела на концерта на планета оная вчер бях и мн ми се допика и то нали няма къде..и отивам да търса и хода сигурно 10мин и само виждаам блокове а няма тоалетна ..и влизам нали в един вход и както е на тъмното без да светкам и се изпиках на стълбището точно на стъпалата и то потече някво надолу и аз нали с пола само я дигнах а нищо не виждам. сеа ще кажете че съм тъпа гнусна и нз кво..ама ако не го бях напрайла се бях изпуснала вече на мое място кво бехтее нпрайли.интересно ми е
    споделям щото не съм милила че ще направа някога такава глупост
    ;дд
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  16. #116
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Какво да ви кажа...хуя ми не ме заслужава.
    от темата Омекна вовеки ? Дали ?

  17. #117

  18. #118
    Цитирай Първоначално написано от GreenFairy
    Какво да ви кажа...хуя ми не ме заслужава.
    от темата Омекна вовеки ? Дали ?

  19. #119
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Заглавия на статии от форума:

    Кефе, цира или книга - ти избираш ....

    (предполагам е коригирана, но към онзи момент беше четена 90 пъти така че поне 90 души могат да потврдят )

    Забавно развиващи се “Откъде излизат бебетата”

    Както вече коментирах - някой се развиват бавно , други ЗАбавно

  20. #120
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Леле като ти видях заглявието и си помислих, че става дума за заспиване докато павиш секс

  21. #121
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Леле като ти видях заглявието и си помислих, че става дума за заспиване докато павиш секс

    Ау, най-накрая и аз в мидата!
    Всичко е позволено... стига да не ни хванат! ;]]

  22. #122
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Еми след толкова старание

  23. #123
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    басии .. кво ми става от 2 седмици ВСЕКИ БОЖИ ДЕН сънувам , че правя секс с всевъзможни хора ;д ( е най - вече с гаджето ми ;д ) , ама дори и през деня ако легна ей така и заспя само тва сънувам ;дд .. един ден сънувам некъв съвсем непознат човек на другия ден приятеля , ии после пак .. ама то направо на сън толкова хубаво се получава винаги ;дд .. направо да ти се прииска само да си спиш и тва да сънуваш ;д
    .. и кво са ? ! .. тоо му омръзва на човек , всеки ден едно също ( въпреки , че е хубаво ;д )

    .. е днеска сънувам , че правя секс с гаджето ми , ама съня беше много смотан некъв ;д .. седим ние в апартамента на леля ми и калеко ми в една стая , а в другите стаи са леля ми калеко ми баба ми братовчедка ми и още там некви хора ;дд .. и сънувам аз , че гаджето ми ей така иска нали да го направим , ама аз съм уморена ;д .. и той ме съблича некъв и почва нали , а аз заспивам ;д .. ии се събуждам накрая и той тъкмо нали спира ;д .. и легнахме ние на леглото завихме се с некъв чаршаф и той пусна телевизора и всички влезнаха в стаята ( всички тия дето ги изброих по - горе ;д ) и почват да си вършат неква работа , там баба ми готви леля нещо отваря хладилника ;д .. и ей такива простотии ;дд

    .. дааа , в заключение ;д .. ОТ ДВЕ СЕДМИЦИ САМО ТОВА СЪНУВАМ ;д

    // на някой да му се е случвало ;д ? !

    P.S .. темата е малко безсмислена , ама реших да споделя , че нямаше каквода правя ;д !

  24. #124
    e браво бе NeZaPoznat ;д , време беше и аз да се намърдам тука ;дд ... ццц ;дд
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  25. #125
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Оцених усилията ти ....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си