.
Отговор в тема
Страница 8 от 33 ПървиПърви ... 45678910111218 ... ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 802

Тема: МИДАТА

  1. #176
    Аватара на Gabroveca
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    pod liubimata
    Мнения
    158
    Цитирай Първоначално написано от slun4evka
    Цитирай Първоначално написано от AceXe
    Цитирай Първоначално написано от slun4evka
    С гаджето ми бяхме на басейн и той се беше възбудил,но само се беше допрял до мен...нищо повече,но ме е страх,ако е изпуснел сперма дали може да съм бременна,защото знам,че тя може сама да си проправи път,ако се е допряла до мен и без да има проникване!!!!!!!
    WTF
    Няма какво да питаш... Това е самата истина.
    Само дет не ми е ясно как така ще изпусне СПЕРМА без да е свършил .. и чак сперматозоиди ... както й да е
    На сперматозоидите като им писне, стават и се махат от тестисите и си излизат навън, сега схвана ли как ?
    my wife - Ford Probe GT 2.5 V6 KLDE

  2. #177
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от knadoi
    "Така това е въпрос може би най вече към момичетата.Я кажете по какъв критерии определяте дали едно момче е добро в леглото? какво трябва да прави за да кажете "той е добър в леглото" или съответно къде бърка за да не е добър в леглото?от какво зависи?Този въпрос ми е интересен от известно време... "
    ...


    Тва ми е убягнало ... умрЕх от смЕх онбре !! Много мерси !!


  3. #178
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Темата беше, че не можело да и влезне на мацката. Ето последния пост:

    пробвахме и днес, но пак нестана ..... бях възбудена и овлажнена на макс и когато пробваше да го вкара или се изплъзваше, или нещо го спираше....
    P.S а проблем ли е, че му е доста крив ?
    Знам че може и да е сериозно но просто си представих ситуациата и ... не мога даже да си напиша поста от смях !!

  4. #179
    Аватара на slun4evka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от NeZaPoznat
    Темата беше, че не можело да и влезне на мацката. Ето последния пост:

    пробвахме и днес, но пак нестана ..... бях възбудена и овлажнена на макс и когато пробваше да го вкара или се изплъзваше, или нещо го спираше....
    P.S а проблем ли е, че му е доста крив ?
    Знам че може и да е сериозно но просто си представих ситуациата и ... не мога даже да си напиша поста от смях !!

    аа не ... сигурно му е вълнообразен
    Марио

  5. #180
    Аватара на LesbianGirl
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    81
    Ама не е честно темата да е с такова заглавие!

  6. #181
    Аватара на Thunder01
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В Русия съм , в Русия съм (Бургас)
    Мнения
    93
    На мене са ми били чекия с клещи.Много е възбуждащо и много сперма хвърлих!!! Направо боядисах тавана...
    Най-яко е да си го тряскаш с вратата. Е тогава ставаш като Куронатора!!!
    Пробвай с мишници,много е яко,толко сперма фърлих,че момата си намаза цяла филия Златна Добруджа
    EnJoY
    When my guitar gently crying .
    Yes dear , you are wonderful tonight ....

  7. #182
    Аватара на Thunder01
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В Русия съм , в Русия съм (Бургас)
    Мнения
    93
    Имам 20см косми на ануса ,и като ги обръсна на другия ден пак порасват същите и като акам ми щипе
    Кой си пуска дълга коса ........ ама отзад


    И отг.
    Поливаш с А-98 и палиш! Ама на ОМВ, щото ония добавки са и за обезкосмяване! Даже понякога и за обезкостяване!
    И още един пост от авторката
    1-во . Момиче съм
    2. Мерила съм ги с на тати стройтелната ролетка
    3.то не се ебавам
    4.то Не съм мУтирала
    5.Съвсем нормално момиче съм си
    6. Не съм Момче
    Отг. Номер 3
    момчетата ги било гнус.... ми то да си вреш патока в джунгла не е работа
    Друга тема :
    Най-добрият ми приятел иска да прави секс с мен а аз не съм гей , искам съвет как да го разкарам
    Пусни му бе, какво толкова. На приятели не се отказва!
    Казах му безброи пъти но той настоява , идва в нас слага цветя пред вратата и имам чувството че ме преследва
    Още една друга тема :
    Вдъхновена от сутрешното предаване на радио "Витоша" НЕ ОБИЧАМ САМ САМИЧКА, ДА
    СЕ ГАЛЯ ПО РАЗПЛАКАНАТА ПТИЧКА!
    Aко мацката е от този тип:

    http://pixftw.com/wp-content/uploads/2008/08/fat-1.jpg

    Предпочитам да се оправя сам
    Чикията оформя характера
    When my guitar gently crying .
    Yes dear , you are wonderful tonight ....

