.
Отговор в тема
Страница 9 от 33 ПървиПърви ... 567891011121319 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 802

Тема: МИДАТА

  1. #201
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Цитирай Първоначално написано от knadoi
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=267086
    надявам се да е ебавка
    от къде ти дойде на акъла , че е ебавка? А бе това си е напълно 100%това истина... Пита човека сега , защо да не му помогнем?
    Станислава

  2. #202
    Аватара на selens
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    `In Hell`
    Мнения
    1 041
    Цитирай Първоначално написано от Ilikeliljon
    Ами значи проблема ми е следния , дядо ми , ми краде дамските превръзки и ги ползва за тоалетна хартия . Аз ги крия но той все ги намира , казах му че не е тоалетна хартия , той каза че били много мекички и удобни , а мен ме е срам да му кажа какво е истинското им предназначение.
    Тва ме разби просто

  3. #203

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Темата е нещо от сорта на "на 16 съм,а още съм девствена."

    Отговор:
    Добре, че ги има такива като автора, защото разбирам всъщност колко съм умен

  4. #204
    бати к'ви тъпи хора има

  5. #205
    Аватара на Thunder01
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В Русия съм , в Русия съм (Бургас)
    Мнения
    93
    ситуацията е следната : една приятелка много се е уплашила: приятелят й имал предеякулационна течност на пениса си при което нашият човек се е изпикал а послеси го е избарсал с тоалетната хартия, след това и тя отишла да пикае, при което ползвала от тоалетната хартия и сега се притеснява да не би ако е останало нещо по хартията , то да стане причина за забременяване?
    Поредния
    When my guitar gently crying .
    Yes dear , you are wonderful tonight ....

  6. #206

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от Thunder01
    ситуацията е следната : една приятелка много се е уплашила: приятелят й имал предеякулационна течност на пениса си при което нашият човек се е изпикал а послеси го е избарсал с тоалетната хартия, след това и тя отишла да пикае, при което ползвала от тоалетната хартия и сега се притеснява да не би ако е останало нещо по хартията , то да стане причина за забременяване?
    Поредния
    Е той тая хартия не я ли е изхвърлил като се е бърсал с нея? Или както е напоена с урина я е оставил да може после приятелката му да се избърше с нея? А може би когато е докоснал парчето хартия да се избърже,сперматозоидите като малки хлебарчици са полазили по-нагоре? Боже какви тъпи парчета има

  7. #207

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Здравейте, имам голямо главоболие, понеже преди 2 дена с приятелката ми го направихме без презерватив, почти убеден съм, че не съм свършил в нея. Обаче от 2 дена има постоянно гадене. А до колкото съм чел в тази насока гаденето при бременност се получава след 1-2-3 месеца. Възможно ли е, недай си боже, ако е бременна да получава гадене още на другия ден?
    Забравих да пропусна, донякъде може да е на нервна почва, понеже си внушава.
    Моля Ви, дайте мнения?
    Ама,че недорасляк


    здр ... вчера вс приятеля ми правихме секс но презерватива се скъса а като го чухме чв изпука веднага спряхме и той си го извади. Каза ми че преди да се спука се бил изпуснал малко в него нокогато го е намествал спермата се е стекла и е излязла .. та въпросите ми са два :
    1 - има ли опастност да е станал гафа ?
    2 - ако взема тест днес дали ще може да ми даде точен резултат ?
    Същата изцепка..

  8. #208
    Супер фен Аватара на s_E_x_Y_y_Y
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    където купона никога не свършва
    Мнения
    1 298
    не не не найстина за първи път и аз се хиля така на изцепки от форума има някои найстина малоумни
    Само слабите се стремят към порядък , силните владеят хаоса ....

  9. #209
    semi4ka
    Заглавие: Бременнннннннннна
    Здр с гаджето правихме секс и май стана нещо.Не май а то направо си стана преди 5 дена някаде.Неска ходих на личен и му разказах какво е ставало направихме тест и... бременннннна съъъъм на 14 съм Може ли да ми кажете как можем да го махним туй същество от мене

  10. #210
    Тоя дето е шефа на темата си мисли че е Хаус ама не е и му е мн тъпо тва е.
    Бахти тъпия подпис имам

  11. #211
    Цитирай Първоначално написано от alex
    3. Вашата парола е криптирана на нашите вървъри. Ние не я знаем каква е. Ако по някаква причина ви се наложи да смените паролата не ни изпращайте писма със старата си парола. Ние ще ви генерираме нова и ще ви я я пратим.
    аз ли не разбрах или човека се е объркал ..

  12. #212
    Цитирай Първоначално написано от woo
    Цитирай Първоначално написано от alex
    3. Вашата парола е криптирана на нашите вървъри. Ние не я знаем каква е. Ако по някаква причина ви се наложи да смените паролата не ни изпращайте писма със старата си парола. Ние ще ви генерираме нова и ще ви я я пратим.
    аз ли не разбрах или човека се е объркал ..


  13. #213
    Аватара на slun4evka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от LudoMlado
    шефа на темата

    Шефее
    Марио

  14. #214
    Щом го намерих веднага реших да го пусна в МИДАТА


    Сладур4е..не ти трябва шублер...или дарводелски метър Laughing Laughing Laughing Много е лесно като го лапнеш..и ако се задвиш преди да си опряла с устни ташаците зна4и е над 16 см Laughing Laughing Laughing Laughing

  15. #215
    JustAnoterTeen

    Здравейте, моля да да ме извините ако е имало подобна тема и да се отнесете сериозно към въпросът ми, защото вече се побърквам от притеснение.