  8. #183
    Голям фен Аватара на Xitap
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Vav fitnes zalata
    Мнения
    552
    Обаче бая от глупостите ми намирам тук

  9. #184
    Супер фен Аватара на l0lz
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 036
    Добър вечер. Я имам проблем и сакам некой компетентен да ми даде съвет, че не знам какво да правя.
    Оня ден иде мойта Джуна у ТКЗС-то и ми каа: Пацо, я съм бременна.
    Па я като чу, че е бременна ми пролоше и ми се е** макята, викам и ка си бременна ма шашавата ?
    Она вика: па ка да не съм като не вадиш тоя пустиняк от мене на време.
    Па уно верно се оказа, че Джуна е бременна. Одила е на некви апаратури, компутри туй онуй и се оказало че е момиче
    уно манко ми беше един пустиняк да раним и да поим па съга че станат два пустиняка
    Пя сакам съвет от вас да ми кааете какво да правим.
    Иначе с Джуна добре си живеем, бушиме се яко. Я съм и верен мъж и любовта за мене е на пръво место
    ама я ви каам да внимавате да не ръгате у вагината без предпазни сДобър вечер. Я имам проблем и сакам некой компетентен да ми даде съвет, че не знам какво да правя.
    Оня ден иде мойта Джуна у ТКЗС-то и ми каа: Пацо, я съм бременна.
    Па я като чу, че е бременна ми пролоше и ми се е** макята, викам и ка си бременна ма шашавата ?
    Она вика: па ка да не съм като не вадиш тоя пустиняк от мене на време.
    Па уно верно се оказа, че Джуна е бременна. Одила е на некви апаратури, компутри туй онуй и се оказало че е момиче
    уно манко ми беше един пустиняк да раним и да поим па съга че станат два пустиняка
    Пя сакам съвет от вас да ми кааете какво да правим.
    Иначе с Джуна добре си живеем, бушиме се яко. Я съм и верен мъж и любовта за мене е на пръво место
    ама я ви каам да внимавате да не ръгате у вагината без предпазни средства.
    ITG - Because it's easy to be a 6 foot 4 Olympic powerlifter and streetfighting god, from behind the confines of a keyboard.

  10. #185
    Цитирай Първоначално написано от Thunder01
    На мене са ми били чекия с клещи.Много е възбуждащо и много сперма хвърлих!!! Направо боядисах тавана...
    Най-яко е да си го тряскаш с вратата. Е тогава ставаш като Куронатора!!!
    Пробвай с мишници,много е яко,толко сперма фърлих,че момата си намаза цяла филия Златна Добруджа
    EnJoY
    С мишници му се вика монарска чикия особено, ако под мишницата има много косми става много гадно

  11. #186
    Здравейте. Имам проблем... Няколко нощи вече се будя, защото сестра ми ми лигави патока... Казвам и да спре и ,че не е редно но на следващата нощ пак се започва...

    пп. тя е на 19, и си има приятел, ако оня разбере ще ме счупи от бой...

    Дайте съвет как да се отърва от набезите и... щото и аз си имам приятелка...
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  12. #187
    eто един бисер по действителен случай... вече бях правила секс, но се залюбих с едно девствено момче и реших да му пусна... и така дойде момента и започнахме има няма 1-2 мин откакто ме чукаше и спира, поглежда ме и ме пита " свърших ли " и от тогава не съм правила секс (11 месеца)
    It`s my party come on every body (dance)

  13. #188
    Цитирай Първоначално написано от djoniskiora
    тц и аз влезнах без да искам... търся помоЩ!!!
    Много си зле обаче.
    Скрий се в Ауспуха на един Чавдар и умри на спокойствие.

  14. #189
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Цитирай Първоначално написано от Ilikeliljon
    Здравейте. Имам проблем... Няколко нощи вече се будя, защото сестра ми ми лигави патока... Казвам и да спре и ,че не е редно но на следващата нощ пак се започва...

    пп. тя е на 19, и си има приятел, ако оня разбере ще ме счупи от бой...

    Дайте съвет как да се отърва от набезите и... щото и аз си имам приятелка...

    този вярва ли си

  15. #190
    Ами значи проблема ми е следния , дядо ми , ми краде дамските превръзки и ги ползва за тоалетна хартия . Аз ги крия но той все ги намира , казах му че не е тоалетна хартия , той каза че били много мекички и удобни , а мен ме е срам да му кажа какво е истинското им предназначение.
    Ако не можеш да намериш истината в себе си,къде другаде очакваш да я намериш!!! Доген

    Знаещия истината никога не се насилва да бъде убедителен, той е убедителен, защото знае истината!!

  16. #191
    Цитирай Първоначално написано от Ilikeliljon
    Ами значи проблема ми е следния , дядо ми , ми краде дамските превръзки и ги ползва за тоалетна хартия . Аз ги крия но той все ги намира , казах му че не е тоалетна хартия , той каза че били много мекички и удобни , а мен ме е срам да му кажа какво е истинското им предназначение.



  17. #192

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    У нас Си (=
    Мнения
    1 931
    Не съм гледала всичките страници, но ей тая тема ме разби от смях. За първи път се смях така във форума.

    Омекна вовеки. Дали? -> http://www.teenproblem.net/f/viewtop...264660&start=0

  18. #193

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    3 - та Серия

    Ала - Бала иджи - биджи осъзнавам се на леглото с нейната ръка на хуя ми страстно биеща ми чикия върхо добре оформения и ТВЪРД пенис. (мн яка дума пенис) Нещо се бях отнесал и докато са усетя почвам аз да свършвам и руйна бяла сперма стичаща се като лава от вулкан бликаше от моя пенис ( хаха ) докато тичах гол към банята и се надявах да не срещна мама или тати в коридора.

    Еее сега като прочетох какво съм написал, реших да не продължавам с по интересната част.
    ЕДНА МОЯ ПРИЯТЕЛКА ЗАБРЕМЕНА ПО ТОЗИ НАЧИН И СЕ НАЛОЖИ ДА ПРАВИ ОБАРТ...

  19. #194
    Цитирай Първоначално написано от BePoHuKa
    3 - та Серия

    Ала - Бала иджи - биджи осъзнавам се на леглото с нейната ръка на хуя ми страстно биеща ми чикия върхо добре оформения и ТВЪРД пенис. (мн яка дума пенис) Нещо се бях отнесал и докато са усетя почвам аз да свършвам и руйна бяла сперма стичаща се като лава от вулкан бликаше от моя пенис ( хаха ) докато тичах гол към банята и се надявах да не срещна мама или тати в коридора.

    Еее сега като прочетох какво съм написал, реших да не продължавам с по интересната част.
    ЕДНА МОЯ ПРИЯТЕЛКА ЗАБРЕМЕНА ПО ТОЗИ НАЧИН И СЕ НАЛОЖИ ДА ПРАВИ ОБАРТ...


  20. #195
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от djoniskiora
    Незапознат, заслужаваш теб да те вкарам в МИДАТА
    Ами айде бе оМбре Ще станат 1700 поста вече и никой не ме пуска тука. Темата е моя и няма да е скромно да цитирам мои идиотщини ... Ама то излиза че вече си е престижно да те постнат тук

  21. #196

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Здравейте на 17 сам имам проблем с бръсненето.След като се обръсна ми излизат доста папки които не ми минават с МЕСЕЦИ (насякаде на корема на триъгълника) слагам кремове,непомага,слагам одеколон и той непомага.Незнам какво да правя...предголагам,че на мойта приятелка не и е приятно,но нищо неказва,но и на мен не ми е приятно ако можете да ми дадете някакъв съвет ще ви бада много благодарен.
    Автора е момче

  22. #197
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Геометрията е сложна наука - да да знае що то тва триъгълник момченцето

  23. #198
    Аватара на slun4evka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    330
    Рових се в мненията на NeZaPoznat и търсейки негов бисер ... Попаднах на това:

    искам да ви попитам когато се исправя коса смисал какво е вредното какво може да стане защото моята приятелка си я исправя постуянно си я исправя и много се притеснявам


    Марио

  24. #199
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002

  25. #200

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си