    Преди няколко дни, аз и приятелката ми която е на 13 и до сега не и е дошъл цикъла все още, си "поиграхме", нямаше секс просто взаимно се самозадоволявахме и пипахме.

    Направих голяма глупост и много съжалявам заради това - 15-тина минути след като аз се пипах по члена на който вероятно е имало прееякулационна течност (без да съм свършвал) докосвах приятелката ми там долу, без да съм вкарвал пръсти обаче.

    Въпроса ми е - макар и малък както предполагам, има ли шанс за бременност? Приятелката ми не е имала цикъл (менархе) до сега, не съм прониквал с пръстите а просто съм пипал и не съм свършвал а шансът е да е било само прееякулационна течност. Плюс това каквото и да е било, то е стояло 15-тина минути на пръстите ми преди да я докосна.

    Благодарност за всички отзовали се.


    Незнам дали е за тук

  16. #216

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Цитирай Първоначално написано от hamacs563
    JustAnoterTeen

    Здравейте, моля да да ме извините ако е имало подобна тема и да се отнесете сериозно към въпросът ми, защото вече се побърквам от притеснение.

    Преди няколко дни, аз и приятелката ми която е на 13 и до сега не и е дошъл цикъла все още, си "поиграхме", нямаше секс просто взаимно се самозадоволявахме и пипахме.

    Направих голяма глупост и много съжалявам заради това - 15-тина минути след като аз се пипах по члена на който вероятно е имало прееякулационна течност (без да съм свършвал) докосвах приятелката ми там долу, без да съм вкарвал пръсти обаче.

    Въпроса ми е - макар и малък както предполагам, има ли шанс за бременност? Приятелката ми не е имала цикъл (менархе) до сега, не съм прониквал с пръстите а просто съм пипал и не съм свършвал а шансът е да е било само прееякулационна течност. Плюс това каквото и да е било, то е стояло 15-тина минути на пръстите ми преди да я докосна.

    Благодарност за всички отзовали се.


    Незнам дали е за тук
    Еххх кога ме изпревари беее

  17. #217

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    здравеите .... през юни кам края на месеца правих секс с приятеля ми но се оставихме и повече не сам го правила но след като се оставихме цикала си ми доиде нормално , но този месец цикала ми закасня с три дена ... вазможно ли е да сам бременна след като миналия пат цикалат ми си доиде точно а сега ми закасня ;( плс даите мнение без да се заяждате

    Hora vazmojno li e da sam bremenna ako mi e do6lo 2 p1ti tozi mesec , molq vi otgovorete.

    БОЖЕ МОЙ!!!!!

  18. #218

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    чикаго
    Мнения
    231
    охх имаше една тема за някаква мандарина......хаха че момичето си пъхнало мандарината отдолу ии неможала да я извади и се страхува има ли опасност да поникнат мандарини в нея.... ама беше писала мандулина вместо мандарина ще потърся темата

  19. #219
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    Цитирай Първоначално написано от Jadzia
    охх имаше една тема за някаква мандарина......хаха че момичето си пъхнало мандарината отдолу ии неможала да я извади и се страхува има ли опасност да поникнат мандарини в нея.... ама беше писала мандулина вместо мандарина ще потърся темата
    После ми се наложи да изям мандарината от местопрестъплението
    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  20. #220
    tova e ne6ty kato anketa ili vapros Smile poqvqvat li vi se papki po intivnite 4asti? i ako da ot kakvo mislite 4e sa? i izob6to kakvo mislite za tova ?
    азз най-много по интивните части имам за вас нз

  21. #221

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Гаджето ми, което е на тринадесет години, ми прави орална любов! Аз свърших в устата й, но тя бе толкова груба и вместо да го погълне се изплю на чаршафа, с който бе покрила мидичката си. Въпросът ми е следния: Възможно ли е да е забременяла?

    Моля, помагайте! Рано ни е за деца, пък и смятам скоро да я излъжа да правим анален секс и да я зарежа!

  22. #222
    Аватара на Macallan
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    596
    Цитирай Първоначално написано от LudoMlado
    Тоя дето е шефа на темата си мисли че е Хаус ама не е и му е мн тъпо тва е.
    дано не си мисли така и аз го следа по темите много ме дразни само заради аватара...идиот
    To my assitant who’s always hassle’n me and to the ones talk’in sh@# with their backs to me, and to my ex-girlfriend who didn't care about me. To my ex-teachers who never believed in me, to the people who always want something for free:
    I DON'T GIVE A FUCK !!!

  23. #223
    Аватара на rumcho
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    МеЛмАк
    Мнения
    113
    Цитирай Първоначално написано от THeCheRry
    а аз на кой тряя да пусна че да ме направят и мен ( всичко е в кръга на шегата разбира се )
    на ман
    Насилието никога не е решението,но е добра алтернатива
    Никога не яж жълт сняг
    Винаги помни ,че си уникален точно като всички останали

  24. #224

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    dva pyti sedmichno, inache akam vseki den, nqmam kirilica
    Ебахти поста

  25. #225

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    ВаРнАаАа
    Мнения
    2 031
    Здравейте!
    Тука съм се фанал с една гимнстичка . Ся скоро май ше праим секс... ама тя ще ми е първата и малко ме е страх Най-много се страхувам, защото много хора ми казват, че спортистките са с огромни клитори.... постоянно ми го намекват! А аз започвам да си мисля,че ще извади чурка(малка де)



    Само аз ли пиша в тая мида бе хора

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си